Jump to content
Dogomania

Misiek z pod Tesco , dwa razy stracił dom, teraz zamarza na śniegu !


Tymonka

Recommended Posts

[quote name='agusiazet']Ponawiam prośbę o numer konta na przelewy dla Miśka.[/QUOTE]

Agusiu na razie nie zbieramy pieniążków dla niego, dopoki nie bedzie deklaracji. Już nam zarzucono że zbieramy właśnie na niego, a jest na ulicy.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Misio mimo ze mial wczoraj duzo porcji rosolowych od pobliskiego chincyka, to dostal swiateczna szyneczke ktora baardzo mu smakowala. Dzisiaj natomiast jak bieglam do pracy spozniona minelam Misia, ktory przeszedl kolo mnie bez zatrzymania, ale jak przeszlam to chyba mnie poczul i zaczal za mna biec, jak zatrzymal sie kolega zeby mnie podrzucic dalej do pracy to Misio stal tak biedny, jakby chcial wsiasc ze mna biedak :( plakac sie chce na taki widok.. dam mu jedzonko jak bede wracala kolo 16 z pracy bo przez to spoznienie nie mialam nic zeby mu dac.

Link to comment
Share on other sites

[B]Deklaracje stałe:[/B]
agusiazet - 20 zł.
Oczka_ - 40 zł.
Agnieszka G - 100 zł.
siostra Oczki_ - 20 zł
mama Oczki_ - 10 zł.
narzeczony Oczki_ - 20zł.
Razem: 210 zł.

Brakuje: 90 zł.


[h=5]Deklaracje jednorazowe:
Katarzyna O.
Ewa L. - 10 zł.
Katarzyna J. - 100 zł.
agusiazet - 100 zł.
Oczka_ 100 zł.
narzeczony Oczki - 50 zł.
Agnieszka G. - 30 zł.
Razem: 390 zł.[/h]

Edited by ocelot
Link to comment
Share on other sites

Tutaj mieszka Misio - główna ulica Tomaszowa

[IMG]http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/524552_508641429182432_233668789_n.jpg[/IMG]
[IMG]http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/7604_508641182515790_39229135_n.jpg[/IMG]

Tutaj śpi Misio

[IMG]http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/156547_508403685872873_750605938_n.jpg[/IMG]

Tutaj spędził kilka miesięcy
[IMG]http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/564006_579094475443038_631682840_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Pewnie taniej się nie da:( Poproszę o pomoc dla Misia Skarpetę im. Talcott, bo Misio jest starszym pieskiem, powyżej 8 lat?[/QUOTE]

Nie wiem.... sądzę, że tak. Nie widział go koniec końców wet. Na pewno jest starszy, albo styrany życiem

Link to comment
Share on other sites

Ocelot zmien mi prosze stala deklaracje na 40zl na stale i moja siostra deklaruje 20zl tez na stale. W piatek widzialam Misia po raz pierwszy podskakujacego ze szczescia do tej pani ktora go dokarmia ale niestety nie ma warunkow zeby go przygarnac..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Oczka_']Ocelot zmien mi prosze stala deklaracje na 40zl na stale i moja siostra deklaruje 20zl tez na stale. W piatek widzialam Misia po raz pierwszy podskakujacego ze szczescia do tej pani ktora go dokarmia ale niestety nie ma warunkow zeby go przygarnac..[/QUOTE]

A nie pytałaś się czy za drobną opłata by go nie trzymała?

Link to comment
Share on other sites

Misio w piatek wygrzewal sie na slonku dzisiaj natomiast lezal bardzo smutny. Poza tym ktos mu ukradl kocyk.. a sama tekture przeniosl w inne muejsce.Szkoda gadac.. Wyzebralam 10zl stalej od mojej mamy i 20zl od mojego chlopa :) ide dalej szukac pieniazkow..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Oczka_']Misio w piatek wygrzewal sie na slonku dzisiaj natomiast lezal bardzo smutny. Poza tym ktos mu ukradl kocyk.. a sama tekture przeniosl w inne muejsce.Szkoda gadac.. Wyzebralam 10zl stalej od mojej mamy i 20zl od mojego chlopa :) ide dalej szukac pieniazkow..[/QUOTE]

szukaj....:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']~To ile teraz Misiu ma deklaracji? Może już mozna go brać gdzieś w lepsze miejsce niż ulica?[/QUOTE]

Stałych brakuje mu 90 zl. jednorazowych ma sporo. Czekam na odpowiedź hotelu i chyba spróbujemy działać. Oczka_ dasz radę w razie załatwić transport?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...