Jump to content
Dogomania

Lęk przed psem


Czaki

Recommended Posts

  • Replies 168
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='pshemcod']Kochana, przez moje ręce przewinęło się lekko 250 psów . Więc wybaczcie , ale tego nie da rady zapamiętać. Szczególne osiągnięcia .? hmmm. czy ja wiem, wymagałem od psa dużo pracy, więc i nie byłem zdziwiony że to zrobił .[/QUOTE]
wszystkich nie, ale nie wierzę, ze nie pamiętasz żadnego. zwłaszcza takiego, który ma jakieś tytuły, jak to w poprzednim poście pisałeś.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pshemcod']Gratuluję.! czy ty w ogóle kochasz swoje zwierzę .? Agresja rodzi agresję. Przywództwo bierze się od dołu . Jak można dusić własnego psa .[/QUOTE]
Kocham! To drugie też dlatego fajnie gdy przeżywa taki atak :lol: Zawsze możesz podać dane ostatniego psa któego szkoliłeś, lub tego któego szkolisz obecnie. Nie mówiąc już o tym że powinieneś się rozliczać za takie szkolonka i sporządzać umowy :razz:chyba ktoś tu robi na czarno...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pshemcod']Słuchaj ja ustaliłem jasno na czarnym- pies po szkoleniu musi umieć to i to i to. To samo robi to na egzaminie - więc gdzie tu pamiętać 250 psów.?
Dodatkowo iż z psam mam kontakt od 1 klasy Tech.Wetu.[/QUOTE]
przecież napisałam, że nie musisz pamiętać wszystkich, ale chociaż ze 2-3 te utytułowane i owszem. takto to tylko puste gadanie, nie mające poparcia w rzeczywistości.
ale już pomijam to, bo na pytania o konkretne rozwiązania poszczególnych przypadków bez użycia korekt też nie odpowiadasz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pshemcod']
Dodatkowo Co Ci z samego imienia psa.? Jak danych właścicieli nie podam.[/QUOTE]
imię psa, co i gdzie zdawał, w którym roku, jaki tytuł dostał i wystarczy, bo żaden problem jest to później znaleźć i potwierdzić.

Link to comment
Share on other sites

Imię rodowodowe psa sprawę załatwia, można wtedy sprawdzić czy coś tam ma :razz: Prawda jest taka, że gdybyś mówił prawdę to bez problemu znalazłyby się dowody, bo nie wierzę że po wyszkoleniu 200 psów nie pamiętasz ani jednego.

Link to comment
Share on other sites

Przychodzisz na forum, przechwalasz się czego nie dokonałeś, krytykujesz metody innych, potem piszesz że w sumie są spoko, potem znowu krytykujesz, nie masz na to żadnych dowodów i liczysz że ktokolwiek uwierzy i bo tak? Idź lepiej bajki pisać ;) Prawda jest taka, ze gdyby tak było nie wdawałbyś się w bezsensowną dyskusję na forum tylko napisał jaki pies dla świętego spokoju i tyle. Nikt ci tutaj łechtać ego nie będzie.

Link to comment
Share on other sites

Ekhm, Pan tłumaczyć się nie musi, bo nie pamięta, a tak w ogóle to nas nie zna, więc uznaję, że nękanie mnie w sprawie podania tytułów i wyszkolonych przeze mnie psów via PW nie miało miejsca. A tak w ogóle to wyszkoliłam tysiąc pięćset sto dziewięćset egzemplarzy ras różnych, ale mam słabą pamięć, więc nie wymienię. I smoka wawelskiego. Tylko ten cholerny szewczyk wszystko zaprzepaścił!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pshemcod']Kochana, przez moje ręce przewinęło się lekko 250 psów . Więc wybaczcie , ale tego nie da rady zapamiętać. Szczególne osiągnięcia .? hmmm. czy ja wiem, wymagałem od psa dużo pracy, więc i nie byłem zdziwiony że to zrobił .[/QUOTE]

"... przepraszam i dziękuję - ja tych słów nie używam" :lol:

Link to comment
Share on other sites

jeszcze pominęliśmy tak "drobną" kwestię jak to, że wychowanie i wyszkolenie to nie to samo, a zdobycie z psem mistrzostwa w IPO wcale nie oznacza, ze takie psisko jest w 100% odwoływalne. że już o mniejszych osiągnięciach typu zdane PT nie wspomnę...

Link to comment
Share on other sites

.............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Edited by pshemcod
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...