Jump to content
Dogomania

Gapa psia staruszka marznie w schronisku --szuka pilnie domku


Diegula

Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE]Wolf ja dużo nie robię :-(:-( bo dużo nie mogę :-(:-( . Bardzo chciałabym zabrać ją do siebie ale niestety nie mogę :-([/QUOTE] Samo to,że "coś "robisz jest już dużą sprawą.Też mam często poczucie tej bezsilności i niemocy.Tyle psiaków czeka:shake: Ale realizuję fajną sprawę,może mi się uda.Dziś odgrodziłem w 50 % część ogrodu.Jeszcze kilka dni i może psiaki skazane na schron będą miały taki tymczas u mnie "na cito".Zobaczymy... pół planu wykonane.Nie piszę więcej by nie zapeszyć.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Marycha:loveu: Na razie to jeszcze w fazie planu i "budowy" choć to za szumne słowo w tym wypadku.No i trzeba tak wszystko zorganizować by to miało ręce i nogi,Dwa psy już mam,także wiem jaki to obowiązek.Gdy wezmę kolejne,to zawsze na pierwszej linii będę ja sam,także trzeba to dobrze poukładać:cool3: Ale coś się powoli dzieje....Pozdrawiam i ....Gapciu na pierwsze miejsce :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Szczerze powiedziawszy to wiosna Gapci służy i jak by dziewczyna odżyła.
Wczoraj jak weszliśmy do niej do boksu to od razu wyszła z budki mega szczęśliwa i 1-wszy raz z radości poszczekiwała na nas :):). Na spacerku też żywsza się zrobiła :):).
A po spacerku jak włożyliśmy jej kocyk to od razu weszła i się w niego wtuliła. Jeszcze później jak wchodziłam do boksu to nawet nie usłyszała bo tak smacznie spała po spacerku.

Link to comment
Share on other sites

Gapie służy wiosenna pogoda :):).
Niestety mój drugi kochany ulubieniec też staruszek nie doczekał domku i odszedł w schronisku za TM :(:( . Nie zdążyliśmy mu pomóc :(:(
[IMG]http://wstaw.org/m/2013/05/12/561789_488206984567648_2106000046_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Dziadek odszedł w schronisku :(:( bo nie zdążyliśmy :(:( ale na szczęście Gapa już szczęśliwa biega po hotelowym ogrodzie :):):):) i mimo ze to hotel to jest bardzo szczęśliwa :):):).
Mimo że miała wybór dom czy budka wybrała budkę w której śpi ale ma do dyspozycji też duży ogród po którym może sobie spokojnie chadzać a którego nawet na krok nie chce opuszczać :):)

Link to comment
Share on other sites

Dziadka bardzo szkoda:(, ale dobrze, że sunieczka już w nie jest w schronie!!! Brawo:):):) Edit: A tu tragedia, 3 maluszki do jutra mają czas:( DT NA CITO!!!!!!! Chociaż na parę dni!!! ALARM!!! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244218-*Pabianice*-10-szczeniaków-3-urodzone-na-polu-7-podrzuconych-!!/page2[/URL]

Edited by Marycha35
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 2 months later...
  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...