Jump to content
Dogomania

Bystra szuka pilnego DT.


Martuchny

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Hałabajówka']Bo ona wcale nie jest taka dzika...boi się jeszcze wielu rzeczy ale nie ma co się dziwić skoro nie miała z nimi kontaktu taki długi czas...
[/QUOTE]
Ale na pewno się oswoi:cool1:i będzie dobrze:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martuchny']średnio powiedziałabym. o wyciągnięciu z boksu nie ma mowy na razie, są próby żeby jak najbardziej pokojowo z nimi coś działać... bo jak się chce je wyciągnąć to szarpanie i piszczenie.[/QUOTE]


czasami trzeba na siłę coś zrobić

szkoda że jeszcze razem siedzą

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia1974']czasami trzeba na siłę coś zrobić

szkoda że jeszcze razem siedzą[/QUOTE]
Rozumiem, ale ciężko wyciągnąć dzikiego psa gdy pozostałe 10 pcha się do wyjścia. Samemu jest trudno wyjść z boksu bez "uciekiniera" a co dopiero z szamoczącym się psem. Chyba wszystkie by uciekły. :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martuchny']jest dokładnie tak jak pisze rasowa. jak w boksie są inne psy to nie ma opcji wyjść nie wypuszczająć reszty napierającej na drzwi.[/QUOTE]

Eeee dziewczyny sposobem sposobem.... cykora na ręce i przez szczelinkę :) jak tak czasem robię i się udaje :) a lisiczka dzisiaj na dzień dobry zaczęła na mnie skakać jak reszta bandy...bandę próbuję oduczyć ale ją pochwaliłam bo to kolejny krok do polubienia ludzia :)

Link to comment
Share on other sites

Psiaki są w dwóch boksach z innymi psami. W jednym są dwie suki i samiec, w drugim suka i samiec. Byłam u nich, t e odważniejszy nawet podeszły i wzięły jedzenie z ręki. Tak poza tym podchodzą coraz bliżej i jedzą co im się daje :) samce troche oszczekują :P

Link to comment
Share on other sites

Razem Martą pokarmiłyśmy je parówkami. Smaki je zachęcają do bliższego podejścia ale przywiozłam za mało jak na 5 sporych psiaków. Następnym razem więcej przygotuje. Ależ one rosną! Mam nadzieję, ze już wkrótce (nie wiem ile to wkrótce xD) będziemy mogły z nimi spacerować i wyprowadzać razem z lirowymi na wybieg.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][FONT=arial black]Zapraszam na dwa bazarki...i przepraszam że tak bezczelnie[SIZE=3]...[/SIZE]
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241463-NA-POMOC-Maji%21-CEGIE%C5%81KOWY-puzzle-do-24-kwietnia"]pierwszy bazarek jest cegiełkowo-puzzlowy dla Maji[/URL] :smile:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241466-Chcesz-mie%C4%87-swojego-zwierzaka-pod-kubkiem-bazarek-dla-psiak%C3%B3w-w-Ha%C5%82abaj%C3%B3wce"]na drugim możesz sam skomponować podkładkę za swoim zwierzakiem :smile: [/URL][/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Ja już dosłałam ostatnią wpłatę bazarkową , Gloria potwierdź na wątku bazarkowym ,dziękuję

Parówek sporo kupicie dla dzieciaczków na zachętę :evil_lol: cieszę się bardzo że maluchy coraz śmielsze

[B]​ANETTTA KONTO DLA DZIECIACZKÓW NA PIERWSZEJ [/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...