Jump to content
Dogomania

Tara już bezpieczna, odnalazła się ..tak to jest, jak się zaadoptuje teriera :D


majuska

Recommended Posts

Przepraszam nie wiem gdzie to wkleić, znalazłam na facebooku dla miłośników terierów

Terier walijczyk [URL="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=504621016242022&set=a.436631139707677.87981.405191442851647&type=1&theater"]https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater[/URL]
strona terierów [URL]https://www.facebook.com/teriery.w.potrzebie?fref=ts[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 215
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wiadomości od Tarci :

[QUOTE]Pani Jadziu! Pani Renato!
Bardzo Pani dziekuje za cieple slowa oraz to, ze stara sie Pani wpoic mi pewne zasady, wcale nie takie oczywiste. Pani rady sa bardzo cenne i czuje sie duzo pewniej wiedzac, ze bede mogla sie Kogos-Kto-Wie poradzic jesli wyniknie w przyszlosci jakis problem. Jestem bardzo wdzieczna za to wielkie serce i silne wsparcie, które przychodzi od Pań z Rzeszowa. Naprawde je czuję.

Jesli chodzi o Tare, to "ugotowala mnie". Zreszta cala rodzine. Zauroczyla nas!!!

Poza tym ustawia Neta, a w niektorych przypadkach, jesli idzie np. o kosc znaleziona podczas spaceru, to potrafi byc ostra. Do ludzi jest bardzo przyjazna. A dla mnie to jest po prostu kochana, w domu jest caly czas przy mnie, co jest jak Panie wiecie ogromnie mile. Net tez lubi byc przy ludziach ale Tara to jest po prostu przylepa.

Zaczela szczekac, ale rzadko, np. na jeża, niekiedy na szczekajacego psa.

Poczatkowo jej gotowalam bo nie bardzo miala apetytu na suche, teraz jednak je tak jak Net jako bazę sucha Eukanubę i nie ma z tym problemu.

Tego pierwszego dnia, gdy mi zniknela z podworka to urzadzila sobie zwiedzanie okolicy. Po fakcie sasiedzi meldowali, ze widzieli ja paradujaca w towarzystwie kolegi Kapsla :))))

Caly czas ma areszt domowy nie liczac spacerów na smyczy. Od 2 dni wypuszczam ja tez na podworko bez dozoru ale na dluzszej smyczy przytroczonej do ogrodzenia. W ten weekend ma byc cieplo wiec wreszcie zabezpieczymy miejsca, ktorymi byla w stanie sie przecisnac i zobaczymy, czy bedzie probowac przedostawac sie gdzie indziej.

Sa pewne jaskólki, dzis jak wrocilam z pracy z zakupami i uchylilam furtke, natychmiast wyszla na zewnatrz, ale nie zwiewala, a chcila sie przywitac :))

Na spacerach, szczegolnie w lesie to chyba nigdy nie bedzie na nia sily, ma bardzo silny instynkt tropienia zwierzyny. Ona musi byc nieszczesliwa nie mogac sobie pobiec i powachac tam gdzie chce :((( Ale przyzwyczaila sie do wyciagenj smyczy i bardzo przyjemnie sie z nia chodzi, gdyz zawsze jest z przodu, chodzi dosc szybko, nie ociaga sie, czasem chodzi tez fala - cala szerokoscia drózki.

Rano widze u niej sztywnosc konczyn, obserwuję jaki wysilek wykonuje aby sie poruszac, ale jak sie rozrusza to problem ustaje. Drzenie nog troszke sie zmniejszylo, ale nadal jest wyrazne. Czy mam jej podawac magnez?

Spi we wlasnym lub Neta legowisku, poczatkowo probowala okupowac rozmaite kanapy i fotele, ale po kilku zdecydowanych rekacjach z naszej strony ze to niejej miejsce, dala spokoj. No niekiedy wchodzi jeszcze na lozko ale pod nasza nieobecnosc.

Z miesiac bedziemy chcieli zrobic Tarze sterylizacje i wyciac od razu najwiekszy guz okolsutkowy. Troche sie boje tej narkozy, ale chyba nie mam innego wyjscia jak zaryzykowac. Kasia ma pania vet, ktora ma podobno zlote rece.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Pani Ania trzymając kciuki za domek Terrego przy okazji pozdrawia od Tarci :

[QUOTE]Tarunia sie odzywa i trzyma mocno pazurki za kumpla z Boguchwały oraz melduje, że czuje sie dobrze we Wrocku, po 3 miesiacach hasa luzem po łakachi laskach i... w dzien jest postrachem okolicznych kociaków a w nocy - jeży. Niezly z niej numerek i do tego rozkochała bez pamieci całą rodzinę adopcyjną
[/QUOTE]

echch..tej to tez sie udało :)

Rita, pamiętasz jak pytałam co sądzisz o szansach Tary na adopcję?? ..a Ty napisałaś : Cuda się zdarzają :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...