Jump to content
Dogomania

Misiek z pod Tesco , dwa razy stracił dom, teraz zamarza na śniegu !


Tymonka

Recommended Posts

  • Replies 163
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ocelot']O 300 zł. miesięcznie. Ale trzeba się liczyć, że to do konca życia Miśkowego.[/QUOTE]

Tak, większość staruszków w hotelach tak ma. Na dobry początek deklaruję stałą wpłatę na czas nieograniczony (chyba, że stracę pracę) w wysokości 20 zł. Jednorazowo, jak dostanę zwrot podatku (koniec czerwca) 100 zł na Miśkowe potrzeby.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Tak, większość staruszków w hotelach tak ma. Na dobry początek deklaruję stałą wpłatę na czas nieograniczony (chyba, że stracę pracę) w wysokości 20 zł. Jednorazowo, jak dostanę zwrot podatku (koniec czerwca) 100 zł na Miśkowe potrzeby.[/QUOTE]

Dziękujemy bardzo:)

Link to comment
Share on other sites

Proszę bardzo zdjęcie Miśka, ja mogę dać 100zł jednorazowo, mój narzeczony 50zł (jak dostanie kase, czyli pewnie w przyszłym miesiącu :)). Dodatkowo mogę dać 30zł miesięcznie na utrzymanie Misia. [IMG]http://img835.imageshack.us/img835/5305/20130325072158.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Oczka_']Proszę bardzo zdjęcie Miśka, ja mogę dać 100zł jednorazowo, mój narzeczony 50zł (jak dostanie kase, czyli pewnie w przyszłym miesiącu :)). Dodatkowo mogę dać 30zł miesięcznie na utrzymanie Misia. [IMG]http://img835.imageshack.us/img835/5305/20130325072158.jpg[/IMG][/QUOTE]

Fajny jesteś Misiu:) Proszę o podanie konta do wpłat na Misia na PW, zacznę od kwietnia. Czy mozna go już gdzieś zabrać?

Link to comment
Share on other sites

Zazwyczaj spi w sieni jednej z kamienic gdzie wpuszcza go pani, o ktorej pisala wczesniej Ocelot. Ma polozona tekture z kocem w miejscu gdzie jest zazwyczaj tj. obok fryzjera przy tesco, niestety kladzie sie obok koca, nie chce na niego wchodzic, choc raz widzialam na nim slady lapek, moze probowal ale nie spodobalo sie.. :)

Link to comment
Share on other sites

Misio wygląda ostatnio na coraz bardziej zadowolonego, może ze względu na to że słoneczko wychodzi. Wczoraj dostał śniadanko najpierw od pani z mięsnego, później ode mnie. Dzisiaj wygłaskałam go z rana, ale jak doszliśmy na jego miejsce z jedzeniem okazało się, że tam ma jedzenia chyba na najbliższy tydzień

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Oczka_']Misio wygląda ostatnio na coraz bardziej zadowolonego, może ze względu na to że słoneczko wychodzi. Wczoraj dostał śniadanko najpierw od pani z mięsnego, później ode mnie. Dzisiaj wygłaskałam go z rana, ale jak doszliśmy na jego miejsce z jedzeniem okazało się, że tam ma jedzenia chyba na najbliższy tydzień[/QUOTE]

Miło, że ludzie o niego dbają :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...