Jump to content
Dogomania

Yorki na allegro!!!


Ewelina & Hera

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

powinna od razu w aukcji zaznaczyc ze sunia nie moze miec malych wtedy nie zglosili by sie potencjalni pseudohodowcy chcacy zarobic na sunce.Moim zdaniem powinna zadzwonic do od osoby która kupila sunie i jej o tym powiedziec jak najszybciej! Innaczej sunie moze spotkac straszny los gdy okaze sie ze4 jest "bezuzyteczna" .Im szybciej to zrobi tym lepiej :(

Link to comment
Share on other sites

Ja właśnie znalazłam 2 aukcje tej samej osoby
na jednej sprzedaje syczkę 3,5 roku a na drugiej tą samą suczke i szczeniaka 6 tyg. nie ma zdjęć ale suczka jest do licytacji od złotówki (kup teraz 500 zł) a na drugiej aukcji jest w tej chwili za 400 zł i za ta ce3nę albo szczeniak albo ta suczka
jak chcecie podam wam linki ale już się o nią boję

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patikujek']Ja właśnie znalazłam 2 aukcje tej samej osoby
na jednej sprzedaje syczkę 3,5 roku a na drugiej tą samą suczke i szczeniaka 6 tyg. nie ma zdjęć ale suczka jest do licytacji od złotówki (kup teraz 500 zł) a na drugiej aukcji jest w tej chwili za 400 zł i za ta ce3nę albo szczeniak albo ta suczka
jak chcecie podam wam linki ale już się o nią boję[/quote]
pzreslij mi na PW link

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iberia']Halloo ludzie dodzwoniłam się do dziewczyny która sprzdała sunie
blejd odebrała ją dzis[/quote]

Tak jak ktoś napisał. Powinna zadzwonić do blejd i ją o tym poinformować.
Dziwne że nie odczytała maili które do niej pisałyśmy.:hmmmm:

[quote name='Patikujek']Ja właśnie znalazłam 2 aukcje tej samej osoby
na jednej sprzedaje syczkę 3,5 roku a na drugiej tą samą suczke i szczeniaka 6 tyg. nie ma zdjęć ale suczka jest do licytacji od złotówki (kup teraz 500 zł) a na drugiej aukcji jest w tej chwili za 400 zł i za ta ce3nę albo szczeniak albo ta suczka
jak chcecie podam wam linki ale już się o nią boję[/quote]

Czyli też handlarz.:shake::shake::shake:

ps. wydaję mi się że blejd nie odda psa. Sprzeda go gdzieś za większą kasę.:mad:

Patikujek ja nie widzę, żeby ci ludzie sprzedawali jakieś inne psy. A może chodzi Ci o blejd?

Link to comment
Share on other sites

Znowu na allegro są aukcje tej samej osoby!!! bez zdjęć!!! Dorosłą suczka i szczeniaczki licytacja o 1 zł, i jeszcze jedno suczka 7 tyg o wadze 45dkg. Jest to ktoś z Olkusza a ja w sobote jadę tam do taty na swięta zastanawiam się czy nie umówić się z tą osobą niby ze chce kupic pieska ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iberia']Znowu na allegro są aukcje tej samej osoby!!! bez zdjęć!!! Dorosłą suczka i szczeniaczki licytacja o 1 zł, i jeszcze jedno suczka 7 tyg o wadze 45dkg. Jest to ktoś z Olkusza a ja w sobote jadę tam do taty na swięta zastanawiam się czy nie umówić się z tą osobą niby ze chce kupic pieska ???[/quote]
Hej Ibi!!!
To jest jakis pomysł....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

"WITAM MAM DO SPRZEDANIA URCZE MAŁE 4 TYGODNIOWE SZCZENIACZKI DWA PIESKI ORAZ JEDNĄ SUCZKE (DRUGA JEST JUŻ NIESTETY SPRZEDANA) WSZYSTKIE SĄ ZDROWE MAJĄ JUŻ WŁASNE KSIĄŻECZKI ZDROWIA. PIESKI MOŻNA ZOBACZYĆ W BYTOMIU.PIESKI TE SĄ ŚLICZNE !!!! NO I OCZYWIŚCIE NA MIEJSCU MOŻNA ZOBACZYĆ ICH RODZICÓW. ZAPRASZAM!!! (ZOBACZYĆ ZAWSZE WARTO) KOSZT PIESKA TO 1000PLN SUCZKA NIESTETY 1200 PLN "

Spójrzcie na tą aukcję. Przecież tak małe szczenięta powinny być z matką:angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda_Miki'] "WITAM MAM DO SPRZEDANIA URCZE MAŁE 4 TYGODNIOWE SZCZENIACZKI DWA PIESKI ORAZ JEDNĄ SUCZKE (DRUGA JEST JUŻ NIESTETY SPRZEDANA) WSZYSTKIE SĄ ZDROWE MAJĄ JUŻ WŁASNE KSIĄŻECZKI ZDROWIA. PIESKI MOŻNA ZOBACZYĆ W BYTOMIU.PIESKI TE SĄ ŚLICZNE !!!! NO I OCZYWIŚCIE NA MIEJSCU MOŻNA ZOBACZYĆ ICH RODZICÓW. ZAPRASZAM!!! (ZOBACZYĆ ZAWSZE WARTO) KOSZT PIESKA TO 1000PLN SUCZKA NIESTETY 1200 PLN "

Spójrzcie na tą aukcję. Przecież tak małe szczenięta powinny być z matką:angryy:[/quote]

Co za maleństwa:crazyeye:
Może są jeszcze przy matce tylko właściciele już szukają kupców

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...