Jump to content
Dogomania

Łódź 5-6.05.2007


niuka

Recommended Posts

  • Replies 438
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Laluna
wysokosc startowego to decyzja oddzialu lodzkiego - za nasza prosba obizona ile sie dalo, do tego zerowki mialy kosztowac tyle co openy...
poza tym mysle, ze oplata 60 zl za dwa dni to naprawde nie jest duzo...
na zagranicznych podworkowych zawodach placisz ok 70-80 za startowanie...

nocleg za 25 zl zaproponowany zostal przez Organizatora :P

Polna
zgoda rodzicow to nie moja sprawka - umywam raczki ;-) prosze pytania do Pani Doroty ;-)

Zakla
spoko, mozesz doslac pozniej :-)

mysle, ze ksiazeczka nie jest tylko do zbierania nog do klasy wyzej, ale moze sie myle... ja bym chciala miec ksiazeczke bedac w zerowkach :)

ps: mi na zawodach za granica zawsze wpisuja wszystkie wyniki, kazdy przebieg oddzielnie.

pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]na zagranicznych podworkowych zawodach placisz ok 70-80 za startowanie...
[/QUOTE]
Widać na tych wazniejszych zagranicznych płaci się mniej.
[QUOTE]ps: mi na zawodach za granica zawsze wpisuja wszystkie wyniki, kazdy przebieg oddzielnie.[/QUOTE]
Jak sobie zazyczysz, bo jak nie to standadowo wpisują jak swoim rodakom, czyli bez.

[QUOTE]mysle, ze ksiazeczka nie jest tylko do zbierania nog do klasy wyzej, ale moze sie myle... ja bym chciala miec ksiazeczke bedac w zerowkach :smile:[/QUOTE]

Zazwyczaj do tego słuza książeczki. I nie każdy musi chciec co Ty.
A poniewaz są to nieoficjalne zawody, to powinni ludzie mieć wybór. Tak albo tak.

Link to comment
Share on other sites

zerówki sa oficjalne odkąd zatwierdziła je podkomisja agility
jakos nerwowo stało sie w tym temacie, ale najbardziej nerwowa atmosfere wprowadza osoba która ma wiele do powiedzenia, ale nic do zrobienia:-o bo jak by chciała robic to biegali bysmy choc raz na zawodach zorganizowanych przez tą osobę:diabloti: a tak zamiast startować w zawodach pozostaje nam czytać ferment wzbijany bez potrzeby:shake:
Pozostaje nadzieje, że kiedyś moze wreszcie zacznie działac a nie tylko stukać w klawisze klawiatury

Link to comment
Share on other sites

Ludek
my spimy tu: [url]http://www.grotniki.hg.pl/[/url] :)

Laluna
- na wazniejszych zagranicznych zaplacisz i 120 za startowe
- mnie bez pytania wpisuja ;-)
- nie kazdy moze chciec co ty chcesz, ja nie wymuszam wlasnej wersji, jedynie zaznaczam, ze moze byc i taka opcja. rozpisywac sie w tym topicu nie na temat nie bede, bo on jest o zawodach w Lodzi, a nie o ksiazeczkach pracy, tak wiec sadze, ze wystarczy tego spamowania

Asiu
spoko loko luz i spontan, jak mawia moj brat :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Podkomisja Agility GKSP[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Komunikat nr 3 z dnia 30.03.2007[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Do oddziałów ZKwP[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Informujemy o możliwości zamówienia w Biurze Zarządu Głównego druków Książeczek Pracy Agility. Książeczki te winny być wydawane właścicielom psów po uprzednim zaewidencjonowaniu ich. W ewidencji winny zostać odnotowane następujące informacje:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]- Numer Książeczki Pracy Agility[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]- Imię i nazwisko właściciela psa[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]- Imię i nazwisko przewodnika psa[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]- Nazwa psa[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]- Rasa[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Numery Książeczek Pracy należy nadawać wg wzoru:[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Numer oddziału / kolejny numer ewidencjonowanej Książeczki Pracy.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Numery winny być zapisane cyframi arabskimi.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]W przypadku wydania dla przewodnika z tym samym psem kolejnej Książeczki Pracy, przyjmuje ona numer poprzedniej Książeczki Pracy z adnotacją odpowiednio cz. 2, cz. 3 itd.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Jeśli przewodnik zgłosi się do oddziału z Książeczką Pracy Agility nie posiadającą numeru ewidencyjnego, oddział ma obowiązek zaewidencjonowania jej oraz nadania numeru zgodnie z powyższymi zasadami.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Przewodniczący Podkomisji Agility[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Leszek Kalisz[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='belgunia'][FONT=Times New Roman][SIZE=3]Jeśli przewodnik zgłosi się do oddziału z Książeczką Pracy Agility nie posiadającą numeru ewidencyjnego, oddział ma obowiązek zaewidencjonowania jej oraz nadania numeru zgodnie z powyższymi zasadami.[/SIZE][/FONT][/quote]

a skąd będzie miał książeczkę bez numeru?
stare książeczki przecież miały nadawane numery więc były ewidencjonowane...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='2Monika2']A kto chciałby mi pomóc przetrwać noc w łodzi? :razz: czekam na oferty dobrych ludzi... :evil_lol:;)[/quote]
Dziewczyny z naszego klubu chyba szukają kogoś do pokoju. Skontaktuj się z Karoliną [B]Stereo[/B], wydaje mi się, że ona coś pisała na ten temat...

Link to comment
Share on other sites

Ja szukam osoby do pokoju w Grotnikach (gdzieś jest link Niuki). Ale nie wiem, jak z Waszym dojazdem, bo ja sama będę liczyć na czyjąś łaskawość :) Poza tym nie wiem, czy w ogóle będę tam nocować.
Wyjeżdżam do Wrocka, więc jakby co, to skontaktuje się dopiero w poniedziałek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...