Jump to content
Dogomania

Łódź 5-6.05.2007


niuka

Recommended Posts

[COLOR="#181056"][CENTER][SIZE="3"]Zwiazek Kynologiczny oddział w Łodzi oraz Klub Sportowy HoPsA
wszystkich serdecznie zapraszają na dwudniowe zawody agility:[/SIZE]

[SIZE="4"]Eliminacje do Reprezentacji na Mistrzostwa Świata 2007 w Norwegii[/SIZE]

[SIZE="3"]które odbędą się przy okazji Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych w Łodzi[/SIZE][/CENTER]

[B]termin:[/B] 5-6.05.2007

[B]miejsce:[/B] Łódź, stadion sportowy START przy ul. Świętej Teresy 56/58 (teren wystawy)

[B]sędzia:[/B] Carl de Rouck (Belgia)

[B]planowane konkurencje:[/B]
egazminy: A1, A2 i A3
Agility i Jumping Open liczone do eliminacji
Agility i Jumping 0

[B]startowe:[/B]
Open: 60 zł dwa dni, 50 zł jeden dzień
A0: 40 zł dwa dni, 30 zł jeden dzień

[B]płatność:[/B] na konto ZKwP O/ Łódź 35 1240 3031 1111 0000 3426 6805 lub na miejscu

[B]zgłoszenia:[/B] poprzez formularz ([url]http://www.hopsa.pl/lodz_zgloszenie.html[/url]) lub bezpośrednio na adres [email][email protected][/email] do 29.04.2007

[B]program zawodów:

sobota:[/B]
8.30 - przyjmowanie zawodników
9.00 - rozpoczęcie przebiegów
Jumping Open L,M,S
Jumping 0 S,M,L
A1 L,M,S
A2 S,M,L
A3 L,M,S
Agility 0 S,M,L
Agility Open L,M,S

[B]niedziela:[/B]
9.00 - rozpoczęcie przebiegów
Agility Open S,M,L
Agility 0 L,M,S
A1 S,M,L
A2 L,M,S
A3 S,M,L
Jumping 0 L,M,S
Jumping Open S,M,L

[b]lista startowa:[/b] [url]www.hopsa.pl/lodz0507.htm[/url][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 438
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Sajko']Ja tylko chciałam zapostulować patrząc na to, ile trwały ostatnie zawody w łodzi, i do tego zerkając za okno, że w maju może być totalna parówka- więc głosowałabym za rozpoczęciem przebiegów o 8.30...:evil_lol:[/quote]
Albo nawet o 8:00.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sajko']Ja tylko chciałam zapostulować patrząc na to, ile trwały ostatnie zawody w łodzi, i do tego zerkając za okno, że w maju może być totalna parówka- więc głosowałabym za rozpoczęciem przebiegów o 8.30...:evil_lol:[/quote]

:mad: Niech Was ręka boska broni, kurcze to ja wogóle nie bedę spać..:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Ola
dzisiaj Dorotka przekazala mi ten formularz, tak wiec, dla wygody - jest :) troszke urozmaicony przeze mnie - ale po prostu nie moglam sie oprzec ;)
jest dostepny pod adresem: [url]http://www.hopsa.pl/lodz_zgloszenie.html[/url]

Laluna
za drugiego psa cena jest taka sama. info o zerowkowej cenie mysle, ze pojawi sie dopiero po swietach...

Polna
dawaj do Openow - co sie bedziesz trzaskac ;-)

Atena
wczesniej na ten pomysl wpadli Wroclawianie :)

Sajko
hmm - o tej godzinie musimy pogadac juz z Oddzialem Lodzkim, zobaczymy co da sie zrobic.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]za drugiego psa cena jest taka sama. info o zerowkowej cenie mysle, ze pojawi sie dopiero po swietach...[/QUOTE]
A po Wrocławskich opłatach startowych myślałam ze będzie juz tak pieknie aby zwiększyć atrakcyjność zawodów.
Szkoda bo warto pomysleć o ulgach startowych skoro zawody sa w systemie kilku zawodów w PP, kilku w Eliminacjach.

Może kolejne pisemko w sparwie ustalenia maksymalnych skałdek?:razz:

Bo kiedys sie zrzucało ze każdy ma zwiazane ręce bo góra tak ustaliła. A teraz ta najwyższa góra na swoich zawodach ustala lepsze składki niż mniejsza góra

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...