Jump to content
Dogomania

MIJA-mikrutka 6 tyg. SZCZENIORKA porzucona na mróz MA DOM


eliza_sk

Recommended Posts

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='eliza_sk']Edysejo - widziałam już kiedyś Dyzia, straszna bieda :( Trzymam mocno kciuki za niego.[/QUOTE]

Na własne oczy widziałam jak na osiedlu dzieciaki w wieku przedszkolnym bawiły się swoimi niedużych rozmiarów psami "w taczki". Opierniczyłam mamusie, te twierdziły, że to się nie powtórzy i że nic o tym nie wiedziały (siedziały za krzakami). Na dworze można zwrócić uwagę ale na to co robią w domu nie mamy wpływu. :-( Dlatego 10 razy bym się zastanawiała nad wydaniem jakiegokolwiek psa rodzinie z małymi dziećmi...

Link to comment
Share on other sites

Na razie jeszcze razem z suką, bo maja jakies 6 tygodni, ale pani starsza, no i.., "bo mi powiedzieli, że sunia podobno sterylizowana", to nie pilnowała, sunia poszła we wieś i nagle!!! urodziła 5 szczeniaków :angryy: no, ale nie popatrzyła czy sunia ma blizne posterylkową. I teraz sunie oddadzą pani, od której ją dostali, a zostawią sobie jedego szczeniaka, "bo taki fajny", a reszte..... wyrzut. Dowiedziałam się o tym jak szczyle miały 5 tygodni. Boje się, że za chwilę wyląduja w lesie.

A twoja slicznota jak tam ma domeczek?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DoPi']Na razie jeszcze razem z suką, bo maja jakies 6 tygodni, ale pani starsza, no i.., "bo mi powiedzieli, że sunia podobno sterylizowana", to nie pilnowała, sunia poszła we wieś i nagle!!! urodziła 5 szczeniaków :angryy: no, ale nie popatrzyła czy sunia ma blizne posterylkową. I teraz sunie oddadzą pani, od której ją dostali, a zostawią sobie jedego szczeniaka, "bo taki fajny", a reszte..... wyrzut. Dowiedziałam się o tym jak szczyle miały 5 tygodni. Boje się, że za chwilę wyląduja w lesie.

A twoja slicznota jak tam ma domeczek?[/QUOTE]

Brak słów......

[quote name='eliza_sk']Niestety, nikt nie dzwoni. Na mailu mam jakąś studentkę z Krk, ale bez szału :([/QUOTE]

Szkoda.

Link to comment
Share on other sites

Bezmyślność ludzka poraża na każdym kroku. Zadzwoniłam w zeszłym roku jakoś w okolicach wakacji w sprawie szczeniorki z ogłoszenia. Facet podobno nawet nie zauważył, że jego suczka jest w ciąży i b. się zdziwił, że urodziła. :roll: Biegała po posesji z cieczką i przez ogrodzenie przelazł do niej foksterier sąsiada (tak wynioskował bo szczeniaki podobne).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='edyseja']Bezmyślność ludzka poraża na każdym kroku. Zadzwoniłam w zeszłym roku jakoś w okolicach wakacji w sprawie szczeniorki z ogłoszenia. Facet podobno nawet nie zauważył, że jego suczka jest w ciąży i b. się zdziwił, że urodziła. :roll: Biegała po posesji z cieczką i przez ogrodzenie przelazł do niej foksterier sąsiada (tak wynioskował bo szczeniaki podobne).[/QUOTE]

Litości................ale skoro niektóre niewiasty nie zauważaja, że są w ciąży, to mnie już nic nie zdziwi.

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][SIZE=5][COLOR=#660000]CZOKO ... ladowa słodycz i rozkosz[/COLOR][/SIZE][/B]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/239125-CZOKOladowa-S%C5%81ODYCZ-m%C5%82ody-czekoladowy-LABRADOR-szuka-domu-%21?p=20336471#post20336471"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239125-CZOKOladowa-S%C5%81ODYCZ-m%C5%82ody-czekoladowy-LABRADOR-szuka-domu-!?p=20336471#post20336471[/URL]
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Ux8lDBohPE8/UQLKbm7NvVI/AAAAAAAAChM/3YfJ4LpiT2c/s614/DSC_0544.jpg[/IMG]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...