Jump to content
Dogomania

Tekla wiekowa pinczerka do adopcji. Sabcia i Fionka już za Tęczowym Mostm :(


siekowa

Recommended Posts

Będzie widać jak zacznie cierpieć, demencja tego nie maskuje. Inna sprawa podjąć decyzję o uśpieniu, ja zawsze mam z tym problem, potem myślę że za długo z tym zwlekałam lub nie podjęłam takiej decyzji.
Ale na razie nie ma co się na zapas martwić, moja Fionka też powoli gaśnie, ale cieszę się z nią każdym wspólnym dniem.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 210
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Z aukcji allegro ponownie wpłynęło 24 zł dla babinek :lol:
Pani Anna G z Krakowa, która już raz przekazała całą sumę zakupu po raz kolejny wspomogła staruszki.
Jest jeszcze 2 dni aukcji więc poczekam z wpłatą do ich końca.

Jutro również kończy się bazarek dla babinek na dogomanii.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='siekowa']Tekla ma grzybice skóry, a Fionka naderwała sobie mięsień :(

Bianko ogromnie dziękujemy Ci za pomoc dla babć.[/QUOTE]

Bazarek już zakończony, zaraz podliczę dochód z niego.
Biedne babinki, a Ty razem z nimi, trzeba mieć dużo odwagi żeby zajmować się samymi staruszkami. Nawet na dogo nie jest to częste.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękujemy cioci Gosiapk za pieluchy, podkłady i karmę dla babć. Fionce zupełnie nie przeszkadzają pieluchy, ale niestety czasami spadają jej z pupy, więc następny rozmiar chyba będzie większy.

[SIZE=1]Przepraszam, że rzadko piszę, niestety trochę problemów się nazbierało i ciężko to wszystko ogarnąć. Najgorsze jest to, że nasza sunia przegrywa walkę z mocznicą i niedługo trzeba będzie ją uśpić :([/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='siekowa']Bardzo dziękujemy cioci Gosiapk za pieluchy, podkłady i karmę dla babć. Fionce zupełnie nie przeszkadzają pieluchy, ale niestety czasami spadają jej z pupy, więc następny rozmiar chyba będzie większy.

[SIZE=1]Przepraszam, że rzadko piszę, niestety trochę problemów się nazbierało i ciężko to wszystko ogarnąć. Najgorsze jest to, że nasza sunia przegrywa walkę z mocznicą i niedługo trzeba będzie ją uśpić :([/SIZE][/QUOTE]

Ania opiekująca się psiakiem z podobną przypadłością, zakłada mu obrożę i przeciąga sznurek przez 2-3 dziury zrobione w pielusze i przywiązuje do obroży. Pielucha nie spada :) Nie pamiętam kto, przykleja pieluchę taśmą malarską do sierści.

Link to comment
Share on other sites

Sabcia już jest za Tęczowym Mostem, bidula już się nie męczy :( :( :([SIZE=1] Moja sunia też.
[SIZE=2]Dobrze, że chociaż te ostatnie dwa miesiące spędziła u boku kochających ludzi, nie odeszła samotnie w schronisku.
[/SIZE][/SIZE][SIZE=3][/SIZE]
Fionka używa teraz pieluszek od cioci Gosiapk, dla dzieci do 18 kg. Rozmiar raczej jest dobry bo babcia ma wąską pupę, ale chyba będę musiała spróbować dodatkowo z tym kubraczkiem by pielucha nie spadała.

Dobra wiadomość jest taka, że otrzymaliśmy darowiznę (500 zł) od Pani Małgorzaty z fb, na wycięcie guzów Tekli.

Link to comment
Share on other sites

Przelałam dla dwóch :-( babinek 263 zł
1. 23 zł z allegro
2. 240 zł z tego bazarku :

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240823-Zakończony-KAWA-i-coś-na-kawę-świece-z-wosku-pszczelego-Do-14-03-2013-godz-21/page19[/URL]

Bardzo proszę o potwierdzenie wpłaty na wątku bazarkowym kiedy pieniążki dotrą na konto.

Link to comment
Share on other sites

Uśpiliśmy ją wczoraj po 21 :(
Od jakiegoś czasu jej stan zdrowia się pogarszał, babcia była już słabiutka. Weterynarze doradzali nam uśpienie, ale jeszcze próbowaliśmy o nią walczyć. Niestety było już tylko gorzej, nie chodziło tylko o tego guza i zęby, prawdopodobnie miała również przerzuty do mózgu. Decyzja o uśpieniu była dla nas bardzo ciężka, ale nie mogliśmy pozwolić na to by nasza bidula dłużej cierpiała.


Bianko bardzo dziękujemy za pomoc, w poniedziałek sprawdzę konto.

Link to comment
Share on other sites

Moją sunię uśpiliśmy dzień wcześniej :( Ostatnie dni są dla mnie strasznie ciężkie, chciałabym trochę odpocząć, ale jak skoro tyle bid potrzebuje pomocy? :(
Dobrze, że Tekla i Fiona jakoś się trzymają. Martwi mnie, że Fiona to taka chudzinka, ale mam nadzieję, że jeszcze parę miesięcy jej zostało.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...