Jump to content
Dogomania

Łódź 5-6.05.2007


niuka

Recommended Posts

[quote name='anetta']Asiaczek, a skad jedzie ten bus? z jakiego miejsca w Wawie??
O ktorej wyjazd?[/quote]
Towarzystwo będzie zbierane z 2 miejsc w W-wie (ustalę do z kierowcą). Ale teoretyczie skłąd na busa mamy zamkięty. Jeda osoba waha się i czekam na jej odpowiedź finalną. Dam znać na tym topiku w ciągu najbliższych dni.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 438
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='atena501']A co z wpisami z kart paracy? Jeśli sa z ocenami B.dobrymi to pal licho ale jak sa doskonałe? Zostaną przepisane, czy karta pracy będzie jako załącznik do książeczki?[/QUOTE]

Karta pracy będzie jako załącznik. Ogólnie nie ma przymusu zmiany książeczek na nowe - jeśli ktoś ma starą, zieloną i ma ochotę dalej z nią biegać - OK. Przynajmniej na razie... Tak mówł Leszek we Wrocławiu, tylko nie pamiętam komu - hmmm, może nawet Tobie? ;)

Jeśli macie jeszcze jakieś pytania dot. zawodów w ŁDZ, czekamy :razz:

Link to comment
Share on other sites

Ekhm, o tym już nie słyszałam :P Nota bene moja nie ma żadnego numeru, w ogóle jest jakaś taka delikatnie mówiąc "nieautoryzowana" i jakoś nikt sobie z tego nic nie robi ;-) Chyba będę musiała wybrać się do ZK i pozałatwiać te wszystkie duperele, bo jeszcze kiedyś mnie za to wywalą z zawodów :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Podkomisja Agility GKSP


Komunikat nr 3 z dnia 30.03.2007


Do oddziałów ZKwP


Informujemy o możliwości zamówienia w Biurze Zarządu Głównego druków Książeczek Pracy Agility. Książeczki te winny być wydawane właścicielom psów po uprzednim zaewidencjonowaniu ich. W ewidencji winny zostać odnotowane następujące informacje:
- Numer Książeczki Pracy Agility
- Imię i nazwisko właściciela psa
- Imię i nazwisko przewodnika psa
- Nazwa psa
- Rasa

Numery Książeczek Pracy należy nadawać wg wzoru:
Numer oddziału / kolejny numer ewidencjonowanej Książeczki Pracy.

Numery winny być zapisane cyframi arabskimi.

W przypadku wydania dla przewodnika z tym samym psem kolejnej Książeczki Pracy, przyjmuje ona numer poprzedniej Książeczki Pracy z adnotacją odpowiednio cz. 2, cz. 3 itd.

Jeśli przewodnik zgłosi się do oddziału z Książeczką Pracy Agility nie posiadającą numeru ewidencyjnego, oddział ma obowiązek zaewidencjonowania jej oraz nadania numeru zgodnie z powyższymi zasadami.


Przewodniczący Podkomisji Agility
Leszek Kalisz

Link to comment
Share on other sites

Dorotka
Marzenka miala sie z Toba porozumiec w tej sprawie, ale z tego co wiem kilka pokoi jeszcze jest

Ania
ja od dawien dawna nie nosze juz zaswiadczen weterynaryjnych - moj wet czasami jak gdzies dalej wyjezdzam wpisuje mi z tylu w paszporcie ze pies byl badany wtedy a wtedy i ze zdrowy. od powiatowego nigdy nie mialam zaswiadczenia.

Sonia
z tego co wiem ksiazeczki beda wymagane od momentu kiedy wejdzie w zycie odswiezony regulamin agility. najlepiej ksiazeczke miec juz - nie sa drogie - 3zl to zaden koszt, wiec lepiej sobie od razu zalatwic - a to w sumie wygodna rzecz

Link to comment
Share on other sites

W żadnym razie nie posądzam Cię o szczwane zaplanowanie tej akcji ;) Ale grzecznie szukam. Ewentualnie kogoś, kto ma wolne miejsce w pokoju w nocy z soboty na niedzielę, bo może będziemy mieli jak pojechać, tyle że na obydwa dni, a noclegu nie ma.
A jak się nie uda, to grzecznie ukradnę owczarka i pójdę z nim na trening:lol:

A słyszałam, że dużo osób jeszcze czeka... [SIZE=1]Ehh, już w przyszłym roku mi się zaczną nerwy o zgłoszenia na wystawy:loveu:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...