Jump to content
Dogomania

*Pabianice* szczeniaki wyrzucone w parku! już w DS


piechcia15

Recommended Posts

[quote name='mrs.ka']zbieram myśli ,i takie mam przemyślenia , najlepiej by było ,zeby szczeniaki ze względów socjalizacyjnych były jeszcze przez jakiś czas z matką i przychodzi mi pewien pomysł ale musze to skonsultować jutro z moją mamą ,która ...mieszka w Łodzi ...[/QUOTE]
O rany, o rany...jeśli to to co myślę i na co mam nadzieję, to ja trzymam kciuki z sił całych i już nie mogę się doczekać Twojego kolejnego wpisu....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 250
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no to już nie trzymajcie kciuków :( plan był całkiem dobry, ale ciężki w realizacji gdyż mrs.ka planowała że jej mama z Łodzi wzięłaby sunię i maluchy na odkarmienie na 2 tyg ale po tych 2 tyg trzeba by było zabrać 2 maluchy i sunię do innego miejsca,bo jej mama jedzie do niej. A to duże ryzyko, bo o ile maluszki może jeszcze się gdzieś umieść tak sunię kto weźmie? wykorzystamy ją do wykarmienia maluchów i oddamy do schronu?to nie ludzkie :( trudno...niech maluchy pobędą tu gdzie są jeszcze te 2 tyg. później mama mrs.ka zabierze 2 ze sobą do domku, a dla jeszcze 2 musimy znaleźć miejsce:) najlepiej gdyby trafiły razem póki co, będą się do siebie przytulać i są sobie bliskie :(

a zatem szybciutko szukajmy dt dla 2 maluchów.

dostaliśmy dziś witaminki dla maluchów od bea100:)dziękujemy bardzo również za zabaweczki:) biorąc pod uwagę, że maluchy pewnie nie ważą więcej niż z 500g to te witaminy starczą im chyba na dożywocie:) skoro 10g vit. jest na 8kg to dla nich trzeba miliszczyptę :)

dostaliśmy też mleczko royal ale też po terminie od maja, ale pytałam weta, powiedział ze nie powinno się nic dziać. Spróbujemy trudno, nie ma innego wyjścia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piechcia15']no to już nie trzymajcie kciuków :( plan był całkiem dobry, ale ciężki w realizacji gdyż mrs.ka planowała że jej mama z Łodzi wzięłaby sunię i maluchy na odkarmienie na 2 tyg ale po tych 2 tyg trzeba by było zabrać 2 maluchy i sunię do innego miejsca,bo jej mama jedzie do niej. A to duże ryzyko, bo o ile maluszki może jeszcze się gdzieś umieść tak sunię kto weźmie? wykorzystamy ją do wykarmienia maluchów i oddamy do schronu?to nie ludzkie :( trudno...niech maluchy pobędą tu gdzie są jeszcze te 2 tyg. później mama mrs.ka zabierze 2 ze sobą do domku, a dla jeszcze 2 musimy znaleźć miejsce:) najlepiej gdyby trafiły razem póki co, będą się do siebie przytulać i są sobie bliskie :(

a zatem szybciutko szukajmy dt dla 2 maluchów.

dostaliśmy dziś witaminki dla maluchów od bea100:)dziękujemy bardzo również za zabaweczki:) biorąc pod uwagę, że maluchy pewnie nie ważą więcej niż z 500g to te witaminy starczą im chyba na dożywocie:) skoro 10g vit. jest na 8kg to dla nich trzeba miliszczyptę :)

dostaliśmy też mleczko royal ale też po terminie od maja, ale pytałam weta, powiedział ze nie powinno się nic dziać. Spróbujemy trudno, nie ma innego wyjścia[/QUOTE]
Szkoda ale nie ma wyścia...:(

Link to comment
Share on other sites

Jeśli nie znajdziecie innego tymczasu, to mogłabym wziąść 2 maluchy do siebie :) Ostatnio wydałam moje psotniki do adopcji i trochę smutno się w domu zrobiło.. Mam doświadczenie w odchowywaniu takich krecików - odkarmiłam już butelką 3 tyg. szczenię i kilka miotów w schronisku. Uwielbiam takie niezdarne niemoty :loveu:

Mama mrs.ki mogłaby wziąść ze sobą wszystkie maluszki, a ja odebrałabym dwa :) Zawsze to bliżej i łatwiej z transportem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piechcia15']...dostaliśmy dziś witaminki dla maluchów od bea100:)dziękujemy bardzo również za zabaweczki:) biorąc pod uwagę, że maluchy pewnie nie ważą więcej niż z 500g to te witaminy starczą im chyba na dożywocie:) skoro 10g vit. jest na 8kg to dla nich trzeba miliszczyptę :)
...[/QUOTE]
Jak pojadą do kolejnych DT to je rozsyp im do słoiczków- niech dostają- to świetny kombajn witaminowy (ale faktycznie- po ogarzych dzieciach więc dla ras dużych ;)).
A to co zostanie- niech będzie dla innych szczeniąt w potrzebie. Termin jest chyba do końca roku 2013. "Przekaż dalej" te witaminki- jak będzie inna potrzeba. Myślę, że takie witaminy się na dogo nie zmarnują.

Link to comment
Share on other sites

wow ale super!!! maluszki mamy zabezpieczone fajowo !! czyli dziś śpie spokojnie!!
ja wiedziałam, że co jak co ale dogomania zawsze pomoże :)

ale na wszelki wypadek zrobiłam wydarzenie, może domki by sie trafiły od razu :) [url]http://www.facebook.com/events/128340164009943/?context=create[/url]

a wy obie w Kielcach mieszkacie? mrs.ka odpowiada ci taki układ, że przez chwilę dostaniesz 4 sztuki:) ? zapytaj mamę:) a czy mama twoja ma jakiś transporterek?bo ten, w którym są pożyczyłam ze schroniska to nie mogę oddać :(

jasne, że każdy dostanie wyprawkę:) mleczko+witaminki, a co zostanie to podamy dalej:)

Link to comment
Share on other sites

oczywiście ,że nie ma żadnego problemu:) nie mieszkamy w tym samym mieście z agnieszka24 ale odemnie do Kielc to już "rzut beretem" 60 km i ja jeżdżę do szkoły prawie co weekend także nawet kilka dni to dam jakoś radę z bandziorami . Ja u siebie mam mleko RC ,witaminy i startera także będzie ok. Cieszę się ,ze trafią do agnieszka24 bo wiem,ze wiele szczyli odchowała .

Link to comment
Share on other sites

no NIEEE to my tu mamy takie zawodowe mamki i nic o tym wcześniej nie wiedziałyśmy??? no to wpadłyście po uszy skoro już was namierzyłam :evil_lol: nie no żarcik. Na szczęście takich "cudownych" ludzi co porzucają noworodki w krzakach nie jest dużo więc bardzo rzadko mamy takie akcje. Ostatnie odchowane szczyle mają już chyba 2lata o ile dobrze pamiętam:) hmm albo rok?:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piechcia15']... Na szczęście takich "cudownych" ludzi co porzucają noworodki w krzakach nie jest dużo więc bardzo rzadko mamy takie akcje. Ostatnie odchowane szczyle mają już chyba 2lata o ile dobrze pamiętam:) hmm albo rok?:)[/QUOTE]

niestety u nas w świętokrzyskim takie sytuacje zdarzają się notorycznie ,u mnie porzucone szczeniaki są non-stop ,jak tylko jedne "wyfruną z gniazda" to od razu są następne sierotki do opieki ,dlatego też moje dorosłe tak dobrze tolerują maluchy :)

może cioteczki imionka maluchom wymyślicie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...