Jump to content
Dogomania

Homer-niewidomy pies z Łodzi,MA DOM W NIEMCZECH!!dziekuję za pomoc!


ewatonieja

Recommended Posts

  • Replies 366
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

raTunku!!! niewidomy Homer oraz sunia bez jednego oka i 10 letnia mała Mysza
mają szanse na nowe życie!wszystko wskazuje na to ,że szansa ta zostanie zaprzepaszczona!!! nie ma transportu do granicy(szczegóły w pierwszym poście ) :placz::placz::placz:

Link to comment
Share on other sites

Natalka, może z tymi osobami spróbuj się skontaktować. Skopiowane z wątku transportowego.
[B]Chrzanów - Berlin[/B] przez: [B]autostrada A4,[/B] dalej: [B]Zabrze - Gliwice - Kędzierzyn Koźle - Opole - Wrocław - Legnica[/B] - Ada-jeje 500-811-165 (zam. 07.02.2007r)
[B]Cała Polska[/B] - Peugeot 206, za zwrotem kosztów paliwa - mrowa23 (zam. 11.02.2007r.)

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=Red]Pojawiła sie szansa na dom dla Homera u znajomej osoby,mieszkającej koło Bonn, zabrać tam możemy także dwa małe starsze pieski z naszego schroniska,dlatego prosimy o pomoc w zorganizowaniu transportu do Niemiec, Homer jest spokojny,dobrze wychowany i nie sprawia zadnych kłopotów,wiozłam go na badania do Warszawy ,więc wiem co piszę, niestety nie mogę skorzystac z uprzejmości osoby,która wtedy mi pomogła i sytuacja jest podbramkowa ,
sa dwie opcje
1) transport psów do granicy niemieckiej trasą na Berlin
w dniach 19 lub 20 maja
2) transport bezpośredni do Hanoveru te same dni lub w okresie 20 -27 maja

prosimy o kontakt gg 5878253 lub [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

prosimy tez o pomoc w finansowaniu transportu ,Pani z Niemiec pokryje większa częśc kosztów,wymagane jest także wyrobienie paszportów, ew szczepienia to będzie duża kwota POMOCY!!!To jest szansa jedna na milion!
w związku z tym że przelew zagraniczny wymaga opłaty =20% wpłaty , koszt transportu zostanie zwrócony w dniu odbioru psa

[/COLOR][/B][B][SIZE=2]FUNDACJA NIECHCIANE I ZAPOMNIANE - SOS DLA ZWIERZĄT
ul. Naruszewicza 15/179
93-161 ŁÓDŹ

Konto: BANK PKO BP
22 1020 3408 0000 4902 0174 2246[/SIZE][/B]

z dopiskiem na transport psów do Niemiec

z góry bardzoooo dziekujemy wszystkim ludziom o dobrym sercu!!!
[B][COLOR=Red]
[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Ciotki,juz transport mozna chyba napisac ze mamy na 30 maja. Ale potrzebujemy zebrac troche pieniędzy na transport dla tych psiaków.jesli macie jakies jeszcze rzeczy na bazarek,to ja moge wystwic. A jesli moze ktos wpłacic choc niewielką kwote to prosze wpłacac na konto Fundacji z dopiskiem "na transport do Niemiec" czy "na Homera".

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę, że udało się załatwić transport!!! :multi:
Kochani, pieniążki pilnie potrzebne!!!

[SIZE=1]P.S. Ja na razie niestety nie mogę wspomóc...:placz:[/SIZE] [SIZE=1]Przepraszam...:oops:[/SIZE]


Dziewczyny rozumiem, że Homerka już mam nie wystawiać na allegro??? Bo właśnie się skończyło.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo sie ciesze ze pieski dostaly szanse na nowe domki i zostana tam przewiezione, ale najwazniejsze zeby mialy paszporty skoro jada za granice no i obowizkowo szczepienia przeciw wsciekliznie.
A co do podrozy to napewno zniosa ja bez problemu.
Juz ja wiem co pisze bo ciagle ze swoim psiurem jezdze, wczesniej z dwoma, a i schroniskowego psiaka tez juz przewozilam i mialam wrazenie ze tem pies zawsze jezdzil samochodem, sprawowal sie super przez cale 450 km.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...