Jump to content
Dogomania

Mini-husky bez przedniej łapy od 3 lat w przytulisku. Potrzebna pomoc!!


Macia

Recommended Posts

A uchylcie rąbka tajemnicy, jak lub czym odchudzacie panienkę,
bo mój Moll nie dość że podobny jak dwie krople wody do Mimi to też tak samo pączuś :diabloti:

Cały czas na karmie light, znajomi się śmieją że wyliczam kulki a ona cały czas kabaniasta i wiecznie głodna :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I ja zapisuę wątek -z bazarku ciasteczkowego przyszłam (kupowałam ciacha dla tłuściocha) też mam trójłapkę miniaturkę :lol: huskiego (amputacja lewej tylnej łapki w schronie) i też jedzie na karmie light (Brit care, purina pro plan). Też jest wiecznie głodna, a ja drżę żeby nie przytyła.

Link to comment
Share on other sites

U Mimi dobrze, na dniach będą nowe zdjęcia, bo musimy znowu do weterynarzy podskoczyć. I mam dobrą wiadomość, szykuje się DT dla suni (dzięki SOS Husky). W dodatku we Wrocławiu (gdzie studiuję ;)). U Mimi jest ten problem, że jej średnio sucha karma pasuje, ale co zrobić... Musi się nauczyć.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Macia pozwolisz:

[INDENT] [B]Prosze zagladajcie tutaj!!!!!!!!!!!!!![/B]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/239708-Miejskie-przytulisko-szukamy-domk%C3%B3w-dla-psiak%C3%B3w?p=20480556#post20480556"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...6#post20480556[/URL] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Klucha jest, trzeba przyznać. Przy każdej wizycie u weterynarzy jest chudsza (średnio o pół kilograma), ale to wciąż mało. Sunia ma teraz dużo ruchu, całe dnie spędza na ogrodzie i to jest to co uwielbia. Nie ma najmniejszych zapędów do ucieczki. Uwielbia wszystkie psy, koty ignoruje. Jest bardzo usłuchana, pamięta co wolno, a czego nie. Jedynie nie lubi wracać do kojca. Ma jednak towarzystwo naszej drugiej suni (miks kaukaza i owczarka) i świetnie się dogadują.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...