Jump to content
Dogomania

IV Śląski Zlot Dogomaniaków- Zapraszamy!


polciuaa

Recommended Posts

  • Replies 484
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Co się Wam dzieje dziewczęta, takiej ciszy na wątku zlotowym od lat nie było :d

Polcia kochanie wywal mnie na razie z listy, bo większe jest prawdopodobieństwo tego, że przyjadę na kilka dni/pół zlotu na dostawkę, albo jak bez psa to pod namiot.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Avaloth']Co się Wam dzieje dziewczęta, takiej ciszy na wątku zlotowym od lat nie było :d

Polcia kochanie wywal mnie na razie z listy, bo większe jest prawdopodobieństwo tego, że przyjadę na kilka dni/pół zlotu na dostawkę, albo jak bez psa to pod namiot.[/QUOTE]
O to mnie może od razu wyawlcie, nie przyjade wcale a co tam:)

Link to comment
Share on other sites

wiadomosc od Polci, ktora jest na wyjezdzie i prosila o przekazanie

[QUOTE]Witajcie kochani, chcialam Wam przypomniec i podkreslic, ze do konca kwietnia czekam na ostateczne potwierdzenie swojej obecnosci. Z racji tego, ze nie mam zamiaru wkurwiac sie tak jak w zeszlym roku nie bede nikogo prosic o przyjazd. Jesli zglosi sie mniej niz 18 osob to niestety jeden domek odpadnie, jesli bedzie mniej niz 12 automatycznie zostaje tylko jeden domek. Uroczyscie mam w dupie wszelakie niedogodnosci, kazdemu nie dogodze, wiec jak ktos ma robic jakies problemy to moze mnie co najwyzej cmoknac :* Kwestia namiotow i przedluzenia terminu dalej jest otwarta. Jak wroce do domu w okolicach srody to dam znac ostatecznie co i jak ;)
pozdrawiam Was serdecznie misie, kocham Was :*[/QUOTE]

+ Ci ktorzy chca przyjechac na pare dni - pamietajcie, ze obojetnie na ile przyjedziecie trzeba zaplacic cala sume, chyba, ze chcecie w namiocie wtedy te 5 zeta, ale Pola jeszcze zadzwoni i sie dowie konkretniej jak to tam jest.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

POWRÓCIŁAM! :evil_lol:

Jeśli chodzi o dostawki to ogólnie jak z babką gadałam mówiła, że za domek mamy dać 100zł za dobe i ich tam nie obchodzi czy w domku będzie jedna osoba, czy 20, więc jako tako dostawek nie trzeba dokupywać, po prostu za domek wychodzi 100zł i tyle. Jeśli w domku ktoś przyjedzie na pare dni musi mieć ze sobą np materac dmuchany czy tam nie wiem karimate + stołeczek na nogi jak Komar :evil_lol: czy co tam sobie chce. Ja to myślę tak, że po prostu w domku ma być minimum 6 osób, jeśli te 6 osób będzie (i każda osoba z danego domku wyrazi zgodę na dostawkę) to każda dodatkowa osoba będzie płacić za tyle dni na ile przyjedzie, a tą kasę przekażemy po zlocie na jakiegoś wspólnie wybranego psa z dogo, co sądzicie? Myślę, że to będzie rozwiązanie przyjemne i pożyteczne dla każdego ;)

Jutro zadzwonię już na 100% do ośrodka i dogadam się z nimi o tą cenę dokładnie żeby potem nie było problemów, ja dalej nie umiem dojść do tego ile jest dób itp :evil_lol: Namioty też ogarnę ;)

[B]TERMIN USTALAM[/B] (o ilę to będzie jeszcze możliwe w ośrodku, ale myślę, że nie będzie problemu) [B]NA 19-30 SIERPNIA[/B] tak jak proponowała Ewcia, żeby już tak było pośrodku ;)

[B]paoiii, [/B]zapraszamy serdecznie :D


EDIT: AAAA i zapomniałam, ze względu na moją dłuższą nieobecność i nieogar stulecia przedłużam ostateczne potwierdzenie obecności do 20 maja ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tepes']wiesz co, Ewa jak łaziłyśmy na konie to zamiast napisać do mnie "baba z koni cośtam" to wysłała to do niej:diabloti:[/QUOTE]

pamiętam jak mi to opowiadałyście 'baba od koni przełozyła/odwołała zajęcia' wysłano do: baba od koni ! :loveu:

Polcia nr konta i cene mi wyślij , bo chce się obdarować małą sumką za nasz cudny zlocik :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Culineo']pamiętam jak mi to opowiadałyście 'baba od koni przełozyła/odwołała zajęcia' wysłano do: baba od koni ! :loveu:

Polcia nr konta i cene mi wyślij , bo [B]chce się [/B]obdarować małą sumką za nasz cudny zlocik :D[/QUOTE]
a nie przypadkiem mnie? :evil_lol: jutro jutro jutro, jak ogarne ile tej kasy w końcu zejdzie ;d

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']a nie przypadkiem mnie? :evil_lol: jutro jutro jutro, jak ogarne ile tej kasy w końcu zejdzie ;d[/QUOTE]

kurde, myślalam, że nie zauważysz i cały hajs pójdzie dla mnie :shake: no, ale cóż przepadło-muszę obdarować Ciebie :lol:
to jak ogarniesz to ślij :)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]wiesz co, Ewa jak łaziłyśmy na konie to zamiast napisać do mnie "baba z koni cośtam" to wysłała to do niej[/QUOTE]
tez to slyszalam :D

[QUOTE]ja po prostu jestem miszczem bystrości [/QUOTE]
to nie jest rodzinne :lol:
czyli jednak Polalala bierzesz na siebie zbieranie kasy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']

[B]TERMIN USTALAM[/B] (o ilę to będzie jeszcze możliwe w ośrodku, ale myślę, że nie będzie problemu) [B]NA 19-30 SIERPNIA[/B] tak jak proponowała Ewcia, żeby już tak było pośrodku ;) [/QUOTE]
Ja byłam za 20-31, więc prosze mi tu nie ten tegować :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anka11']tez to slyszalam :D


to nie jest rodzinne :lol:
czyli jednak Polalala bierzesz na siebie zbieranie kasy?[/QUOTE]
chyba nie mam wyboru :< :diabloti:

[quote name='dog193']Ja byłam za 20-31, więc prosze mi tu nie ten tegować :D[/QUOTE]
ale chciałaś 11 dni, o to mi chodziło więc cicho :evil_lol:


a ośrodek nas nie kocha bo od dwóch dni nie odbierają moich telefonów :<

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...