Jump to content
Dogomania

Stowarzyszenie Dogi Adopcje


Alla Chrzanowska

Recommended Posts

[quote name='Norel']Ja też lubię bazarki i mój Tz zaczął je akceptować, choć spotkałam się i z pewną srednio pozytywną oceną tej działalości od innych, co cieżko mi pojąć. Ale co tu mówić o ludziach "zwykłych" skoro psiarze potrafią napisać ostrą krytykę w stylu-"każdy pomaga jak może i jak chce,nie muszę kupować śmieci na bazarkach" czy jakoś tak to szło? ale na molosach 2 razy przeczytałam opinię w takim sensie...
Co najmniej smutne-bo dezwuujące poświęcenie i pracę wielu osób..[/QUOTE]

Smutne, bo świadczące o tej osobie, co tak mówi, i nie chodzi tu o to, że ona nie pomaga, być może i pomaga, ale wypowiada się na temat tego, o czym nie ma bladego pojęcia. Nikt, kto nie zrobił bazarku nie wie, jak czasochłonna jest to praca. A jeśli ktoś wypowiada się na temat tego, o czym nie wie nic, to tylko wydaje o sobie opinię ignoranta:)
Ale może nie byłoby głupio, żeby obie dogowe organizacje zrobiły na koniec tego roku zestawienie typu:
z wpłat na konto - tyle to a tyle
z bazarków - tyle i tyle
z innych źródeł - tyle i tyle
Ludzie często nie zdają sobie sprawy, że bazarki są sporym źródłem finansowania pomocy dogom.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#000000]Nie wiecie kochane- do kogo trzeba napisać, żeby zlikwidować wątek, który się założyło. Mam już dosyć złośliwych wpisów na wątku Schroniska, który założyłam. Oskarżenia, że jest za drogo, nie chcą psów przyjmować itd. Jestem tylko wolontariuszem, który daje ogłoszenia na psy i robi bazarki.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Próbowałam z 10 razy napisać prośbę o usunięcie wątku- ale nie chce się to zapisać w systemie. Pojawia się jakieś bardzo długie zdanie po angielsku i potem znika. Nie mogę go nawet skopiować , żeby mi go ktoś przetłumaczył.Jak pech to pech.:shake:

[quote name='Maryna']Tu masz dział admistracja
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/forums/36-Administracja[/URL]
i tam napisz z prośbą o usunięcie[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa Gałązka']Próbowałam z 10 razy napisać prośbę o usunięcie wątku- ale nie chce się to zapisać w systemie. Pojawia się jakieś bardzo długie zdanie po angielsku i potem znika. Nie mogę go nawet skopiować , żeby mi go ktoś przetłumaczył.Jak pech to pech.:shake:[/QUOTE]
Bo w tym dziale posty muszą być zaakceptowane przez admina, pewnie dlatego.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny Ewa napisała, że mogą ją zablokować na dogo, za chęć usunięcia tego wątku o którym napisała, nie wiem o co chodzi pisałyśmy na pw, teraz czekam na odpowiedź, na szczęście mam do niej telefon albo napisze do mnie maila, może ktoś wie o jaki wątek chodzi to bym weszła i poczytała co się tam działo, wspominała kilka razy, że jakieś pyskówki i oszczerstwa co znamy z innych wątków, prawie się popłakała jak rozmawiałyśmy i nawet nosiła się z zamiarem odejścia z dogo, powiedziałam, że szkoda by było, a jak chce pomagać i robić bazarki to może dla dogów:), mnie to nawet na rękę bo miałabym blisko fanty podrzucać:) trochę cynizmem z mojego postu powiało

Link to comment
Share on other sites

zacytuje, bo warto wiedzieć

[quote name='bric-a-brac']Od 1 stycznia 2013 zmieniają się koszty przesyłek listowych Poczty Polskiej.

Podaję informację dla Sprzedających:

[IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/PPcennik1.jpg[/IMG]


[IMG]http://i1059.photobucket.com/albums/t436/bric777/PPcennik2.jpg[/IMG][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

mam dobrą wiadomość - JESTEŚMY WPISANI NA LISTĘ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO!!!!!!!!!!!

niestety wiadomość ta przyszła o jakieś 2 miesiące za późno i w 2013 nie będzie można oddać na nas 1% ale w 2014 juz tak.

Cieszę się bardzo, mimo tej kropelki goryczy. Zależało mi strasznie na tym

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tu_ania_tu']mam dobrą wiadomość - JESTEŚMY WPISANI NA LISTĘ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO!!!!!!!!!!!

niestety wiadomość ta przyszła o jakieś 2 miesiące za późno i w 2013 nie będzie można oddać na nas 1% ale w 2014 juz tak.

Cieszę się bardzo, mimo tej kropelki goryczy. Zależało mi strasznie na tym[/QUOTE]

Gratuluję Aniu i bardzo się cieszę:)

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4]Dzisiaj zrobiłam przelewy na Stowarzyszenie Dogów Adopcje za dwa bazarki. [COLOR=#ff0000]Jeden na Kwotę 125 zł. a drugi na kwotę 25 zł.[/COLOR] Pewno po Nowym Roku będą na koncie. Wkleiłam na oba wątki zdjęcia przelewów. Proszę o potwierdzenie na wątkach jak pieniążki na koncie.
Dziękuję za udział i podnoszenie bazarków. [COLOR=#ff0000]Życzę Wam wszystkim szczęśliwego Nowego Roku, dużo zdrowia i pomyślnośc[/COLOR]i.[/SIZE] :lol:

Edited by Ewa Gałązka
pogrubienie i powiększenie tekstu
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...