Jump to content
Dogomania

Kto pokocha DEXTERA??? psiak w typie ON'ka- ma już dom !!!!!!


Cień Nadziei

Recommended Posts

  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Raport z audiencji u Dextera :D

Psiak jest super! Nie ma jeszcze skończonego roku, ma szczenięcą sierść. Prawdopodobnie trzymany był na podwórku bo nie wie co to obroża i smycz. Poszliśmy na spacer. W 95% zachowywał się spokojnie. Nie ciągnie, ładnie trzyma się nogi. Aportować nie potrafi, woli sobie pobiegać. Nie zawsze wraca na zawołanie ( sprawdzane na terenie zamkniętym ) Nie przejawia agresji, raczej chęć dominacji. Wyje jak husky :) Bardzo żywy i skoczny. Nie próbował przeskakiwać przez ogrodzenie. Co do kotów, niestety żadnego pod ręką nie miałem więc nie wiem jak na nie reaguje. Uwielbia kontakt z człowiekiem. Ma bardzo dużo energii, którą wyładowywuje biegając. Cały czas w ruchu. W sobotę będziemy większą grupą to zobaczymy jak zachowuje się na spacerze z innymi psiakami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cantadorra']Zapisuję wątek misiowatego Dextera[/QUOTE]
Dziękujemy:)
To Dexter żywe srebro:):):) Kochany smok, trzeba mu więc aktywnego domku;)
Marzenka DONnka obiecała nam ogłoszenie Dextera w owczarkach.pl:) Ma kupę roboty, ale jak się tylko wyrobi da nam znać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cień Nadziei']Raport z audiencji u Dextera :D

Psiak jest super! Nie ma jeszcze skończonego roku, ma szczenięcą sierść. Prawdopodobnie trzymany był na podwórku bo nie wie co to obroża i smycz. Poszliśmy na spacer. W 95% zachowywał się spokojnie. Nie ciągnie, ładnie trzyma się nogi. Aportować nie potrafi, woli sobie pobiegać. Nie zawsze wraca na zawołanie ( sprawdzane na terenie zamkniętym ) Nie przejawia agresji, raczej chęć dominacji. Wyje jak husky :) Bardzo żywy i skoczny. Nie próbował przeskakiwać przez ogrodzenie. Co do kotów, niestety żadnego pod ręką nie miałem więc nie wiem jak na nie reaguje. Uwielbia kontakt z człowiekiem. Ma bardzo dużo energii, którą wyładowywuje biegając. Cały czas w ruchu. W sobotę będziemy większą grupą to zobaczymy jak zachowuje się na spacerze z innymi psiakami.[/QUOTE]
Tu jest sprawozdanie, niestety kotów nie było pod ręką;)

Link to comment
Share on other sites

Nowe obserwacje:


Dext niestety przejawia agresję. Byliśmy na spacerze razem z gangsterem i stellą. Cały czas był pobudzony i bardzo zaborczy. Przy kontakcie z gangsterem nawet go nie wąchał tylko od razu atakował. Będziemy częściej z nimi wychodzić by przyzwyczajał się do innych psiaków, ale niestety na tą chwilę jeżeli chodzi o DS to taki bez zwierząt.

Link to comment
Share on other sites

A może on reaguje tak tylko na gangstera. Musicie sprawdzić jak zachowuje się przy innych psach. Może psiaka tej Pani by zaakceptował... Może to młodzieńcze wygłupy???Może przy większych psach czuje się bardziej zagrożony. Szkoda byłoby stracić taką szansę. Może warto byłoby pojechać (gdyby ta Pani była za) i spotkać się na spacerze?

Link to comment
Share on other sites

Ja sama mam 40 psiaków do adopcji , tylko nie mam w tym momencie psa , który by spełniał pani wymagania i pokazałam jej Dextera....wizualnie jej się spodobał ,ale niestety charakter nie. Ona szuka młodego do roku psa bardzo w typie ON-ka,wesołego ale łagodnego.
Sama mam 3sunie w tym typie ,ale ona nie chce suni:( Powiedziała ,że miała jedną sunię ,nadzwyczajną która odeszła i nie chce jej zastąpić żadną inną...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...