Jump to content
Dogomania

Frida i Ozzy


FridaOzzy

Recommended Posts

  • Replies 576
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A taka śliczna jest! Szkoda, ale pies nie musi być wystawowy, żeby go kochać :) A z jakiego powodu, jeśli można się spytać? 

Już to rozważałyśmy. Stanęło chyba na tym, że ma błąd w umaszczeniu - biała strzałka na pysku nachodzi na podpalanie nad oczkiem. 
Nie wiem czy to jest wada dyskwalifikująca w tej rasie, czy po prostu mogłaby mieć obniżoną ocenę. 

Link to comment
Share on other sites

Już to rozważałyśmy. Stanęło chyba na tym, że ma błąd w umaszczeniu - biała strzałka na pysku nachodzi na podpalanie nad oczkiem. 
Nie wiem czy to jest wada dyskwalifikująca w tej rasie, czy po prostu mogłaby mieć obniżoną ocenę. 

Aha, aha.. Przepraszam, nie nadrobiłam jeszcze galerii, dlatego się spytałam :) Szczerze? U mnie miałaby najwyższe lokaty :D 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Przepraszam za offa ale w dobrej wierze :)

Drogie Cioteczki mające facebooka  zrobicie mi tą przyjemność i "zalajkujecie" moje zdjęcie biorące udział w konkursie?

Możemy wygrać karmę dla Naszych podopiecznych   :) Z góry dziękuję i będę wdzięczna za puszczenie wieści dalej i zachęcania znajomych do "lajkowania"    :)

 

Oto ono:

https://www.facebook.com/208542519170600/photos/pb.208542519170600.-2207520000.1418805360./912607698764075/?type=3&theater

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Też moja pierwsza mysl byla - gdzie Frida?? :P

Swietne zdjęcia; zarabiste spodenki http://files.tinypic.pl/i/00671/wpkomo9di2ni.jpgdzisiaj na zakupach na nie polowalam, ale nie znalazlam...

ahahha,dzisiaj jej porobie zdjęcia, obiecuje. :D

Ja też nie mogłam znaleźć.. wszędzie takie zwykłe, więc kupiłam od dziewczyny,która sama obcina i zdobi takie spodenki, polecam, bo i świetna jakość (w przeciwieństwie do tych wszystkich sinsay itp, które po jednym praniu wyglądają jakby miały 100lat) i są cuuudne.. i przeciętna cena. :D 

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=39273034na allegro ogólnie jest większość takich aukcji, ta dziewczyna kupuje nowe spodnie, i przerabia, ale są też takie,które kupują w lumpach i przerabiają(wtedy są tańsze) :D

Link to comment
Share on other sites

Wow, żyjecie!  :wub: Koniecznie musicie kiedyś przyjechać do Leszna no!

noo, musimy... :D  najgorzej się dostać do Kościana z psami, do Leszna już potem  bardzo łatwo... kurcze. :D

No spróbuj nie zrobic :P
straszysz nas tutaj brakiem fotek

chwilka, szukam aparatu. :D

Link to comment
Share on other sites

Najgorsze jest to, że w naszym przypadku w bliższej bądź dalszej okolicy jest dość sporo psiarzy, ale spotkać się ciężko, bo praktycznie zawsze są jakieś problemy z dojazdem.  :( Teraz wakacje, niby więcej czasu, ale coś czuję, że i tak mało większych psich spotkań u nas wypali... 

 

Pokazuj Fridę!  :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...