Jump to content
Dogomania

Krakow-2 sliczne sunie do wzięcia


justarajko

Recommended Posts

Szukam domku dla dwóch slicznych suczek, sredniej wielkosci. mama średnia, tatus nieznany (pies sasiada...)
Jedna w kolorze "herbacianym" druga czarna. Ta herbacianka nada sie do domu, nawet dla starszej osoby, czarna raczej do domu z ogrodem, bo energia ja rozsadza.

Na swiat przyszlo szesc malenst - dwa jeszcze czekaja na dom!

kontakt: 691 025 254 lub 691 350 288 lub na maila: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

[URL=www.fotosik.pl][img]http://images22.fotosik.pl/95/2287bc4810c483bd.jpg[/img][/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jak doszło do tego nieszczęścia, jakim są narodziny kolejnych szczeniąt- kundli? Mam nadzieję, ze to nie bylo celowe.Czy ma Pani zamiar wysterylizować swoją suczkę? Jeśli nie, to chyba jakiekolwiek deklaracje pomocy ze strony dogomaniaków nie powinny mieć miejsca.Dziwie się, że jestem pierwszą osobą, która zadaje najniezbędniejsze pytania.Naprawdę.

Link to comment
Share on other sites

Nie zadajamy takich pytań z z jednej przyczyny- poprostu wiemy jak to się stało, że szczeniaczki te pojawiły się na świecie. Suczka- ich matka nie jest własnością osoby, która założyła ten wątek. Justyna pomaga znaleźć im poprostu domek i nie miała żadnego wpływu na ciążę ich matki. Zdażyło się nieszczęście, psiaki się pojawiły na tym świecie i jakoś trzeba znaleźć im domek...

Może się akurat im tu znajdzie...

Link to comment
Share on other sites

Tak jak napisaly dziewczyny koszomaniaczki :loveu: , ja jestem jedynie posrednikiem...Niewatpliwie masz racje Agnieszko piszac, ze nie powinno dochodzic do "namnarzania" nierodowodowych kundelkow w obliczu przepelnionych schronisk i wielu samotnych zwierzatek....Ale..jezeli juz dochodzi do tego "nieszczescia" - jak napisalas - to wydaje mi sie, ze pomoc jest jak najbardziej na miejscu...U nas na forum koszatniczkowym tez namawiamy do zaprzestania mnozenia tych slicznych zwierzatek, ale nie odmawiamy ludziom, ktorym juz sie zwierzatka urodzily...
To "nieszczescie" moze stac sie najukochanszym czlonkiem czyjejs rodziny...

Sara - co wiecej chcialabyc wiedziec o maluszkach? Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...