Jump to content
Dogomania

II Piknik Agility Białystok 23-24.06.2007


Bobek

Recommended Posts

  • Replies 473
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='niuka']Mokka
Klak zawsze czul sie panienka ;D
a jak nazwiemy team? :>[/quote]

Wymyśl coś, bo ja dzisiaj padnięta jestem i weny nie mam.
Tylko tak się właśnie zaczęłam zastanawiać, czy aby Kłaczęty będzie chciał z Lełonem w parze/teamie biegać. Nie wiem, czy go jeszcze lubi... :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='Sajko']To jeszcze mam pytanie- początkujący to od jakiego wieku? (bo skoro nieoficjalne to może inaczej niż te 15miechów??:razz: )

No i na czym polegają eliminacje, na czym finały, ilu zawodników w finałach itp:)[/quote]

To powtórzę pytania, jako że nie ma odpowiedzi na nie, a przynajmniej nie widzę...;)

Link to comment
Share on other sites

"Agility Początkujący:
Zwycięzcy klas zostaną wyłonieni po podliczeniu wyników z przebiegu dwóch dni. Uczestnicy początkujący biorą udział tylko przebiegach Jumping."
Czy jest to tylko jeden przebieg na dzień ? Mam nadzieje, że są dwa ;)

O znalazłam juz, kurcze kusi :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ludek'][FONT=Times New Roman]Mokka, ja wiem, że Leon wykastrowany, ale żeby tak od razu z grubej rury - suka.:evil_lol: [/FONT][/quote]
Pozwolisz, że Twój głupi post pominę milczeniem :evil_lol: , bo na ten temat już się wypowiadałam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia123']jest ktoś z wolnym miejscem w namiocie :talker: ...?[/quote]Ja mam w śpiworze... Sonia, a te 123 przy nicku, to mam nadzieję nie jest Twój wiek? ;)
:megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin::megagrin:

Link to comment
Share on other sites

[B]UWAGA BRACIA I SIOSTRY!!![/B]
Bardzo zachęcam wszystkie kluby , zabierzcie ze soba banery, do rozwieszenia wokoło band , flagi, poubierajcie psy, pomaluujcie twarze ,czy tez odwrotnie :evil_lol:
inne formy mile widziane, zaakcentujcie swoje kluby w niekonwencjonalny sposób .:crazyeye:
To bedzie pierwszy [B]dzien wakacji i noc swietojańska[/B](niezapomniana).
Ruszcie glowami i puście wodze fantazji .:multi: :multi: :multi:
piotr & alina ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...