Jump to content
Dogomania

Siedlce/ostrów maz. - DRAMAT! szczeniaki pilne dt!!!


an1a

Recommended Posts

[quote name='Marysia O.']Uff, kamień spadł mi z serca:lol: Dziękuję Wam:loveu:



Ewu, jeśli chodzi o ogłoszenia to ja sama też nie umiem ich robić:) Wykupuje pakiety na bazarkach i jeśli będzie trzeba to wykupię też dla małej Foksi:) Ale kilka postów wcześniej wiosenka pisała też, że wykupiła pakiety dla szczeniaczków, więc może najpierw wykorzystajmy te od Niej:)[/QUOTE]
A to sorki:) W takim razie skorzystamy z pakietów od wiosenki:)
W nocy pisałam te posty, smsowałam, dręczyłam Pysię...Widocznie pokręciłam wszystko z ogłaszaniem:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Ciocie Wandzi trzeba kupić kenel. Wyciąga te szczeniory a one czasem muszą być zamknięte...
Ja wyłożę swoje pieniądze ale proszę zróbmy jakąś zbiórkę na ten cel:)
[/B][B][IMG]http://ftp.poltimber.home.pl/drapaki/nowe/klatka1.jpg[/IMG]
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu'][B]Ciocie Wandzi trzeba kupić kenel. Wyciąga te szczeniory a one czasem muszą być zamknięte...
Ja wyłożę swoje pieniądze ale proszę zróbmy jakąś zbiórkę na ten cel:)
[/B][/QUOTE]

To daję [B]10 zł [/B]na dobry początek :) Kto da więcej ? ;)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny jak na chwilę o Dropsie i sytuacji

Po pierwsze nistety nikt zupełnie się Nim nie zainteresował, nie wiem czemu a przypominam,że jeszcze tylko tydzień może u mnie być. Co z Nim dalej?

Po drugie ze słodkiego aniołka powoli przeradza się z małego diabełka
Chwaliłam go bardzo,że na podkłady robi gdy nagle zaczął sikać też w innych miejscach, kupa też coraz częściej nie ląduje na podkładzie, ale pracujemy nad tym cały czas
Z moim synem tworzą zgrany duet rozwalający dom. Aleksander otwiera szuflady i wywali ich zawartość a Drops radośnie roznosi wszystko po domu. Muszę ganiać ich na zmianę, ogólnie jest śmiesznie :)
Drops nadal kocha leżeć na łózku i jak tylko widzi,że ktoś tam leży od razu się wspina
Mam wrażenie,że Drops chce wyjść na spacer, często staje przy drzwiach wyjściowych i drapie i piszczy.
Jest mega łakomczuchem, nie da się przy Nim spokojnie zjeść, jakby mógł to by Nam jedzenie z ust wyjął
I Drops strasznie ale to strasznie duuuuużo pije. Ile wody bym mu nie wlała tyle wypije
Szczerze to trochę mnie to martwi

No i chyba wybiorę sie z Nim do weta na przegląd bo jednak gnojek sie drapie, jak pcheł nie widzę ale nich wet fachowym okiem spojrzy
I zapytam o to picie wody w ilościach ogromnych

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Ania na info

Nie wiem czemu nikt sie Nim nie interesuje,ogłoszeń ma sporo bo i z bazarku i ja robiłam i odnawiam mu co drugi dzień żeby nie spadały
Myślałam też o plakatach, żeby powiesić u siebie na osiedlu jak spaceruje z synkiem ale niestety mam tylko czarny tusz więc d.pa bo fotki nie będzie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu'][B]Ciocie Wandzi trzeba kupić kenel. Wyciąga te szczeniory a one czasem muszą być zamknięte...
Ja wyłożę swoje pieniądze ale proszę zróbmy jakąś zbiórkę na ten cel:)
[/B][B][IMG]http://ftp.poltimber.home.pl/drapaki/nowe/klatka1.jpg[/IMG]
[/B][/QUOTE]
Ewu kochana, przecież w razie co można kenel pożyczyć, aktualnie jest Feli kenel u Ani,
czy naprawdę stać nas na klatkę, w momencie gdy jest tyle szczeniąt do szczepień, ogłoszeń i utrzymania? a jak Foksia okaże sie tfu tfu chora, to znowu pochłonie masę kasy jak Szaruś...i wtedy priorytetem będzie zbiórka, takie jest moje zdanie.
ewu Ty już dużo wydałaś swoich pieniędzy proszę się wstrzymaj, po prostu klatkę pożyczymy i już. Wanda, a ta u Ciebie klatka się nie nadaje? czy pożyczyłaś?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atomowka']Dzięki Ania na info

Nie wiem czemu nikt sie Nim nie interesuje,ogłoszeń ma sporo bo i z bazarku i ja robiłam i odnawiam mu co drugi dzień żeby nie spadały
Myślałam też o plakatach, żeby powiesić u siebie na osiedlu jak spaceruje z synkiem ale niestety mam tylko czarny tusz więc d.pa bo fotki nie będzie[/QUOTE]
a masz gotowe ogłoszenie? to ja wydrukuje w kolorze prześlij mi: [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiosenka']A może dałoby się założyć wątek tylko z psiakami gdzie byłyby najważniejsze rzeczy dane do ogłoszeń, fotki. Tak jest w schronisku z Białej Podlaskiej. Jeden wątek do gadania i jeden konkretny.[/QUOTE]
Dobry pomysł..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...