Jump to content
Dogomania

kudłaty Korek, za TM


kora78

Recommended Posts

  • Replies 341
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I jeszcze jedna informacja, Korek śpi na fotelu, na dole na wskazanym miejscu, a właściwie nie jedna: sierść mu odrasta, lekko brązowa, już nie chodzi w kubraczku. I jeszcze będą oglądać skórę w kierunku świerzba, ja myślę, że to nie świerzb, tylko z braku dobrego odżywiania.

Link to comment
Share on other sites

Dobra, jestem i szukam kogos na wizyte,
sprawdzilam, ze te galewice to na trasie z Wrocka do Wawy.
kolo Wielunia. 30km
obok jest: wieruszow, i inne malutkie miejscowosci
z kolei z sycowa to ponad 40km.

czy ktos zna kogos z tych okolic???

wyslalam 1 pm, poza tym osoby zdeklarowane, jako z wielunia nie sa aktywne od kilku miesiecy, najmniej.

Link to comment
Share on other sites

mam odpowiedzi.
moga brzoska i marako.
marako ma 170km w 2str.
brzoska, dokladnie nie wiem ile, z olesnicy. pozniej sprawdze.
obie moga najwczesniej w przyszly wekend.

Poker, trzymasz te pieniadze, mam nadzieje? trzeba bedzie zwrot za benzyne zrobic, to kilkadziesiat zl bedzie.

Link to comment
Share on other sites

Pieniędzy na razie nie przejadłam.
Myślę ,że to rozrzutność wydawać kasę na jazdę 140 km, by sprawdzić co się dzieje z psem szczególnie ,że nic niepokojącego się nie działo.
W Wieluniu były kiedyś wolontariuszki.Poza tym trzeba popytać , może ktoś przejeżdża tamtędy.

Link to comment
Share on other sites

Poker, po co ten sarkazm???

Olesnica- Galewice to 70km, razy 2 = 140km. zakladajac, ze przecietne auto pali 6l na 100km = 9l. litr po 5zl to 9 razy 5 = 45zl.

jako, ze nie bylo wizyty przedadopcyjnej, wiec realna wizyta poadopcyjna musi sie odbyc, same rozmowy tel. to malo.
skoro pieniadze Korka są duze, to nie widze problemu wydac 50zl na wizyte poadopcyjna, wszak niedawno wszyscy o nia dopytywali. cieszmy sie, ze to tak maly koszt, majac na uwadze, jak malo wyniosl nas tymczas i zero kosztow transportu do ds, gdzie na innych watkach po 500zl na transport do ds jest wydawane lekka reka i 300-400zl za hotele miesięcznie.

więc, kizi poszukaj tam, a ja wstepnie potwierdze wizyte brzośce i domkowi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...