Jump to content
Dogomania

Ukki musi mieć usuniętą resztę zębów...a nie mam ani grosza i mega dług u weta ;(


zerojeden

Recommended Posts

[quote name='paula_t']Ojjj, widać po Ukkim, że życiem go doświadczyło. A kotka przekochana, przytulać się chce!
Dziaduszek sobie kosteczki przy kaloryferze grzeje:loveu:
Hałabajówko, kochana, nie mam zielonego pojęcia gdzie szukać :( Jedyne co mogę zaproponować to ogłoszenia, a to marna pomoc niestety :([/QUOTE]

Cholera no!!! ludzie właśnie nie chcą adoptować staruszków a one są takie kochane!!!
Może coś by dało ogłoszenie że szukamy mu ds a jak nie ds do dt ? Praktykował kiedyś ktoś coś takiego z dt?

Tak kotka Migotka jest kochana jak chce hehe też zresztą z ulicy zabrana już kilka lat temu.

A tu jest kolejny potrzebujący DT na już ;( [URL]http://www.adoptuj-psa.pl/biszkopt0113.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 453
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mi tego tłumaczyć nie trzeba, gorzej z ludźmi, bo Im się wydaje, że przy staruszku jest więcej roboty niż przy szczeniaku, co jest oczywistą bzdurą w większości wypadków, a dodatkowo się kierują wzrokiem, więc wezmą sobie małą puchatą kuleczkę, a nie siwą mordkę :(
Ja nie raz pisałam w ogłoszeniach, że szukamy DT/DS i albo było tak, że nic się na horyzoncie nie pojawiało, albo tak że od razu psina znajdowała dom stały.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Mi tego tłumaczyć nie trzeba, gorzej z ludźmi, bo Im się wydaje, że przy staruszku jest więcej roboty niż przy szczeniaku, co jest oczywistą bzdurą w większości wypadków, a dodatkowo się kierują wzrokiem, więc wezmą sobie małą puchatą kuleczkę, a nie siwą mordkę :(
Ja nie raz pisałam w ogłoszeniach, że szukamy DT/DS i albo było tak, że nic się na horyzoncie nie pojawiało, albo tak że od razu psina znajdowała dom stały.[/QUOTE]

Jakbyś miała chwilę na pooglaszanie Rudego i Biszkopta byłoby super...bo one w schronie są niezauwazalne...Biszkopt schowany w najciemniejszy kąt nikogo nie ujmie za serce a Białogard to małe miasto i adopcji też jest jak na lekarstwo no i tak jak mówisz każdy chce szczeniaczka.
Rudy jest na tej samej stronie co Biszkop w galerii staruszki nazywa się Ukki ;) Bo najpierw jego wypatrzyłam i tak mi się nasuneło to imię a potem poznałam mojego Ukkiego i musiałam go też nazwać dziadziusiem a że mam już Dziadzusia adoprtowanego z innego schronu w wieku 16-17 lat to mi się dziadkowe imiona kończą hehe ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obiezyswiat75']No to ja mam wobec tego cos nie tak z głową, bo wolę starsze psy. Takie minimum 5-6 lat, bez górnej granicy.[/QUOTE]

Obiezytsiwat, my w ogóle wszystkie jesteśmy przekręcone umysłowo według większości ludzi, ale mi z tym dobrze :eviltong:

Jasne, Hałabajówko, poogłaszam dzisiaj obu chłopaków, tylko powiedz mi na jakie województwo najlepiej, skoro na Twoich terenach "adopcji jak na lekarstwo".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Obiezytsiwat, my w ogóle wszystkie jesteśmy przekręcone umysłowo według większości ludzi, ale mi z tym dobrze :eviltong:

Jasne, Hałabajówko, poogłaszam dzisiaj obu chłopaków, tylko powiedz mi na jakie województwo najlepiej, skoro na Twoich terenach "adopcji jak na lekarstwo".[/QUOTE]

Generalnie w zachodniopomorskim jakoś idzie...tylko w Białogardzie adopcji jak na lekarstwo. Jeszcze nikt nie zadzwonił z tego miasta w sprawie adopcji.

A to Ukki i gałganki ;) nie ma jak spotkanie pokoleniowe ;)
[IMG]http://img13.imageshack.us/img13/5682/ukkiigalganki.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Zdecydowanie starsze psy są lepsze niż szczeniory, ale co z tego jak adopcyjność spada z każdym rokiem. Mamy starsze psiaki w schronisku i tylko dwa razy ktoś takiego staruszka wybrał. O tyle lepiej, że nasze schronisko jest dobre i mają ciągłą opiekę weterynaryjną, ale co z tego to nie jest dom. Mnie osobiście szczeniaki irytują i dzięki nim dom jest troszkę zrujnowany ;). Ostatnie wymyśliły, że zamieszkają w fotelu (w środku) i tak też było.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obiezyswiat75']O jak się cieszę, że ktoś to napisał, bo mi głupio było. Myślałam naprawdę, że ze mną coś nie tak, bo dla mnie szczeniaki są irytujące i upierdliwe....[/QUOTE]

no wiecie szczeniaczki są świetne...takie nierozgarnięte i wszystkiego ciekawe ;) ja tam uwielbiam szczeniorki jak i dziadki ;) Trochę są upierdliwe zwłaszcza z zostawianiem niespodzianek wszędzie ;)

Link to comment
Share on other sites

Szczeniaki są straszne i nikt mi nie wmówi, że jest inaczej :evil_lol:. Miałam na tymczasie już ok. 50 szczeniaków i mam dość. Nalane wszędzie, najlepiej pod kanapą, bo tam się najtrudniej sprząta. W nocy należy się powydzierać, że świat jest zły i okrutny, bo nikt się nie chce bawić. Można się zabić jak 5 szczeniaków biega pod nogami. Plus kradzież wszystkiego co tylko znajdą. Nie dziękuję, wolę dorosłe ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Moja tymczaowiczka leje mi na lozko i kanape,kapcie,buty,dwie ladowarki do kompa i szafka z wikliny itp.Pierwszy szczeniak i ostatni.[/QUOTE]

Ha bo Wy nańki nie macie....moja niania pilnuje żeby nie kradły i żeby spały od 23 do 6 rano, generalnie mają się jej słuchać :cool3: a jak ona chce spokoju to tak ma być a jak nie jest to huknie po swojemu i się dzieci po kątach rozchodzą i grzeczniutko idą spać :cool3: Nie mam żadnych problemów ze szczeniakami a od marca mam cały czas na stanie jakieś gamonie małe. Jest tylko więcej mycia podłogi ;)

A oto moja najukochańsza niania na świecie :loveu: od wczoraj niańczy kotka ;)
[IMG]http://img15.imageshack.us/img15/8512/zdrapkaihagulka.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Ojjj no Ciotki, każdy psiak w każdym wieku ma swój urok:razz:
Mój gamoń ma 6,5 roku, a dalej np. wszystko kradnie i biega jak szalony z machającym ogonem po domu, żeby go gonić, bo to przecież taka świeeeeeetna zabawa, żeby dorosła krowa latała za kilkukilogramowym psem wkoło stołu ;)
Hałabajówko, podaj mi proszę dane do ogłoszeń, bo zapomniałam wcześniej poprosić:wallbash:

Edited by paula_t
Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Ojjj no Ciotki, każdy psiak w każdym wieku ma swój urok:razz:
Mój gamoń ma 6,5 roku, a dalej np. wszystko kradnie i biega jak szalony z machającym ogonem po domu, żeby go gonić, bo to przecież taka świeeeeeetna zabawa, żeby dorosła krowa latała za kilkukilogramowym psem wkoło stołu ;)
Hałabajówko, podaj mi proszę dane do ogłoszeń, bo zapomniałam wcześniej poprosić:wallbash:[/QUOTE]

Oczywiście każdy pies jest kochany na swój sposób. Po prostu po którymś szczeniaku (a u mnie z reguły było po kilka na raz) człowiek ma dość ;). Szczególnie, że moje osobiste psy są strasznie niedojrzałe i przy szczeniakach wszystkim odbija. Ostatnio przy szczeniaczkach cofnęły się w rozwoju i zaczęły kraść i gryźć co się nawinęło (buty, kable itp.) czego normalnie nie robią. Najgorsza jest moja kaleka, która nigdy chyba nie dorośnie. Uwielbia kraść różne rzeczy i się na nich kłaść, ucieka, jakiś czas temu wyskoczyła z okna. Reszta nie lepsza. Jak się do tego doda 5 szczeniaczków to człowiek nie wie gdzie się schować :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_t']Hałabajówko, podaj mi proszę dane do ogłoszeń, bo zapomniałam wcześniej poprosić:wallbash:[/QUOTE]

608 014 011 ;) Fundacja dla zwierząt Hałabajówka ;) namiary
obecnie psy są w schronisku, aktualizację mamy niestety tylko raz w tygodniu czy dalej są czy nie :-(

Hehe widzicie dlatego kocham moje ałabaje bo są spokojne, stateczne i mega zrównoważone :loveu: i nawet przy tabunie dzieci nie głupieją....Karmaś nawet jak po nim biegają szczeniaki śpi i nawet okiem nie mrugnie ;)

Link to comment
Share on other sites

Dlatego uwielbiam wielkie, zrównoważone psy, a nie te moje nadpobudliwe potwory. Zresztą moim pierwszym psem był benek ;). Jak się przeprowadzimy na wieś to planujemy sobie jakiegoś molosa sprawić (stawiam na tybetana). Chociaż ałabaje też cudne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...