Jump to content
Dogomania

Bombat umarł, Gryzia-mizia zostaje.


Dżdżowniś

Recommended Posts

No i już po wizycie. Dostałyśmi mikro upust na szczepionke. Pani doktor stwierdziła że Gryzelda zasługuje na szczepienny kombajn, a nie zwykłą wścieklizne przy czipowanku. i tak mamy wieloskładnikową tylko bez Laptospirozy z racji Gryzeldowego uczulenia. Mamy pamiętać przy ewentualnych powtórzeniach szczepień żeby omijać składnik który najczęściej wywołuje wstrząsy :) Jest oczywiście czip przy ktorym zaworek puścił ale tylko troche i mamy jeszcze na smaczki.
[COLOR=#ff3366][SIZE=4][FONT=book antiqua][B]Asiaczku dziękujemy tzn Gryzelda (: [/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 466
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Dżdżowniś']No i już po wizycie. Dostałyśmi mikro upust na szczepionke. Pani doktor stwierdziła że Gryzelda zasługuje na szczepienny kombajn, a nie zwykłą wścieklizne przy czipowanku. i tak mamy wieloskładnikową tylko bez Laptospirozy z racji Gryzeldowego uczulenia. Mamy pamiętać przy ewentualnych powtórzeniach szczepień żeby omijać składnik który najczęściej wywołuje wstrząsy :) Jest oczywiście czip przy ktorym zaworek puścił ale tylko troche i mamy jeszcze na smaczki.
[COLOR=#ff3366][SIZE=4][FONT=book antiqua][B]Asiaczku dziękujemy tzn Gryzelda (: [/B][/FONT][/SIZE][/COLOR][/QUOTE]
Cieszę się, że uzbierane z bazarku pieniądze tak rzetelnie zostały wydane i.... udokumentowane:)
Nie mnie dziękować, lecz osobom, dzięki którym mogłam przelac na Gryzię te parę złotych:)

Ale w zamian poprosze kilka fotek Gryzi:) Umowa stoi?

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Na tablecie wyświetla mi sie że trzeba nacisną napisik po prawo Yorki . Ale może na innych kompach będzie normalnie działać.

[video=youtube;VOZhqqQhK-o]http://www.youtube.com/watch?v=VOZhqqQhK-o[/video]

[IMG]http://i.imgur.com/Z505FxR.jpg[/IMG]

[IMG]http://i.imgur.com/Hl7F57G.jpg[/IMG]

[IMG]http://i.imgur.com/cp6JGCT.jpg[/IMG]

[IMG]http://i.imgur.com/sTlHUeD.jpg[/IMG]

[IMG]http://i.imgur.com/wFjAloD.jpg[/IMG]

Edited by Dżdżowniś
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Dzieki:)
Tak, widziałam jedno z bandażem czerwonym na przedniej łapce, a drugie to chyba cos miało ni eteges z tylna łapka...
Ważne, że juz sa pod opieką docelową (?)

pzdr.[/QUOTE]

Tak jedna złamanie przy barku ,druga wyłamane biodro i kolanko. Strasznie to wygląda. Są już pod opieką docelową czyli w DS ach
A tak w ogole to czaisz sie może na takiego połamańca ?

Link to comment
Share on other sites

Cudowny Pseudohoffcaje tak załatwił. Psiaki miały klatke taką jak lisy czy inne zwierzęta hodowlane czyli bez podłogi. Łapy im wpadały w kraty i psy w zatłoczonej klatce gryzac sie łamały je sobie. Koszmar . Jak do mnie przyjechały to już były ogolone z kołtunow ale strasznie śmierdzace. U mnie dostały na robale , zostaly wykąpane i poobcinalam im pazurki.
b-b zobaczyłaś sunie z wyłamanym stawem biodrowym i kolanowym ? Ta to faktycznie koszmar znecania sie. Jak ją wyjęłam z klatki to też mi sie zrobiło dziwnie. Noga wygieta i jeszcze jak wpadla w panike to w ogole szok. ale już mają domy.mam nadzieje że te dwie sunie można będzie zoperować jak najszybciej.

A Gryźka faktycznie nareszcie miała towarzystwo które mogła pognębić :D cholera taka z niej wyszła przy tych psiakach żeszok. Latała, ustawiala i pilnowała w kuchni.ale i namawiała do zabawy. Tylko źe te sunie to sie do zabawy nie rwały specjalnie zresztą nie dziwne.

Edited by Dżdżowniś
Link to comment
Share on other sites

Coś mi tam jeszcze na filmiku przeleciało zanim go wyłączyłam:(
Matko gdybym tylko mogła to skorzystała bym przy każdej takiej okazji gdzie człowiek zwie się panem i władcą i odpłaciła z nawiązką! Oko za OKO!!!
I najgorszej jest to, ze nasze "kochane prawo" nic z takimi kanaliami nie zrobi!!!:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='black_sheep']Biedne Jorczki, takie polamańce:( Gombat rzuca sobie sam tak jak Werka:) Że oni Cie tego parkietu nie poniszczą! Tak stukają pazurkami;)[/QUOTE]

No Yoreczki to szok jest okrotny nawet dla mnie.
Ale Owca na mojej podłodze ,to nie parkiet tylko deski , ale deska czy parkiet mimo że to było drzewo, jest rzeczą uzytkową i choć nie tanią, to jednak do nabycia/przynajmniej na razie :P :D
Podłoga jest po to żeby ją użytkować i sie na niej bawić , taki mam do rzeczy stosunek. Zresztą Bomba i miss Sprę i Gryźka i inne dziabągi w szpilach nie pomykają wiec tragedii nie ma :D

Link to comment
Share on other sites

Spędziłam prawie 3 dni pomagając na wiosce u znajomych przy psach.wczoraj w nocy wyruszyłam w droge powrotną z koleżanką i jej synem i psami. Jedziemy, a tu pies leży skulony na środku zatoczki dla autobusów przy ruchliwej ulicy. Szybo zawrocilyśmy ciemno, tiry jadą bez ograniczenia. Wpadamy w zatoczke ,lece do psa, odciągam w głąb zatoki bo leżala na styku linii z ulicą.Śliczna ok 3-4 letnia onka. Noga we krwi. Podnosze miednica cała zgruchotana. Pod palcami czuje jak pomiażdzone kostki pod skórą mi sie przemieszczają. Dzwonimy po chlopaka zajmującymi sie przewozem zwierzakow ,bo my nie mialyśmy gdzie jej włożyć. Przeją biedactwo i na erce do kliniki. Niestety umarła niecałą godzine później. Kur** tyle samochodów i nikt sie nie zatrzymał. Pewnie gdybym jej nie zobaczyla w tych ciemnościach ,to by ją pierwszy wjeżdżający w zatoczke samochód rozjechał albo tir nie trzymajàcy sie wyznaczonych linii. Trudno ,psa mam przed oczami i jest mi cholernie przykro. Na bank wywalona z samochodu w takim miejscu. Życze osobie / osobom ktore tego psa skazaly na taką śmierć dokladnie tego samego co jej zrobiły.
nie zrobilam foty , bo nawet mi do glowy nie przyszło żeby w takiej sytuacji jeszcze foty robić. Gro ludzi to zwykle obrzydliwe pasożyty. Najohydniejszy , bezmyślny i bezwzględny twór na świecie i nie należy ronić łez gdy komuś takiemu leci na łeb cegła czy inna " krzywda " się dzieje.

Link to comment
Share on other sites

Kolejna ekipa na chacie. Sunia z radarami już w domku. Został szczenior Popon i 6-latka Pipi. Pipi wrociła z adopcji ,bo jej zaniedbanie spowodowało że straciła część gornych ząbkow z przodu i to w nowym domu :shake: To sie państwu nie spodobało i musialam ją zabrać, ale do weta zeby jej zrobić porządek z ząbkami , zdjąć potworny kamień nie poszli wiec chugons z nimi. Kto chce?
Dobrze że ekipa sie dogaduje z Gryzeldą bo ta w emocjach zawsze sie zleje i tym razem też nie zawiodla :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...