Jump to content
Dogomania

II OGÓLNOPOLSKI ZLOT DOGOMANIAKÓW


PaYooK

Recommended Posts

A ja z kolei mam takie pytanie...

Czy ktoś wziąłby ze sobą mały odtwarzacz CD ? :roll: Bo mój za duży :(

Mam rewelacyjne płyty do słuchania wieczorkiem - np. muzyka relaksacyjna z odgłosami wilczymi, muzyka Indiańska, inna niemal magiczna... :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 723
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pisałam o możliwości przewozu z Zawiercia do Morska moim autem, ale niestety nie mam akumulatora i .... :(

W Morsku jest bus ale również popsuty i do czwartku go nie naprawią :( Tylko komunikacja miejska zostaje i nogi :)

http://www.ptk-zawiercie.com.pl/linia5dr.php

to jest link do rozkładu jazdy linia nr 5 do Morska i około 1 km na nogach

Do zobaczenie mam nadzieję :D

Link to comment
Share on other sites

Życzę Wam udanego wyjazdu bawcie się dobrze róbcie duuużo fotek żebyście pamiętali co opowiadać... bo po alkoholu różnie bywa :lol: . Wypijcie któregoś wieczorku zdrówko banjo która tak chciała z Wami pojechać :wink: :roll:

Link to comment
Share on other sites

Życzę Wam udanego wyjazdu bawcie się dobrze róbcie duuużo fotek żebyście pamiętali co opowiadać... bo po alkoholu różnie bywa :lol: . Wypijcie któregoś wieczorku zdrówko banjo która tak chciała z Wami pojechać :wink: :roll:

banjo spoko wypijemy.... :drinking:

Link to comment
Share on other sites

no to ja poprosze jeszcze na jakim przystanku mam wysiasc w tym morsku, nazwa przystanku? no i czy bilet na ten autobus moge kupic w busie czy tez w kiosku?

aha jak mi lobuzy nie zostawicie troche wisni od Manu to nie przyjezdzam :D do tej pory czuje ich smak :) i tylko dla nich jade do Morska 8)

Link to comment
Share on other sites

Hej !!!

Apeluję do poczucia koleżeńskości Dogomaniaków,którzy będą w Morsku najwcześniej(tych z automobilem) !!!

Kto z WAS wyjedzie po NAS do Zawiercia ??? Nie każcie NAM czekać 7 godzin na autobus !!!!!!!!!!!! :roll:

Ochotnicy,proszę się nie pchać,powoli,spokojnie.... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Jakby już nikt po was autem nie przyjechał to nie musicie tyle godz. czekać na autobus, bo według tego rozkładu jazdy co Asia40 podała wychodzi, że macie autobus o 15.50, 17.25. 20.08

Tak, ale w tych godzinach on nie jedzie przez Morsko.... :evil:

Mamy baaaaaaaaardzo ciężkie bagaże, które uniemożliwią nam dotarcie tam pieszo..... :roll:

Zwłaszcza, że z Zawiercia to jakieś 12 km....... :(

Link to comment
Share on other sites

Louis bidulo juz nikogo tu nie ma! :evilbat: chyba pozostalo Wam tylko przyzwyczaic sie do tej mysli ze z buta bedziecie szly!! :evilbat:

:lol: :lol: :lol:

BTW. :nono: Nie zapomnijcie za mnie wypic 8) :drinking:

Ty jesteś Mrówciu !!! Szkoda,że Cię na Zlocie nie będzie,podobno Mrówki mogą duuużo udżwignąć... :evilbat:

Nie zapomnimy wypić...za Ciebie oczywiście !!! :wink:

:drinking:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...