Jump to content
Dogomania

szczęśliwa i niech tak już zostanie na zawsze!!


fioneczka

Recommended Posts

w związku z sunią pojawiły się nowe ogłoszenia na tablicy

oddam sukę (bez zdjęcia) i kolejne przyjmę sprzęt i żarcie bo przybłąkała się suka

działamy z Anią i co mogę powiedzieć na chwilę obecną to nie jest raczej klasyczne pseudo ... co to jest, qrde ciężko powiedzieć

pod podanym nr tel odbiera kobita (dosłownie kobita) ... wiejska kobita która raczej sprawia wrażenie że nie wszystko pod czachą gra i buczy ... dziś tam zadzwoniłam i próbowałam umówić się z ową kobitą na spotkanie żeby sunię zobaczyć bo "swojej szukam bo mi uciekła"
jak pani usłyszała że chcę przyjechać to stwierdziła ze suka sobie poszła ... a ogłoszenie ponowiono dzisiaj

ogłoszenia wystawia córka (nieletnia)
mamy imię i nazwisko, zdjęcie, szkołę
no i mamy zamiar coś z tym zrobić

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Alicja']chyba kontakt z policją by się przydał[/QUOTE]

już jest, chwilowo nieoficjalny

[quote name='koelka']To zaproponować jej żarcie tak jak prosi w ogłoszeniu dla "przybłąkanej suki", żeby udało się z nią umówić. Co za okropna kibita :shake:[/QUOTE]

poszedł mail z propozycją pomocy



dodatkowo zrobiłam screen wszystkich ogłoszeń, profilu nk itd ... a teraz idę na fb grzebać :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='devoner']witajcie jak będziecie potrzebować na hotel to się dorzucę prawdopodobnie jednorazowo bo stałej nie dam rady.w razie czego piszcie,a jeszcze jedno czemu wątek na niebieskim mi się nie otwiera,podaje mi,że nie mam uprawnień[/QUOTE]

będzie aktywny ale nie teraz ... za dużo niewiadomych

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aida']Rozmawiałam z Anią. Już po wizycie u Weta.Odpchlona odrobaczona. Ma bliznę tylko nie wiadomo czy po sterylce czy po cesarce.Sunia jest bardzo grzeczna przytulaśna idealna do ludzi i zwierząt. Więcej informacji poda Ania jak już wróci do domu[/QUOTE]

a jak te odmrożone cycochy ??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...