Jump to content
Dogomania

maharaja

Members
 • Posts

  117
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by maharaja

 1. Ostatnią wystawę mieliśmy 16.06, wniosek wysłałam 25.06, dyplom dotarł do mnie 19.08 z datą wystawienia 14.08 czyli czekałam niecałe dwa miesiące ;)
 2. Witam :) Tak jak w temacie - szukam taniego noclegu na Słowacji w Trencinie lub okolicach, jeśli ktoś ma jakieś namiary i opinie, bardzo proszę o pomoc :) Z góry dziękuję :razz:
 3. Witam. Wiem, że jeszcze duuużo czasu do tej wystawy ale czy ktoś ma ją w planach i miałby miejsce dla jednej osoby z małym psem z Rzeszowa lub okolic lub będzie przejeżdżał przez Rzeszów/Dębicę/Sędziszów Młp./Ropczyce lub okolice? Oczywiście koszty korzystnie podzielimy ;) Ewentualnie ja mogę zorganizować taki wyjazd. Proszę o zgłaszanie się chętnych osób do mnie na PW lub e-mail: [email][email protected][/email] . Pobyt 1- lub 2-dniowy z hotelem do uzgodnienia ;)
 4. A jedziecie może przez Rzeszów? ;) Wystawa na hali czy w plenerze?
 5. [quote name='Błyskotka']Za CACIB też nic nie było. Coraz gorzej na tych wystawach z nagrodami.[/QUOTE] dokładnie... jeszcze zrozumiem - krajówka, ale międzynarodowa bez nawet małego pucharka za rasę lub chociaż dodatkowego medalu? :shake: PS. Nasz medal w dodatku jest krzywo zrobiony, w niczym nie przypomina koła a żeby coś z niego odczytać to bardzo ciężko. Może tylko nam się trafiła jakaś "zła partia" skoro inni są zadowoleni..
 6. Sędzina w rzeczywistości całkiem inna niż w opisach tutaj! Miła, znająca się na rasie, dała nam piękny, długi opis, delikatna dla psa, bardzo ostrożnie sprawdzała ząbki i jeszcze raz bardzo, bardzo miła :)
 7. a były jakieś puchary za Zw. Rasy? My dostaliśmy tylko taki byle jaki medal :(
 8. W niedzielę jadę na wystawę do tej Pani z pekińczykiem. Czy ma ktoś jakieś "świeże", tegoroczne opinie na temat sędziowania przez tą Panią gr.IX?
 9. Więc jakie wreszcie są warunki do uzyskania Ch. Węgier? Słyszałam że 1 CACIB z międzynarodówki - to prawda?
 10. [quote name='cornadore']Ja mam setery, więc nie ta grupa, ale też się wypowiem. Sędziowała nas dwa razy (w Austrii - hmm, może to ma znaczenie ;-)) i moim zdaniem oceniła uczciwie. Nie zauważyłam żadnych niestosownych zachowań, a w stosunku do psów była bardzo delikatna i cierpliwa. Może ma humory?[/QUOTE] Dziękuję za wypowiedź :) Mam nadzieję, że w Zakopanem nie będzie tak źle ;) Może ktoś się jeszcze wypowie?
 11. Bardzo dziwi mnie rozbieżność oceny tej Pani, najpierw same plusy, teraz same minusy... Mógłby się wypowiedzieć ktoś, komu oceniała pieski z gr. IX ?
 12. Ja swojego Masia zaczęłam wystawiać w wieku 11 miesięcy bo gdy go kupiłam miał już 10.. I wiem że mamy braki w socjalce choć z wystawy na wystawę robi spore postępy i na ostatniej było już prawie idealnie to już wiem że każdy mój kolejny szczeniak będzie zabierany na wystawy od 3 miesiąca życia w klasie baby :) Szkód to nie narobi a przyniesie same plusy :)
 13. Szukam transportu na wystawę CACIB Warszawa w niedzielę. Jedna osoba + mały, grzeczny pies. Oczywiście zwracam koszty przejazdu. Kontakt PW lub [email][email protected][/email]
 14. [quote name='Kyu']od wczoraj mam papierek Championa PL, czekałam miesiąc bez jednego dnia :)[/QUOTE] Super :D może u mnie też będą mieli takie tempo :D
 15. A ja dzisiaj wysłałam wniosek o Młodzieżowego Championa Polski - tydzień po zgarnięciu ostatniego Zwycięstwa :razz: Mam nadzieję, że nie będę musiała czekać tyle co na rodowód... Wysyłał ktoś niedawno wniosek o Mł.Ch.Pl? Ile czekaliście?
 16. [URL]https://www.facebook.com/events/342755619187640/?fref=ts[/URL] [URL]http://www.zkwp.bedzin.pl/[/URL] Kto się wybiera? :razz:
 17. Pochwalimy się jako pierwsi, a co mi tam :D Mój Maharaja Fu-lin na swojej 3 w życiu wystawie - exI, CAJC, BOJ, BOB. Spełnił warunki do uzyskania tytułu Mł.Ch.Pl. !!! :)
 18. Szukam transportu na niedzielę z Podkarpacia, mogę dojechać gdziekolwiek, również proszę osoby które będą przejeżdżać przez Rzeszów, Ropczyce, Dębicę lub inne pobliskie miejscowości i mogą mnie zabrać. Oczywiście dokładam się do wszystkich kosztów przejazdu. Kontakt na PW lub e-mail: [email][email protected][/email] .
 19. [FONT=Verdana][COLOR=#000080][B][I]"(...)na terenie Stadionu i Hali AWF(...)"[/I][/B] [/COLOR][/FONT][COLOR=#000000][FONT=Verdana]Mam nadzieję, że pekiny będą miały ring na hali .. [/FONT][/COLOR][FONT=Verdana][COLOR=#000080][/COLOR][/FONT]:roll:
 20. A wie ktoś DO której jest przyjmowanie psów? Gdyby było np. do 12 to większość psów na końcu nie musiałaby się tyle męczyć, my mamy nr 60 :/
 21. Bardzo bym prosiła o zdjęcia katalogu stawki pekińczyków, w miarę w zbliżeniu, aby można było bez problemu odczytać. Mój e-mail: [email][email protected][/email] ;)
 22. [quote name='Aziza']W lutym w Powiatowym Inspektoracie Weterynaryjnym usłyszałam, że takie zaświadczenie, by było ważne, musi być wydane najwcześniej 2 dni przed terminem wystawy. Koszt 20 zł.[/QUOTE] ahaaa... dziękuję za informację ;)
×
×
 • Create New...