Jump to content
Dogomania

Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...


Recommended Posts

Przelałam dziś na kota Reksia kwotę 30,70 gr za bazarku

 

Jak wpłynie proszę o potwierdzenie na bazarku, jak wpłyną.

http://www.dogomania.com/forum/topic/145817-perfuma-książki-dodałam-nowe-dla-reksa-do-6-marca/

 

Dziękujemy pięknie. Już wpłynęły. :)

Dorzucę do pozostałej kwoty z bazarku b-b i zamówię Reksowi worek suchej karmy. :)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za potwierdzenie na bazarku.

 

To ja dziękuję. :)

 

**

 

Zamówiłam Reksowi 15 kg worek Brita, z dostawą do Tosia&Lesio. To Tosia&Lesio zawiozłaby przed Weilkanocą, albo po (ten worek co je obecnie, tak do połowy kwietnia mu powinien wystarczyć)

Później uzupełnię rozliczenie.

 

**

 

Wczoraj zadzwonił od sąsiadki Pan Marian. :) Był elektryk, który oglądał jak to u Pana Mariana wygląda. Jest nadzieja, że może światło u Pana Mariana rozbłyśnie.

Jak Pan Marian dowie się więcej da znać.

Korzystając z okazji, że dzwonił prosił, by przekazać wszystkim Paniom na wątku najlepsze życzenia z okazji Dnia Kobiet. :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Wczoraj zadzwonił od sąsiadki Pan Marian. :) Był elektryk, który oglądał jak to u Pana Mariana wygląda. Jest nadzieja, że może światło u Pana Mariana rozbłyśnie.

Jak Pan Marian dowie się więcej da znać.

Korzystając z okazji, że dzwonił prosił, by przekazać wszystkim Paniom na wątku najlepsze życzenia z okazji Dnia Kobiet. :)

Będzie jaśniej p. Marianowi i Rexiowi :)

Dziękujemy :)

Link to comment
Share on other sites

No to by była bomba, jakby było światło. Bardzo bym chciała.

 

Jeśli wolno spytać - co tak natchnęło energetyków, Przecież oni (energetycy) za złotówkę to by nie wiem co zrobili.Kiedyś opłaciłam rachunek ze 3 dni po terminie więc mi naliczyli odsetki za zwłokę w wysokości 2 grosze. Pusty śmiech mnie zebrał jak to zobaczyłam.

Link to comment
Share on other sites

No to by była bomba, jakby było światło. Bardzo bym chciała.

 

Jeśli wolno spytać - co tak natchnęło energetyków, Przecież oni (energetycy) za złotówkę to by nie wiem co zrobili.Kiedyś opłaciłam rachunek ze 3 dni po terminie więc mi naliczyli odsetki za zwłokę w wysokości 2 grosze. Pusty śmiech mnie zebrał jak to zobaczyłam.

 

Nic nie natchnęło. :)

Lida dopytywała o prąd, ja dopytywałam Pana Mariana. Pan Marian się w energetyce dowiadywał co i jak. Zapytał o możliwości. I zobaczymy co z tego wyniknie.

Elektryk nie był z Eneii. To narazie elektryk taki normalny, który był zobaczyć w jakim stanie jest elektryka u P.Mariana i jakie są możliwości ponownej instalacji licznika.

Stąd to pierwsze informacje. Jak Pan Marian dowie się więcej, to da znać.

 

**

A propo co piszesz. Taaa.. znam ten ból. A polecenia zapłaty, by nie było tych odsetek nie mają. Od 5, 6 lat słyszymy jedną odpowiedź Eneii - negocjują z bankami.

A ogólnie chodzi o to, że te odsetki to dodatkowy dochód. Jak to będzie 10 osob to mamy zaledwie 0,20 zł. Ale jak to będzie 100.000 to już się robi kwota 2.000 zł.

I dlatego nie mają interesu w udostępnieniu Klientom polecenia zapłaty. 

Link to comment
Share on other sites

Ja to jeszcze bym życzyła i chciała, żeby Pan Marian jakąś pracę, choć dorywczą dostał.

Ale jak Tabciu pisałaś szanse są zerowe.  

 

Zerowe to nie wiem. Zawsze jakieś są. 

Tylko, że ja, Wy w tej kwestii niewiele możemy.. 

Oczywiście też bym wolała by jakąś pracę miał, by być niezależnym.

Wiem, że pomaganie nie polega na wyręczaniu kogoś, ale na podaniu dłoni i środków, by ten ktoś dzięki temu stał się w miarę samowystarczalnym.

Ale niestety, znalezienie pracy to ciężka sprawa.

Link to comment
Share on other sites

Wiem, że pomaganie nie polega na wyręczaniu kogoś, ale na podaniu dłoni i środków, by ten ktoś dzięki temu stał się w miarę samowystarczalnym.

 

Taka zasada RYBY i WĘDKI

 

Nie wiem jak jest u Was, ale u mnie trudno znaleźć pracę młodemu człowiekowi a co dopiero starszemu takiemu po 60-tce

Link to comment
Share on other sites

Taka zasada RYBY i WĘDKI

 

Nie wiem jak jest u Was, ale u mnie trudno znaleźć pracę młodemu człowiekowi a co dopiero starszemu takiemu po 60-tce

Niestety u nas to samo...

Sama szukam pracy...i nadal jestem bez niej :/

Link to comment
Share on other sites

 

**

Zamówiłam Reksowi 15 kg worek Brita, z dostawą do Tosia&Lesio. To Tosia&Lesio zawiozłaby przed Weilkanocą, albo po (ten worek co je obecnie, tak do połowy kwietnia mu powinien wystarczyć)

Później uzupełnię rozliczenie.

**

 

Foto ; Paragon ; karma Brit 15 kg, 99 zł

Na kolejny miesiąc pies zabezpieczony. :) 

Link to comment
Share on other sites

Taka zasada RYBY i WĘDKI

 

Nie wiem jak jest u Was, ale u mnie trudno znaleźć pracę młodemu człowiekowi a co dopiero starszemu takiemu po 60-tce

 

Niestety u nas to samo...

Sama szukam pracy...i nadal jestem bez niej :/

 

Stepnica to taki rodzaj miejscowości, że jak nie pracujesz w urzędzie, szkole albo sklepie - to za pracą trzeba wyjechać..

Do tego Pan Marian kuleje na nogę, chodzi o lasce. W efektywnej (z punktu widzenia pracodawcy) fizycznej pracy jakoś Go nie widzę..

Aj... zdrowie to skarb. A drugi skarb to te parę złotych pozwalających żyć godnie..

Link to comment
Share on other sites

Chciałabym zrobić Panu Marianowi paczkę z żywnością na święta. Proszę o sugestie co powinno sie tam znaleźć.

 

Hej umala, dziekujemy za chęć pomocy. :) :)

Jeśli to będzie paczka, to myślę że rzeczy niepsujące się (co ma znaczenie, bowiem P.Marian nie ma prądu, a robi się cieplej).

Czyli proponuję produkty w puszkach. Kaszy czy ryżu proszę nie wysyłaj (pan Marian to mężczyzna starej daty - ziemniaczany).

Może jakieś zupki w proszku ? Kostki rosołowe ? Pasztet na tackach ? Może cukier (o tym w ostatnich zakupach zapomniałam).

Kawy niekoniecznie (ciśnieniowiec, powinien brać leki, pije kawę zbożową głównie).

Link to comment
Share on other sites

Tobciu Dziękuję za podpowiedzi jeszcze pomyślę i po niedzieli zrobię paczkę.
Inne sugestie mile widziane.
Zastanawiam sie tylko czy wysłać bezpośrednio na adres Pana Mariana ( mam nadzieję że mi go podacie :) ) czy do którejś z Was.
Pojedzie ktoś do Pana Mariana przed świętami ?

Link to comment
Share on other sites

Tobciu Dziękuję za podpowiedzi jeszcze pomyślę i po niedzieli zrobię paczkę.
Inne sugestie mile widziane.
Zastanawiam sie tylko czy wysłać bezpośrednio na adres Pana Mariana ( mam nadzieję że mi go podacie :) ) czy do którejś z Was.
Pojedzie ktoś do Pana Mariana przed świętami ?

 

Pewnie że podamy. :)

Przed Wielkanocą Tosia & Lesio podjedzie do Pana Mariana z zakupami.

To zdecydujesz sama czy chcesz bezpośrednio do P.Mariana czy via Tosia & Lesio. :)

Jak bezpośrednio - to spokojnie powinno dojść. Do tej pory dochodziły przesyłki. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...