Jump to content
Dogomania

Bombat umarł, Gryzia-mizia zostaje.


Dżdżowniś

Recommended Posts

  • Replies 466
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tak Pipi to ta z klapnietymi uszkami. Z ząbkami tragedia. Ma koszmarny kamień. Kilka zebów sie rusza wiec trzeba wyrwać i oczywiście z tego powodu ma stan zapalny. Byłam u wetki z nią. Węzły powiekszone z powodu zaniedbanego pychola :shake: kasy na zabieg nie mam. Chętnych na takie Pipi na teraz też nie ma. Oczyszczenie zębow z wyrwaniem tych zniszczonych co sie ruszają bedzie 150 zl kosztować na bank. Trudno biedactwo musi czekać aż pojawi sie ktoś kto ją zechce adoptować.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dziś szczeniorek Popon pojechał do adopcji :) Gryźka szaleje ze szczęścia ,bo ostatnimi dniami upatrzył ją sobie do maltretingu i ciągle podgryzał. Do tego stopnia miala go došć że spylała chować się do mnie głęboko pod koldre przed nim :D i nosa nie wyściubiała nawet jak widziałam że jest jej strasznie gorąco .

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Jesteśmy. Zarobiłam sie na maksa :P .Pisałam że w październiku mieliśmy już chociaż zajęcia ruszyć. Udało sie ale robota wcale nie jest skończona co było do przewidzenia. Za to dziabągi sie wymieniały w dość dużym tempie. Gryzia i ekipa złapała kaszel kenelowy po drodze ale że wszystkie szczepione to lekki. Zawsze coś. Teraz jest sunia i piesek kudellonki. Chore pogryzione,powypadkowe trafiły do mnie. Bardzo grzeczne.Sunia miała pociętą glowe w kilku miejscach i dziure na grzbiecie taką że palec można było swobodnie włożyć. Nóżki połamane eh przykro.Piesio grubcio ok 5 lat obity. Teraz mają u mnie rekonwalescencje zaraz jak dojdą do zdrowia szukam im domków.

Link to comment
Share on other sites

Pipi znalazła domek u fajnej dziewczyny. Już sie martwiłam ,bo ona niestety słabo dogadywała się z moim stadkiem i ciągle były drobne scysje. Najważniejsze że ma domek i jest pokochana (:
Rotacja u mnie jest mimo innych dzialań. Nie odwroce sie przecież od tych porzuconych. Jak Klusio i Dumka pojadą do domkow to zabiore kolejne. Dumka jest super przytulaśna aż z przesadą. Klusio to samo. Do tego grzecznie siedzą w domu .Ideały

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...