Jump to content
Dogomania

Homer-niewidomy pies z Łodzi,MA DOM W NIEMCZECH!!dziekuję za pomoc!


ewatonieja

Recommended Posts

z mejla od Pani Anny :
ja osobiscie nie moge wyjechac "na pol drogi "ale Monika zaproponowala, ze wyjedzie do Hannoweru ale 19.maja albo 21 maja (20 nie moze) Co pani na to? Jakie psy przyjada? Monika zna tylko niemiecki, cz to jest problem?

coś mi się wydaje że to nie wypali,na razie nie ma osoby ,która by sie podjęła transportu do granicy :( tu taki zonk :( :placz: POMOCY!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 366
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

powstal wielki problem :placz: jeden z psow pani Irenki (ktora oferowala pomoc w transporcie) musial miec powazna operacja ktora kosztowala bardzo duzo [SIZE=1](300euro)[/SIZE]:placz: Pani jest zalamana...
nie da rady i nie moze sobie pozwolic na to.. :-( Przepraszam za nia.. i za siebie :placz::placz:
moze innym razem gdy bedzie potrzebny transport tamte rejony,. ale nie teraz, nie tym razem.. :placz:

Link to comment
Share on other sites

Narazie bierzemy wszystkie mozliwosci pod uwage. Jesli byłby transport od razu do Bonn to tez super,albo do Hannoveru 19 lub 21 maja. Chciałybysmy zeby pojechały 3 psy,ślepy Homerek i dwa małe,starsze psy. Ale to wszystko zalezy od tego jaki uda sie załatwic transport,jesli wogóle sie uda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Niewiasta_21']Narazie bierzemy wszystkie mozliwosci pod uwage. Jesli byłby transport od razu do Bonn to tez super,albo do Hannoveru 19 lub 21 maja. Chciałybysmy zeby pojechały 3 psy,ślepy Homerek i dwa małe,starsze psy. Ale to wszystko zalezy od tego jaki uda sie załatwic transport,jesli wogóle sie uda.[/quote]

Qrcze...:roll: Ja mam rodzinke w Hannoverze i w sumie mogłabym wreszcie ich odwiedzić...:roll: Ale w maju, no nijak nie dam rady...:shake: Bardziej już pod koniec czerwca, a to jeszcze dużo czasu...:placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...