Jump to content
Dogomania

Stowarzyszenie Dogi Adopcje


Alla Chrzanowska

Recommended Posts

Bardzo fajny plakat!
No to Allu musisz sie teraz przyzwyczaić do spacerów kocia...To sa całe koty...i tego własnie nie lubię-martwienia się czy już go coś zeżarło albo rozjechało,czy tylko się włóczy...


Uściski dla Alisii..:loveu: Ja tylko w zastrzykach mam p/bólowe zwierzęce,tabletki to i u ludzi tak samo działają na dłuższą metę :( Biedna mała,mam nadzieję,że szybko jej to przejdzie.

Link to comment
Share on other sites

Znów odchodzi przyjaciel..
Zostanie z nami na zawsze wraz z innymi których czas się skończył.
Obyśmy-gdy zobaczymy skraj naszej ścieżki,na jej końcu ujrzeli ich wszystkich...
Tak wiele nam dają-po to,żebyśmy mogli oddać to innym.
Allu przytulam ciepło..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alla Chrzanowska'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images10.fotosik.pl/3043/c48215fc3c8aad4b.jpg[/IMG][/URL]
Alija Giga La Gothica 14.05.2005 - 14.12.2012

Dziś o 01.10 odeszła ta, która dała mi więcej niż jakikolwiek człowiek, moja Przyjaciółka, moja Księżniczka, moja Miłość - Alisia, Ali-Lali, Lalunia.[/QUOTE]

Alluś,przytulam Cię z całej siły .Nie ma żadnych odpowiednich słów .
Tak bardzo Ci współczuję i płaczę :-((

Link to comment
Share on other sites

Bardzo Wam dziękujemy za wyrazy współczucia i ciepłe słowa pod adresem naszej Księżniczki. Dzięki Wam nie jesteśmy sami w naszym bólu i stracie.
Alisia odeszła tak, jak odchodzą tylko dogi - z wielką godnością i spokojem. Przed 20.00 wyszła jeszcze na spacer, a jak wróciła położyła się w tym miejscu, w którym umarł Misza. Ja już wiedziałam...
Nie cierpiała i nie bała się. Umarła w moich objęciach, trzymana za łapki przez mego męża, oddając swoje ostatnie tchnienie (jak każdy z moich dogów) na moje ręce. Do końca piękna, do końca dobra, do końca szlachetna.
Nie tylko Jej życie było dla nas wielkim Darem. Także Jej śmierć nim była - oszczędziła nam patrzenia na Jej cierpienie, oszczędziła konieczności podejmowania najstraszniejszej decyzji o skróceniu tych cierpień.
Alisiu! Przyjaciółko moja, Córeńko nasza najkochańsza!
Dziękujemy Ci za każdą minutę wspólnego życia, za to, że uczyniłaś je tak pięknym i szczęśliwym...

Edited by Alla Chrzanowska
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...