Jump to content
Dogomania

Ansa pojechała do wspaniałego domku!!:) dziękujemy!


Nanka

Recommended Posts

  • Replies 314
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Oj, jak dawno nas tu nie było. Greta jest już tak bardzo nasza, że wydaje się, iż jest z nami od zawsze.
Wciąż chce być blisko ludzi i zaczepia z nieodłączną piłeczką w pysiu do zabawy. Ale kiedy ktoś zbliża się do furtki - broni swego domku razem z całą ekipą.
Pozdrawiamy wszystkich.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zdrojka']Cudne suńki! Dziękuję :loveu:
Zawsze mnie zastanawiało, jak ludzie dają sobie radę z więcej niż jednym psem na smyczy, jak to to się nie zaplącze?!? :crazyeye:[/quote]
A dają, dają, na przykład tak:

[IMG]http://img525.imageshack.us/img525/6303/pict0126ael9.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarodziejka']Ja mam problem z głowy - smycze przeżarte, obróżki w strzępach...:mad:
A psiury wolno hasają.[/quote]
No to niezłe masz rozrabiaki...:cool3:
Moje też nie zawsze takie ułożone:evil_lol:. Dzisiaj w zastępstwie na wieczorny spacer z Kropką miała pójść moja Mama. Kropa narobiła takiego wrzasku i rabanu, że uszły kilka metrów...:eviltong: i Mama została wciągnięta z powrotem (Kropa to ta najmniejsza!)

Link to comment
Share on other sites

Ja zawsze płonę ze wstydu, gdy przychodzi czas jechać do lecznicy. Mam jedną cieniutką smyczkę całą w supełkach, ale każdy pies zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji i na tej niteczce grzecznie wchodzi do lecznicy. Żadnych numerów, wybryków, czy dąsów, więc systematycznie dochodzę do wniosku, że jeszcze nie czas na nową :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kanzaj']No to niezłe masz rozrabiaki...:cool3:
Moje też nie zawsze takie ułożone:evil_lol:. Dzisiaj w zastępstwie na wieczorny spacer z Kropką miała pójść moja Mama. Kropa narobiła takiego wrzasku i rabanu, że uszły kilka metrów...:eviltong: i Mama została wciągnięta z powrotem (Kropa to ta najmniejsza!)[/quote]

Dodaj, że Kropa też jest najcudowniejsza, najkochańsza...z charakterkiem... :) i za to ją KOCHAM...

a obrózke ma jeszcze mamusiną? (oczywiście exmamusiną)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga_Mazury']Dodaj, że Kropa też jest najcudowniejsza, najkochańsza...z charakterkiem... :) i za to ją KOCHAM...

a obrózke ma jeszcze mamusiną? (oczywiście exmamusiną)[/quote]
Obróżkę ma, a jakże. Za każdym razem kiedy wieczorem ją zdejmuję, to Kropa musi obróżkę obwąchać, czasem polizać i dopiero mogę odwiesić!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kanzaj']Czarodziejko - gdzieś Ty była przez ostatnie dni???:crazyeye:
A smyczki to u mnie rzędem wiszą w przedpokoju - każdy ma swoją i nie lubią na cudzych wychodzić!:shake:[/quote]

Byłam na swoim miejscu, tylko komputer mi odmówił współpracy po tym, jak mu listonosz w afekcie z pięści przyłożył :placz:

Link to comment
Share on other sites

Na wsi ludzie pełnią kilka funkcji jednocześnie ;)
Kiedyś po domach krążył pewien Świadek Jehowy, który nauczał i roznosił ichnie gazetki, sprzedawał ubezpieczenia na życie, parasolki (jednorazowego użytku), produkty Amway, marchew i kartofle, reperował buty, a także świadczył usługi manualne i zbierał zamówienia na bimber :D A cały ten biznes woził na rowerku - oczywiście sam pod krawatem i w kapeluszu. Nadjeżdżał i mogłaś brać i dla ducha i dla ciała ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarodziejka']Na wsi ludzie pełnią kilka funkcji jednocześnie ;)
Kiedyś po domach krążył pewien Świadek Jehowy, który nauczał i roznosił ichnie gazetki, sprzedawał ubezpieczenia na życie, parasolki (jednorazowego użytku), produkty Amway, marchew i kartofle, reperował buty, a także świadczył usługi manualne i zbierał zamówienia na bimber :D A cały ten biznes woził na rowerku - oczywiście sam pod krawatem i w kapeluszu. Nadjeżdżał i mogłaś brać i dla ducha i dla ciała ;)[/quote]
Dobre!!!:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...