Jump to content
Dogomania

JEDNA WIELKA RODZINA nane, cardea i ich yoraski NEW EDITION


nane

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=magenta][I]Dzień dobry wszystkim :loveu: [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=magenta][I]u nas wielkie przygotowania do jutrzejszej wystawy :cool3: Vasco już od wczoraj jak tylko się dowiedział, że jedzie:multi: ostro się przygotowuje - myje bardzo dokładnie brzusio łącznie z pisiorkiem, każdą łapkę z osobna bo przecież musi być czyściutki :evil_lol: a teraz czeka w odżywce aż Pańcia go weźnie i wypłucze ;) [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=magenta][I]Kochany mój ah jak on kocha te wystawy :multi: :loveu: aż mi się cieplej w sercu robi jak go widzę na ringu - dumny i pewny siebie z ufnością w oczach i radością, że znów go wszyscy podziwiają :cool1: [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nane'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=magenta][I]Dzień dobry wszystkim :loveu: [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=magenta][I]u nas wielkie przygotowania do jutrzejszej wystawy :cool3: Vasco już od wczoraj jak tylko się dowiedział, że jedzie:multi: ostro się przygotowuje - myje bardzo dokładnie brzusio łącznie z pisiorkiem, każdą łapkę z osobna bo przecież musi być czyściutki :evil_lol: a teraz czeka w odżywce aż Pańcia go weźnie i wypłucze ;) [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=magenta][I]Kochany mój ah jak on kocha te wystawy :multi: :loveu: aż mi się cieplej w sercu robi jak go widzę na ringu - dumny i pewny siebie z ufnością w oczach i radością, że znów go wszyscy podziwiają :cool1: [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]

czekamy na fotosy!;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pati i Daisy']POWODZENIA!!!!!!!:multi: :multi: :multi:[/quote]

[quote name='Pinczerek-Jacky']Mysle ze dzis nam relacje zdasz!!:cool3: :cool3:[/quote]

[quote name='maartucha']Hi martulka! :)

3mam kciuki oczywiscie :D I zdjęcia mileee widziane :D A jak by inaczej :P
[SIZE=1](a u nas kilka nowych foteczek)[/SIZE][/quote]

[quote name='Pinczerek-Jacky']Hej:*
To trzymamy kciuki :multi:
Napewno wygra a jak :cool3: :cool3:
No fotki tez mile widziane :cool3:[/quote]

[quote name='Pegaza']Cze Nane i yoraski powodzenia w takim razie życze na wystawie :p[/quote]

[quote name='MAREA SHAPIRO']czekamy na fotosy!;)[/quote]

[quote name='Pinczerek-Jacky']I na wiadomosci!!!!:cool3: :cool3:[/quote]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=magenta][B][I]cześć wszystkim :loveu: [/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=magenta][B][I]już wróciliśmy - Vasylek przywiózł do domciu III lokatę i brązowy medal:sweetCyb:[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=magenta][B][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=magenta][B][I]poniżej przedstawiam mendal :B-fly:[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=magenta][B][I][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/196/2c2cd1e29c09dd75.jpg[/IMG][/URL][/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=magenta][B][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=magenta][B][I]a opis brzmi tak:[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=magenta][B][I]"elegancki piesek, doskonały wyraz, płynna dolna i górna linia, w ruchu wąsko ustawiony front, bardzo dobry tył, szata doskonała w gatunku, jasny podpalany płaszczyk, bardzo dobry temperament"[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=magenta][B][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=magenta][B][I]ależ jestem z niego dumna :bigcool:[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=magenta][B][I]ale oczywiście mądra Marta zapomniała aparatu:ices_bla: fotki wstawię jak tylko będą na yorklandzie :mad: [/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=magenta][B][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=magenta][B][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=magenta][B][I]:sweetCyb:[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=magenta][B][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=magenta][B][I][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/196/2c2cd1e29c09dd75.jpg[/IMG][/URL][/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Aaaa GRATULACje :multi: :multi: :multi:
A z aparatem to przesadzilas :angryy: :evil_lol:
Ale najważniejsze ze jakies beda :multi:
Jeszcze raz gratuluje :sweetCyb:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pinczerek-Jacky'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=magenta][B][I]:sweetCyb:[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]


[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=magenta][B][I][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/196/2c2cd1e29c09dd75.jpg[/IMG][/URL][/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]


[/quote]

wow superasnie...! super notka!
gratulujemy!:loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pinczerek-Jacky'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=magenta][B][I]:sweetCyb:[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]


[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=magenta][B][I][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/196/2c2cd1e29c09dd75.jpg[/IMG][/URL][/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Aaaa GRATULACje :multi: :multi: :multi:
A z aparatem to przesadzilas :angryy: :evil_lol:
Ale najważniejsze ze jakies beda :multi:
Jeszcze raz gratuluje :sweetCyb:[/quote]

[quote name='Spanielka_Molly']Gratuluje! :)[/quote]

[quote name='MAREA SHAPIRO']wow superasnie...! super notka!
gratulujemy!:loveu: :loveu: :loveu:[/quote]
dzień dobry wszystkim :multi:
dziękujemy bardzo :loveu:
a kiedyś zareprezentujemy całą kolekcję medalowych osiągnięć Vasylka :cool3:
jejciu jaki on jest kochany jechał wczoraj w samochodzie ze sznaucerami i ani pisnął spał sobie spokojnie.
Najlepsze to jest to, że jechał z nim pies który miał podobnie jak Vasco trudne dzieciństwo :-( .
Lolo zachowanie ma zupełnie takie samo jak Vasco cały dzień by się tylko miział, na ringu jest królem i nie lubi się fotografować :evil_lol: .
No i oczywiście jechała Karmena - szalona kobieta, najpierw buczała na Vasco ale później na wystawie doszli do porozumienia ;) a jak wracaliśmy już ostro się przytulała :cool1:
Vasylek jeszcze śpi u mnie na kolankach bo przecież on z łóżka nie wychodzi do godziny 10 rano :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda_Miki']Marta gratulujemy medalu! Ale dlaczego tylko brÄ…z?:mad: NO dlaczego?

Następnym razem proszę się poprawić:eviltong:[/quote]
To już nie ode mnie zależy pani sędzia przyczepiła się, że jest jasny na płaszczu a ja do niej "no cóż wiek niestety robi swoje:razz: " tym bardziej, że wszystkie psiaki w klasie Vasyla skończyły dopiero co 2 lata i co z tego, że miał najdłuższy włos i tak naprawdę był najlepszy anatomicznie :lol: .... cóż po prostu nie był w typie sędziego :evil_lol: ale Vasco dostał porcję pieszczot i w ogóle jest najkochańszy na świecie gdybym się tak miała przejmować każdą oceną sędziego (bo za każdym razem można się dowiedzieć czegoś nowego:crazyeye: o swoim psie co u niektórych sędziów) to powinnam już go dawno sprzedać :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: no cóż jest jaki jest i nikt tego nie zmieni przecież nie będę go farbować :mad:
ale osobiście to bardzo mi się podoba ten jego kolor na płaszczu :cool1: oczywiście wizualnie :roll:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=magenta][B][I]witamy wszystkich z depresją dnia poniedziałkowego :mad: [/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=magenta][B][I]czeka mnie straszny tydzień zaczyne mnie trochę wkurzać już to studiowanie :angryy: :angryy: :angryy: [/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=magenta][B][I]co chwilę jakieś koła mamy :crazyeye: [/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=magenta][B][I]jakbym nie mogła sobie w domu posiedzieć [/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=magenta][B][I]a mówią, że studiowanie jest takie fajne - powiem wam u mnie na uczelni jest masakrycznie :mad: [/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=magenta][B][I]ostatnio poszłam na dopiskę z agrobiologii napisałam kobicie wszystko tak ja miałam w notatkach w dodatku wypunktowane a ona do mnie, że to było lanie wody :shithappens: [/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=magenta][B][I]to nie miało być tak :spam2: [/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=magenta][B][I]myślałam, że kobitę nota bene profesor nadzwyczajny itd. itp. :snipersm: ale cóż powsztrzymałam się :ices_bla: i nic nie odpowiedziałam bo po co z idiotką się kłócić :motz: ona i tak będzie miała zawsze rację :plzdie: [/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#ff00ff]czy to nie może być wszystko prostsze ??? :ylsuper: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#ff00ff]rozumiem, że studia nie są dla wszystkich ale po co innym podkładać kłody pod nogi :wallbash: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#ff00ff]dzisiaj mam poprawkę z agrobiologii także może się uda :splat: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...