Jump to content
Dogomania

jak stworzyć zaprzęg z AST?????


ZEMAT

Recommended Posts

swojego czasu w zawodach startowal zaprzeg z czarnych sznaucerow olbrzymich wiec czemu nie moglby ze staffordow

kwestia doboru odpowiedniego sprzetu , osprzetu i treningu :) :)

jednak co by bylo gdyby jakis inny zaprzeg chcial je wyprzedzic na trasie :roll:

pozdrawiam a & malamuty

Link to comment
Share on other sites

Ja nie sądze, aby jakiś inny zaprzęg miał je wyprzedzać na trasie... :wink: Zemat się raczej na zawody nie wybiera... (co Zemat ? :D ) Prędzej chodzi tu o udoskonalenie zabawy w ciągnięcie saneczek.

Na pewno zmień szelki - guardy nie są właściwe. I obawiam się, że będziesz szył te szorki, bo ciężko Ci będzie coś pasującego na asta kupić - jak już pisano. Aha..... wioooosnaaa !....! :D

Wołaj wiosnę, ona szyje czasem szorki, jak ktoś poprosi. Powinniscie się dogadać.

Kup też linkę z amortyzatorem. Albo amortyzator do linek, jeżeli dwa swoje asty chcesz zaprząc - chcesz ?...

A co do treningu... Co Ci tu napisać, tyle już razy było to omawiane... :roll: Ty duzo siedzisz na Dogomanii - poszperaj u nas w archiwum. 8)

Link to comment
Share on other sites

ZEMAT

Super :))))

Fantastyczne fotki:)

Przypomnialy mi jak, cztery lata temu przyuczalam zaprzyjaznionego amstaffa (MARTEL Gogistaff) do ciagana oponki.

Ilez mielismy uciechy!

Gratuluje pomyslu. Fajnie, ze sa ludzie ktozy potrafia sie dobrze bawic z bulikami:)

Pozdrowienia

Monika i malamucie stadko z Wilczego Uroczyska

Czasami mi wychodzi

Niezrobiłem fotki jak 2 AST ciągneły 5 saneczek z dzieciaczkami, to była jazda 8) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Tylko jak tymi cholerami kierować?????????

komendy PRAWO , LEWO skutkują jak jestem koło psów , ale ja chcę jechać na saneczkach :evilbat: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...