Jump to content
Dogomania

Sunia szkielet z krowim łańcuchem na szyi za TM :( Przepraszamy Daszeńko (*):(


handzia

Recommended Posts

[quote name='zachary']Widzisz młoda cioteczko! Tak trzeba zamieścić rozliczenie, aby nie było wiadomo nawet, ile to hotelowanie Kesha za luty kosztuje....A skoro nikt się nie dopytuje, to po co "oświecać"? Wiola, jak się z tym prześpisz, to zrozumiesz, że nie ma nad tym kontroli żadnej i nawet o największych "psich mordowniach" powiatowi lekarze weterynarii wypowiadali się w superlatywach, a przynajmniej bez zastrzeżeń...Co Ty możesz Wiolu zrobić w swojej sytuacji? Nie czytać dogo, bo naprawdę słabo się robi na duszy...Blisko Ciebie jesteś w stanie ingerować w nieprawidłowości.Tak daleko, nie...Piszę to pełna goryczy, z pogardą dla tych wszystkich "lukrowanych" oszustów żerujących na dobroci serca naiwniaków, uczciwie i szczerze pomagających bezdomnym psom...[/QUOTE]

No wybacz ale skoro mi bylko zarzucane ze mam pusty leb i jestem klamczucha to jak nazwiesz to? oszustwem? brakiem serca nijak to mi sie w mojej blond glowce nie miesci..


Handzia ja wysiadam nerwowo jak widze co sie dzieje;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='lika1771']=
Bardzo dziwne,ale chyba tylko dla nas..Kurcze zaraz znowu dostane pw od giselle...[/QUOTE]
a co jestes kolejna ktora dostaje?? ze ma dar?? Ja jej moge podziekowac bo przez ten caly stres az sie poplakalam ze takie cos dostalam i chwila moment urodzilam...
Nie wiem jakby to bylo w 9 mc;) smoka bym nie wydusila z siebie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiola&Miłosz']a co jestes kolejna ktora dostaje?? ze ma dar?? Ja jej moge podziekowac bo przez ten caly stres az sie poplakalam ze takie cos dostalam i chwila moment urodzilam...
Nie wiem jakby to bylo w 9 mc;) smoka bym nie wydusila z siebie[/QUOTE]=
Ja dostalam bardzo grzeczne pw,ze dokopalam niewinnemu...

Link to comment
Share on other sites

handziu, ale przeze mnie w tych postach przemawia bezsilność... Stąd sarkazm, którego Wiola, jako cudowna młoda babeczka nie może zrozumieć. Jest we mnie niezgoda na to, co się dookoła dzieje. Staram się ile mogę, zmieniać to... dookoła siebie...Tyle mogę i muszę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']handziu, ale przeze mnie w tych postach przemawia bezsilność... Stąd sarkazm, którego Wiola, jako cudowna młoda babeczka nie może zrozumieć. Jest we mnie niezgoda na to, co się dookoła dzieje. Staram się ile mogę, zmieniać to... dookoła siebie...Tyle mogę i muszę...[/QUOTE]
ja wiem naprawde zachary ze sie swiata nie da zmienic.. wiem o tym..
ale na litosc Boska!! Kazda z nas jest tutaj po to by mniejszym lub wiekszym stopniu pomagac... kazda.. wiec jak sie mowi swiata nie zmienimy...
ale badzmy chociaz szczerzy i miejmy odrobine krzty walczyc o to o co walczymy..
o lepszy byt dla zwierzat?? A jak nazwiesz lepszy byt wycieczka do schronu?
Bo ja trauma... Widzisz ja zla okrutna bo powinnam przyklepac ze dasza jedzie
jak knurr? Nie obrazajac knura? Zostalam nazwana kim nazwana...
Moze i jestem glupia moze nieroztropna ale na cos takiego sie nie godze..
NO WAY!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiola&Miłosz']No to jestes w gronie tych nielicznych;)
Ale zarowno jak i Korze ktora pisala tu na watku i Mnie nie dorownasz;)[/QUOTE]
Ja też kiedyś dostałam pw, że od początku nie chciałam, żeby sunia tam jechała i to pokutuje...brrr
To było jeszcze wtedy, kiedy wyszła sprawa z fakturami.
Ja tylko pytałam jakie będzie miała sunia warunki, bo tam nie byłam, bo to szmat drogi od od nas... Bałam się też wyciągać kolejnego psa ze schronu do hotelu, bo wiem jak jest z deklaracjami. Mnie samej, czy funi nie stać na utrzymywanie psa w hotelu...Dlatego ociągałyśmy się z funią...
Teraz czuję, że zostaniemy jednak same...:( Na razie mamy jeszcze zabezpieczenie na jakieś dwa, trzy miesiące, bo nie wiem ile będzie kosztowała operacja...Na sterylkę postaram się o zwrot z Akcji Sterylizacji...
Niestety wożenie Daszy w tą i z powrotem pochłonęło 800 zł :(

Edited by handzia
Link to comment
Share on other sites

No i podziwiam Cię za odwagę,że stanęłaś w obronie Daszy, że grzeczniutko nie przemilczałaś faktu w jakim stanie ona przyjechała...Też mi się tak wydaje,że my walczymy o lepsze życie tych biedaków wychudzonych, zmaltretowanych, chorych, zaniedbanych...Ale są Wiola takie "fizjonomie", które widzą w tej walce coś innego niż my. Widzą kasę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Ja też kiedyś dostałam pw, że od początku nie chciałam, żeby sunia tam jechała i to pokutuje...brrr
To było jeszcze wtedy, kiedy wyszła sprawa z fakturami.
Ja tylko pytałam jakie będzie miała sunia warunki i bałam się wyciągać kolejnego psa ze schronu, bo wiem jak jest z deklaracjami. Samej mnie czy funi nie stać na utrzymywanie psa w hotelu...Dlatego ociągałyśmy się z funią...
Teraz czuję, że zostaniemy jednak same...:( Na razie mamy jeszcze zabezpieczenie na jakieś dwa miesiące, bo nie wiem ile będzie kosztowała operacja...Na sterylkę postaram się o zwrot z Akcji Sterylizacji...
Niestety wożenie Daszy w tą i z powrotem pochłonęło 800 zł :([/QUOTE]
jesli bedzie taka potrzeba wiecie ze na Mnie mozecie liczyc..
przeciez mi nie zalezy na kasie ale tak jak pisalam kolejnego psa na swoje utrzymanie nie wezme na garba... mam Tobiego , majkela kota. male dziecko..
Nie narzekam na pieniadze ale po prostu mnie nie stac...
Moim psom kupuje mnostwo smaczkow etc bo dzieki temu pracujemy nad np komenda siad..
wszystkim sie wydaje ze mam czas na dogo, na dziecko ano mam czas bo nie jeste sama
mam Milosza.. Gdybym wiedziala od poczatku ze dasza nie bedzie przebywac w domu
kojec znalazlybysmy gdzie indziej.. sama ja przeciez zawozilam...
Ale tak.. ja glupia moglam sie mylic mam prawo...
Jak widac sie nie mylilam...
Handzia nie zostaniemy z tym same.. jestem ja ty funia, marysia..
jakos damy rade...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']No i podziwiam Cię za odwagę,że stanęłaś w obronie Daszy, że grzeczniutko nie przemilczałaś faktu w jakim stanie ona przyjechała...Też mi się tak wydaje,że my walczymy o lepsze życie tych biedaków wychudzonych, zmaltretowanych, chorych, zaniedbanych...Ale są Wiola takie "fizjonomie", które widzą w tej walce coś innego niż my. Widzą kasę...[/QUOTE]
Zachary ( nawet nie wiem jak masz na imie;)) Nie moglam tego przemilczec ..
ty bys przemilczala? Napisalam jasno funi smsa ze juz ja mam ze jest tak i tak
ja niczego nie ukrywalam... Fakt faktem ukrywalam ze Mnie Tobi pogryzl ale dla jego
dobra by nie mial wyroku... A teraz mam fantastycznego pilnowacza mojej corci;)
Szkoda tylko ze z ziober nie zgadalybysmy sie wczesniej ani nawet nie przesledzilysmy
wszystkich watkow danej osoby.. widocznie tak trzeba...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='handzia']Wiolu, ale ja bym w życiu nie chciała Cię obarczać. Będziemy się starać, jakieś bazarki itd. Damy radę :)[/QUOTE]
Ja rozumiem.. ale jak czytalam
"dziewczyny wiecie co? Bo ona jest wieksza niz mi sie wydawalo wiec zamiast 230 bedzie 240"
:boom::boom::boom:

to ja poprosze o dodatek za wpieprzanie sie na lozko i zabieranie mi koldry;)

Gisela w pw zapytala Mnie " dziwne ze pies ma szelki"
Ano ma dlatego ze ja z psami wylaze 5 razy dziennie na zmiane z Miloszem
ostatnio to robi Goska bo mi "celestyna niedomaga"
I jak ja moge starej schorowanej suni sciagac , zakladac, sciagac, zakladac...
A jakby sie zczepily w sensie awanturka? Za cos musze zlapac za siersc nie chwyce...
Tobi w domu nosi zagioeta kolczatke bo potrafil pokazac rozki
na obrozy juz dwa razy mialam wybite palce... jakos zabezpiecac sie musze pniewaz
mieszkam obecnie na mieszkaniu 2 pokojowym,.. na szczescie niebawem bede w Zamoscciu a tam juz duzy ogrod 4 pokoje.. ale szelki i obroze kazde bedzie nosic....
Bo gdyby cos tfu tfu..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiola&Miłosz']Ziober- mecz... masz do tego prawo.. ja rozumiem twoje oburzenie..
Moje bylo podobne, naprawde i doskonale cie rozumiem...
tak generalnie to uwazam ze sprawa jest do wyjasnienia o ile
ktorakolwiek bedzie miala ochote cokolwiek wyjasniac...
na watku kesha zostalo to olane a szkoda bo tak jak piszesz
pies mialby dom i do dzisiaj by nie kwitl...




ale ile? ja chyba nie rozumiem tego rozliczenia[/QUOTE]

Wioluś, prosiłaś, to piszę....jestem księgową...ale tak dziwacznego rozliczenia jeszcze nie widziałam. I nawet nie mogę nazwać tego rozliczeniem
Jako księgowa opieram się na tym co jest...wyobraźnia nie ma tu nic do rzeczy, a nawet mieć nie może...
Z tego rozliczenia wynika tylko tyle, że w lutym wpłynęła kwota 402,70zł.
Natomiast nie znamy zupełnie salda.

Czy całe rozliczenie tak wygląda?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marinka']Wioluś, prosiłaś, to piszę....jestem księgową...ale tak dziwacznego rozliczenia jeszcze nie widziałam. I nawet nie mogę nazwać tego rozliczeniem
Jako księgowa opieram się na tym co jest...wyobraźnia nie ma tu nic do rzeczy, a nawet mieć nie może...
Z tego rozliczenia wynika tylko tyle, że w lutym wpłynęła kwota 402,70zł.
Natomiast nie znamy zupełnie salda.

Czy całe rozliczenie tak wygląda?[/QUOTE]
marinko.. a czy mozesz zajrzec na pierwsza strone tego watku??
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/212819-Kesh-wracil-do-Dt-potrzebuje-wsparcia-i-nowego-domu-pomozcie[/url]

nie jestem biegla w rachunkach dlatego pytam madrzejszej...
za co ludzie placa?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zachary']Wiolu, nie przemilczałabym.[/QUOTE]
Ja osobisie dugo bylam za tym by nic nie robic.. uwazalam ze poniosla konswkwencje..
jak widac nie.. utwierdzily mnie w tym wybowiedzi ziober...
serio..
ja jestem ugodowa, cpisalam dziewczynom ze wystarczy bo juz wyjatkowa krzywda ja spotkala.. ale jak widac to sie dzieje od x czasu.. zapraszam na watek kesha moze choc tam uzyskamy odpoiwiedz bo tu nie ma na co liczyc;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marinka']Powiem tak...z tego rozliczenia wynika, ze miesiąc w tym hoteliku dla Kesha kosztuje 250,00zł

Jednak rozliczenie dla osób postronnych może być skomplikowane i trudne do zrozumienia[/QUOTE]
no wlasnie liczylas srednia?
Kurde nie rozumier dlatego poprosilam ciebie
a co jesli kesh przebywa w schronisku?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiola&Miłosz']no wlasnie liczylas srednia?
Kurde nie rozumier dlatego poprosilam ciebie
a co jesli kesh przebywa w schronisku?[/QUOTE]

Nie...to wynika z wpisów miesiąc do miesiąca...

w każdym miesiącu jest podany przychód oraz kwota jaka została z miesiąca ubiegłego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marinka']Nie...to wynika z wpisów miesiąc do miesiąca...

w każdym miesiącu jest podany przychód oraz kwota jaka została z miesiąca ubiegłego.[/QUOTE]
nie wiem dlatego xzapytalam;) prosilam o pomoc bo sama nie kumam tych rozliczen
ale nie zmienia to faktu ze pies zostaje w schronie? za 250z;l?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiola&Miłosz']nie wiem dlatego xzapytalam;) prosilam o pomoc bo sama nie kumam tych rozliczen
ale nie zmienia to faktu ze pies zostaje w schronie? za 250z;l?[/QUOTE]

Cóż..skoro darczyńcy wierzą i ufają bezgranicznie, że psiak jest dokładnie w tym miejscu za które płacą i widzą to, co chcą zobaczyć...głową muru nie przebijesz...szkoda tylko, że jak zwykle ofiarami tej krótkowzroczności są psiaki... :(

Do samego rozliczenia większych wątów mieć nie mogę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marinka']Cóż..skoro darczyńcy wierzą i ufają bezgranicznie, że psiak jest dokładnie w tym miejscu za które płacą i widzą to, co chcą zobaczyć...głową muru nie przebijesz...szkoda tylko, że jak zwykle ofiarami tej krótkowzroczności są psiaki... :(

Do samego rozliczenia większych wątów mieć nie mogę...[/QUOTE]
sama dobrze wiesz ze dlugo to tolerowalam....
dlugo... ale wpis ziober mnie utwierdzil ze ja tylkko jestem jedna osoba...
poprosze kore by sie udzielila o co konkretnie chodzilo

Bo mi sie to w glowce nie miesci.. czy majac u Mnie majkela mialas obawy?
Czy ja z czymkolwiek bylam nieszczera?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...