Jump to content
Dogomania

Misiek z pod Tesco , dwa razy stracił dom, teraz zamarza na śniegu !


Tymonka

Recommended Posts

Oj Agusiu bo Misiek to najbardziej inteligentny i niezależny pies jakiego poznałam.
Myslę sobie tak. nie wplacaj na niego na razie pieniążków. Na karmę ma, na ewentualne szczepienia też. Jak zacznie brakować mu to się odezwiemy.
Co miesiącz Oczka_ daje pani basi ze swoich pieniędzy 100 zł.
Postępy są takie, że wchodzi na jej podwórko, pod drzwi czasami, w mieszkaniu zamieszkać nie chce.
Choć mam nadzieje, że zima go zmusi do tego kroku.

Ostatnio była skarga na Misia, że pogonił yorka, oczywiście bezpodstawna gdyż Misio boi sie małych psow, na duże szczeka. I druga od jednego babsztyla z kamienicy, ale pół warszawskiej za Miskiem stanęlo w obronie.
Jak podjechalo auto schroniskowe, misio spierdzielił za róg i zza węgła śledził rozwój wypadków, jak schronisko odjechało wrócił do pani Basi.

ja wierzę Pani Basi, że ona go chce, nawet prosiła schronisko, żeby go złapali i dojej mieszkania zanieśli, ale ja myślę, że na siłę to my Miska tylko zrazimy.
Codziennie ma wystawioną suchą karmę i w trzech miejscach na Warszawskiej świeżą wodę, z której też inne psiaki korzystają.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sądzę że tak. Jego tam nikt nie przegania. wystawiają mu wodę, karmią.
Pani Basia codziennie rano leci z suchą karma, potem sobie oboje idą zbierać puszki. Chodzą tak sobie po cąłym mieście.
czasami misiek spi w cieniu, pozwala się swoim znajomym głaskać.
Mi nie ufa nadal:) ja mogę go pogłaskać tylko w towarzystwie Pani Basi:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ocelot']Oj Agusiu bo Misiek to najbardziej inteligentny i niezależny pies jakiego poznałam.
Myslę sobie tak. nie wplacaj na niego na razie pieniążków. Na karmę ma, na ewentualne szczepienia też. Jak zacznie brakować mu to się odezwiemy.
Co miesiącz Oczka_ daje pani basi ze swoich pieniędzy 100 zł.
Postępy są takie, że wchodzi na jej podwórko, pod drzwi czasami, w mieszkaniu zamieszkać nie chce.
Choć mam nadzieje, że zima go zmusi do tego kroku.

Ostatnio była skarga na Misia, że pogonił yorka, oczywiście bezpodstawna gdyż Misio boi sie małych psow, na duże szczeka. I druga od jednego babsztyla z kamienicy, ale pół warszawskiej za Miskiem stanęlo w obronie.
Jak podjechalo auto schroniskowe, misio spierdzielił za róg i zza węgła śledził rozwój wypadków, jak schronisko odjechało wrócił do pani Basi.

ja wierzę Pani Basi, że ona go chce, nawet prosiła schronisko, żeby go złapali i dojej mieszkania zanieśli, ale ja myślę, że na siłę to my Miska tylko zrazimy.
Codziennie ma wystawioną suchą karmę i w trzech miejscach na Warszawskiej świeżą wodę, z której też inne psiaki korzystają.[/QUOTE]

Dobrze, na razie wstrzymam wpłaty na Misia, ale jakby była potrzeba dajcie znać, bo nigdy nie wiadomo, co może wyskoczyć. I chyba pierwszy raz w mojej dogomaniackiej karierze przydarzyło mi się, że ktoś podziękował za deklaracje :) Idzie ku dobremu, czy co:):):)

Link to comment
Share on other sites

Misiek ma kasę:) 300 zł. na jakiś czas na karme nam wystarczy. Oczka_ płaci ze swoich deklaracji Pani Basi. ja i tak jej bez faktury nie mogłabym zapłacić więc? Po prostu jak już Misiek zje co ma to się odezwiemy:)
Najważniejsze żeby w końcu zamieszkał u Pani Basi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 10 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...