Jump to content
Dogomania

Krajowa IX grupy Rzeszów 25 maja 2013


Guest Lotty

Recommended Posts

[quote name='Aziza'][COLOR=#333333][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B][FONT=arial]Ośrodek wypoczynkowy "Ursynów" Łowisko 280
[/FONT][/B][/COLOR][/FONT][/COLOR]http://maps.google.pl/maps?saddr=50.301587,22.177389&hl=pl&ll=50.301525,22.178913&spn=0.002005,0.003449&sll=50.301525,22.177888&sspn=0.002005,0.005493&t=h&mra=mift&mrsp=0&sz=18&z=18

Polecam dojazd od miejscowości Górno - wyjeżdżając z lasów, wjeżdżamy do Łowiska, pierwsze domy (po lewej stronie zielone budynki) i nalezy skręcić w pierwszą dróżkę w lewo - dróżka kończy się w ośrodku.[/QUOTE]

Dziękuję bardzo

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Lotty

[quote name='Aziza']A ja się zastanawiam czy jechać...
Uważam, że to kpiny z wystawców: oddział wiedząc o sytuacji z wścieklizną organizuje wystawę a wystawców informuje o wymaganiach po zamknięciu zgłoszeń.
Inspektorat weterynaryjny pracuje do 15: muszę umówić się z inspekt. weter. by był w biurze, zwolnić się z pracy, pojechać do inspektoratu (2x20km), zapłacić.
Gdybym wiedziała o tym wcześniej psa bym nie zgłosiła.[/QUOTE]

Z ust mi to wyjęłaś, Aziza. Nie wiem, czy się pojawimy.

Link to comment
Share on other sites

Guest Lotty

[quote name='Chein']Jak to jeden sędzia?[/QUOTE]

Pewnie było mało zgłoszeń i wszystkie psy dostała Pani A. Świsulska.

Link to comment
Share on other sites

to dlaczego zamiast zmiany sędziego 1 ring i ocenianie wg numerków? Moja sunia będzie wobec tego na końcu i będzie się musiała zaprezentować po wielu godzinach czekania, a nie jedzie ze mną, będzie pewnie już zmęczona bo to szczeniak i jak się zaprezentuje? Na pewno nie tak, jakby zaprezentowała się bez tych kilku dodatkowych godzin.... ale mniejsza o nas.... pewnie liczy się tylko kasa :/

Link to comment
Share on other sites

a czy ktoś wie czy p.Świsulska ocenia dość sprawnie ?
może tragedii nie będzie, ale ja tam nie lubię takiego zmieniania praktycznie całej struktury wystawy po zamknięciu zgłoszeń.. najpierw ta akcja z zaświadczeniami co do wścieklizny, a teraz redukcja liczby sędziów... po prostu tego nie lubię ^^ lubię jak wszystko z góry jest ustalone i jak obie strony się tego trzymają ^^

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW']Bo sędzia będzie tylko 1 i wszystkie psiaki na jednym ringu, za numerkami :)[/QUOTE]
To pewne?
Na stronie oddziału nic nie ma jeszcze... sędziowanie zaczyna się o 10.00?
Tak się dopytuję, bo zastanawiam się, czy muszę być punkt 10.00, czy mogę trochę później... jednak rano, kiedy do przejechania ponad 400 km... mogłabym godzinkę dłużej pospać ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amanda-1a']To pewne?
Na stronie oddziału nic nie ma jeszcze... sędziowanie zaczyna się o 10.00?
Tak się dopytuję, bo zastanawiam się, czy muszę być punkt 10.00, czy mogę trochę później... jednak rano, kiedy do przejechania ponad 400 km... mogłabym godzinkę dłużej pospać ;)[/QUOTE]

Dzwoniłam do oddziału.

Sędziowanie zaczyna się o 10.00, zapytałam więc o kolejność sędziowania, bo jadę z daleka (j.w.). Pani (bardzo miła) policzyła psiaki przed nami i wyszło, że wchodzimy jako 34 (chyba). Nr katalogowy mamy 46, więc niekoniecznie to będzie szło "po kolei numerkami". Zapytałam, czy muszę się stawić przed 10.00, skoro moja sunia wejdzie na ring najwcześniej około 11.00 - odpowiedź była "nie ma problemu, nawet lepiej dla pieska, żebyście później przyjechali, nie trzeba będzie czekać długo na ocenę".

Plan sędziowania pojawi się później na stronie oddziału.

Link to comment
Share on other sites

Numer katalogowy jednego z moich piesków znam, drugiego niestety nie. Dzięki postowi wyżej w końcu poznałem plan sędziowania, bo na stronie nic nigdzie nie mogę znaleźć! Skąd mogę pobrać te numery startowe? Chyba, że będą wydawane na miejscu.
EDIT: Już nie ważne, syn przyszedł i sprawdził z innej przeglądarki. Chrome nie wspiera nowej strony Rzeszowskiego oddziału ZKWP.

Edited by larrychi10
Link to comment
Share on other sites

Ponoć całą noc ma być ulewa, wie ktoś czy będzie tam zorganizowany jakiś "dywanik" na ringu dla psów i jak będzie wyglądał ring? Jeśli ktoś dziś dzwoni do oddziału, to proszę niech się dowie, żebyśmy wiedzieli na co się nastawić, ja niestety nie będę miała możliwości.,

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...