Jump to content
Dogomania

Bombat umarł, Gryzia-mizia zostaje.


Dżdżowniś

Recommended Posts

  • Replies 466
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

No jakoś tak sie zawsze coś "samo "wybierze. Takie pobite z lękami , pokaleczone i do tego mega przytulaśne mają często najgorzej. Rady w stadzie nie dają i jeszcze im sie agresja może włączyć ,to trzeba szybko reagować. Za nim sie objawy jakieś pojawią. Jamnisia już miała przy misce początki zaborczości ale jej moje psy szybko pokazały że nie tędy droga. Jak poszła do domu ,to naprawdę nie długo była u mnie ale sie dużo nauczyła. W ciągu 3 dni zrozumiała że nie trzeba o miske walczyć i można spać w ciepłym łóżku i można nawet wojka Bombata szczypać w wystający język (:

Link to comment
Share on other sites

Kasy jeszcze nie mamy żeby chociaż pomieszczenie dokończyć.ale załatwiliśmy już zajécia od października , a więc wyjścia nie ma i studio musi ruszyć na koniec września najpóźniej, i nawet ci nie napisze ile jeszcze potrzebujemy żeby chociaż takie mikre coś uruchomić. Bo jak sobie uzmysławiam , to mi sie kurde kręci w głowie i psiakom też :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='b-b']No niestety bez bonzów dzisiaj ani rusz...a wszystko kosztuje kupę kasy:roll:[/QUOTE]

Zwłaszcza w branży w której my działamy. Sam stół do pracy / rasowy, używany/ taki na ktorym można już naprawde coś zrobić, nie jakieś tam umpaumpa , to spory koszt. Nasz kosztował 23tys i jeszcze części do niego. A to tylko początek. A co najgorsze to w polsce wielu rzeczy nie kupisz jak masz wiedze na temat naprawde dobrego sprzętu. Takiego o którym wiesz że tylko dzięki niemu uzyskasz odpowiedni dla swoich potrzeb efekt. Kilka dni temu przypłynęły kolumny z kanady. Tu mało kto o nich słyszał.wielu rzeczy jeszcze nie mamy i kasy też :/ Kombinujemy.

Link to comment
Share on other sites

Poczytałam , doznałam lekkiego wstrząśnięcia ale nie zmieszania. Naiwność, głupota O-O ? Na pewno brak wyobraźni .

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235894-Sunia-szkielet-z-krowim-łańcuchem-na-szyi-!!!-Pomocy!!!/page38[/URL]


[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231719-Po-niej-pozostal-tylko-ślad-Kofeinie-przyjaciele/page5[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dżdżowniś']Ludlum by sie nie powstydził takiej fabułu :D[/QUOTE]
to fakt,a ten porod w domu ,7 mies wczesniaka z waga ponad 3kg....:evil_lol: i te psy w czasie porodu-jeden lizal jej stopy,drugi twarz ...inny napastowal noge sanitariusza:razz:.....fabula na komediodramat ?ale dogomaniaczki to "lyknely",a ja za krotko jestem na dogo ,mam swoje prywatne sunie i o nich pisze,wiec nie wyszlam "przed szereg "ze swoimi watpliwosciami ,bo bym zostala zywcem zjedzona.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='black_sheep']A teraz co się tam dzieje, wybuchła paranoja, lepiej nic nie pisać, wszędzie widzą Wioli i każdy może zosatć posądzony o bycie Wiolką i o pisanie zza krat:)[/QUOTE]
ja podczytuje czasem te watki ,nie udzielam sie na nich slownie ...tylko psow tak bardzo zal....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lula2010']to fakt,a ten porod w domu ,7 mies wczesniaka z waga ponad 3kg....:evil_lol: i te psy w czasie porodu-jeden lizal jej stopy,drugi twarz ...inny napastowal noge sanitariusza:razz:.....fabula na komediodramat ?ale dogomaniaczki to "lyknely",a ja za krotko jestem na dogo ,mam swoje prywatne sunie i o nich pisze,wiec nie wyszlam "przed szereg "ze swoimi watpliwosciami ,bo bym zostala zywcem zjedzona.....[/QUOTE]

:D hahahaha thiller ale fak człowiek czyta i wymięka w sumie ze śmiech tylko tych psów szkoda. I ci powiem że znaczna większość tych co sie tam udzielały i trzymały sztame z tą hiper ściemniarą, to element prosty i często awanturujący sie i też oszukańczy. Ona załatwiła baby co jej wierzyły ale lepsze od niej nie są. Np Martika & Aisza wysłała mi za 30zł starą brudną szmate zamiast sukienki i twierdziła bijąc sie w pierś i nazywając mnie oszustką i złodziejką, że to ja doprowadziłam w ciągu drogi z poczty do domu :D ją do takiego stanu. Lepiąca sie od brudu ,śmierdząca od potu SZOK ! A zdjęcie na bazarek wrzuciła nowej , bo fotoszopowanej :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[SIZE=3][B]Z mojego bazarku:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242612-BAZAREK-BARDZIEJ-PSI-NIZ-KOCI-do-05-05-2013-r-godz-21-00[/url]
przelałam 75 zł dla Gryzi i bardzo proszę o potwierdzenie na watku, gdy juz kaska będzie na Twoim koncie, OK?[/B][/SIZE]

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Nie ma sprawy:)
Niewielka kwota, ale przynajmniej na 1 szczepienie starczy lub na odrobaczenie...? albo po prostu na smaczki dla Gryzi:)
Ty najlepiej wiesz, jak te kwote wykorzystać:)

Pzdr.[/QUOTE]

Będzie na szczepienie i smaczki. Jeszcze raz dzięki (::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...