Jump to content
Dogomania

II Piknik Agility Białystok 23-24.06.2007


Bobek

Recommended Posts

  • Replies 473
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Z dworca [B]PKP przechodzicie na dworzec PKS[/B] przez wiadukt i tam kolo budek z zapiekankami wsiadacie w autobus [B]22 [/B]/ kupcie bilet w kiosku ulgowy kosztuje 1 zl , natomiast za psa normalny 2 zl/ Liczac z przystankiem wsiadajacym wysiadacie na 10 przystanku ktory nazywa sie [B]Towarowa / parking[/B] .Po drugiej stronie ulicy na przeciwko bloku Nr Towarowa 20 jest wjazd na brukowana uliczke na przejazd kolejowy to tu i tu juz beda wskazowki jak trafic .Poz tym juz wtedy wszystko bedzie slychac i widac .
Autobus macie o godz 9.06 lub 9.37 z dworca PKS

Jesli ktos chce wiedziec jak dojechac to podaje link do odjazdow autobusu 22 ktory jezdzi z dworca PKS na ul Towarowa [URL]http://www.bialystokonline.pl/zokm.php[/URL];)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki. Ja bym jechała 28 (przystanek nazywa się Dworzec PKP, więc raczej bym się nie zgubiła)
Zakładając, że to dworzec, to pewnie kioski są czynne długo, ale czy jest możliwość kupienia biletu u kierowcy, jeśli wszystkie kioski nam zamkną (będziemy tam po 21)?

Link to comment
Share on other sites

Mozna jechac 28 .Biletow u kierowcy nie kupisz , Pytajcie ludzi gdzie mozna kupic bilet bo beda otwarte sklepy spozywcze i tam mozna kupic .
Jes;li ktos sie zgubi albo bedzie mial klopot podaje tel 503957303 zadzwoncie na pewno poradzimy :lol:

Link to comment
Share on other sites

Z tego co się orientowałam hotel AWA (hotel podlasie) nie przyjmuje z psami, gdyż robili remont. Wszystko inne jest zajęte. Pozostaje hotel Gołębiewski, ale za psiaka trzeba dopłacić 50zł.

Czy mogłabym skorzystać z pomocnego numeru w razie zagubienia się? :razz:

Link to comment
Share on other sites

Czy można przyjechać PO przyjmowaniu zawodników? Wątpie, czy na 8 dojedziemy. Zwłaszcza, że to pierwszy weekend wakacyjny, więc z normalnych 2h do Bstoku zrobi się ze 4 minimum:roll:
Jedziemy w dwa psy- Lka openowa i Mka zerówkowa, więc nijak nie da się wpasować. Mogę co najwyżej prosić o przerzucenie nas na koniec jeżeli się spoźnimy...

Link to comment
Share on other sites

Heniek? ojej... jest taki zgredek maly... pamietam... spi gdzies na kanapie w drugim pokoju... a moze chrapie na lozku u rodzicow ;-)
jak uda mi sie go ruszyc z miejsca to go wezme. zobaczymy jaka bedzie mial ochote na pobieganie :)
Bedzie wtedy o jednego emeryta wiecej na torze, Sajo ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bobek']Z dworca [B]PKP przechodzicie na dworzec PKS[/B] przez wiadukt i tam kolo budek z zapiekankami wsiadacie w autobus [B]22 [/B]/ kupcie bilet w kiosku ulgowy kosztuje 1 zl , natomiast za psa normalny 2 zl/ Liczac z przystankiem wsiadajacym wysiadacie na 10 przystanku ktory nazywa sie [B]Towarowa / parking[/B] .Po drugiej stronie ulicy na przeciwko bloku Nr Towarowa 20 jest wjazd na brukowana uliczke na przejazd kolejowy to tu i tu juz beda wskazowki jak trafic .Poz tym juz wtedy wszystko bedzie slychac i widac .
Autobus macie o godz 9.06 lub 9.37 z dworca PKS

Jesli ktos chce wiedziec jak dojechac to podaje link do odjazdow autobusu 22 ktory jezdzi z dworca PKS na ul Towarowa [URL]http://www.bialystokonline.pl/zokm.php[/URL];)[/quote]

Mamy wysiaść i przejść przez wiadukt... to znaczy ze to ma być stacja Białystok- Wiadukt??? bo już sie pogubiłam czy Białystok Głowny?

A może jedzie ktoś przez Bydgoszcz i ma wolne miejsce?? Albo jakąś pokrewną miejscowość?

A jaka pogoda się maluje na weekend w Białymstoku??

Link to comment
Share on other sites

Pociag zatrzymuje sie na stacji Bialystok i tam wysiadacie .:multi:
Mozna rowniez jechac autobusem [B]28 sprzed dworca PKP[/B]
podaje link odjazdow ,[URL]http://www.bialystokonline.pl/zokm.php[/URL]

kliknij w nr 28 i wszystko wiesz

wsiadacie na przystanku [B]Kolejowa PKP[/B]

wysiadacie na przystanku [B]Towarowa garaze[/B]
LICZAC PRZYSTANEK WSIADAJACY WYSIADACIE NA 14 PRZYSTANKU

Ostatni autobus odjezdza o godz 21.28;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Polna']Jakby się dało zabrać to bradzo chętnie :multi:[/quote]

Nie ma sprawy.

[quote name='niuka']
Bedzie wtedy o jednego emeryta wiecej na torze, Sajo ;-)[/quote]

Emeryci gora :multi:

[quote name='Bobek']jesli bedziecie pozniej bedziecie biegac pozniej i juz :lol:[/quote]

5 minut zastanawialam sie o szoooooo chozzziiiii.... ;)

[COLOR=Red]W piatek o 21:00 odbieram stereo + 2 psy + 1 osoba z dworca, jak ktos jeszcze bedzie o tej godzinie, to moge tez go zabrac.
[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]5 minut zastanawialam sie o szoooooo chozzziiiii.... ;)[/QUOTE]


Chodzi o spoznialskich , niech sie nie martwia ,/wiem ze dojedziecie roznie / jakos poukladamy starty .:razz:
Uwazamy wszystkich ktorzy sie zglosili za obecnych i bedziemy starac sie by wszyscy wystartowali .;)
Jesli chodzi o pogode to dzis pada ale ma byc tak do srody a potem slicznie:lol: Mam nadzieje ze nie bedzie bardzo goraco:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']Z emerytów zapowiedział się również Lełon. Co prawda, jako suczka, ale co tam... :lol:[/quote]

Lełon sie nie liczy, bo Lełon startuje, wiec jeszcze nie emeryt :eviltong: ;)

[quote name='Bobek']Chodzi o spoznialskich , niech sie nie martwia ,/wiem ze dojedziecie roznie / jakos poukladamy starty .:razz: [/quote]

My wyjezdzamy ok poludnia lub troszke wczesniej, wiec mam nadzieje, ze sie nie spoznimy :p


[quote name='Bobek'] Jesli chodzi o pogode to dzis pada ale ma byc tak do srody a potem slicznie:lol: [B]Mam nadzieje[/B] ze nie bedzie bardzo goraco:cool3:[/quote]

Czemu ja Ci nie wierze :roll: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...