Jump to content
Dogomania

BIAŁOGONY już nie umrą w schronisku. W BDT u Mortes.Zapraszamy na nowy wątek :)


Mazowszanka13

Recommended Posts

Właśnie dowiedzieliśmy się od Pani technik weterynarii, że Aria została wy adoptowana...
i tylko tyle wiemy...:-(
Napisałam prośbę do Pani technik weterynarii, aby przez wzgląd na naszą ciężką pracę i poświęcenie dla Białogonków udzieliła nam jakiś informacji o jej nowym domu... i nie skłamię jeśli napiszę, że wszyscy bardzo na tę informację czekamy...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jak juz pisałam na pw... uwazam ze jedyne sensowne info o domku ari, jak i kazdego innego psa mogłabym podac tylko wtedy kiedy sama bym zrobiłą wizyte PA a niestety nie wykonuję takowych , wiec nie do mnie takie prośby
jedyne na czym moge oprzec info odnosnie domków to moja intuicja kiedy rozmawiam z chetnymi a to zdarza sie niezwykle rzadko... takze apropo bardzo fajni ciepli państwo byli zainteresowni Czekoladka i dowiem sie jeszcze czy napewno, ale mam nadzieje ze w koncu znalazła swoje szczescie
Mortes, prosze mnie nie tytułowac, na tym forum były zawsze kolezenskie relacje , byłoby milo gdyby tak pozostało

Link to comment
Share on other sites

tak, takie informacje chetni musza wypisac na ankiecie przed pokazaniem im psów... jeśli pisza albo mówia ode wejscia ze na łancuch... to sa odprawieni z kwitkiem... i to widziałąm wielokroc...i tu właśnie pytanie jak to jest ze psy i tak mogą wylądowac na łancuchu.. proste ludzie kłamia..
wiec jesli chodzi wam o suche info blok czy podwórze...to zapytam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Betta']tak, takie informacje chetni musza wypisac na ankiecie przed pokazaniem im psów... jeśli pisza albo mówia ode wejscia ze na łancuch... to sa odprawieni z kwitkiem... i to widziałąm wielokroc...i tu właśnie pytanie jak to jest ze psy i tak mogą wylądowac na łancuchu.. proste ludzie kłamia..
wiec jesli chodzi wam o suche info blok czy podwórze...to zapytam[/QUOTE]

będziemy bardzo wdzięczni :)

Link to comment
Share on other sites

[B]Kochani ! Nie ma w schronie Arii, Czekoladki I Naomi !!!! :( Jesteśmy załamani !!! Nikt nie chce nam udzielić informacji gdzie są te psiaki !!! Kpią sobie i odpowiadają z ironicznym uśmiechem że maja wspaniałe domy ... Czy to nie dziwne że 3 białogonki w ciągu jednego dnia znalazły " wspaniałe domy"???
Nie wiem co robić ? Jestem pewna że to kolejne " cud adopcje" naszego "wspaniałego "schroniska . Zastanawiam się nad sensem prowadzenia przeze mnie tego watku ... Nie moge uzyskac żadnych informacji o Białogonkach , nie mogę ich odwiedzać , psy sa wydawane w wielkiej tajemnicy do tajemniczych domów ...to wszystko mnie przerasta...Nie wiem ...może ktoś ze schroniska powinien przejac ten watek ???Ktos kto ma dostęp do tych psiaków i do jakiś informacji o nich ... [/B]

Link to comment
Share on other sites

oj Mortes, wiesz co jest w umowach..., tymbardziej skoro dziewczyny z biura podają informacje w takiej formie, to nikt inny więcej nie napisze ... mówie o moich odczuciach wzgledem ludzi których zdarza mi sie podsłuchac przy wydawaniu psa , i co wiecej powiem że widze, a dokładniej słysze.. że dziewczyny z biura mają na uwadze specyfikę tych psów przy ich wydawaniu i kazdego psa z osobna ... a to jak wychodzi to juz jest inna rzecz

Link to comment
Share on other sites

Betta a czy trafiły na podwórko czy do bloku?
Czy możesz zrobić wizytę PA ? Pokryję koszty przejazdu.
Dobrze by było gdybyś mogła opisać nam jak dziewczyny mieszkaja ...
Krzysiu poświęcił dla Białogonków duza częsc swojego życia i powiem szczerze że jest teraz w strasznym stanie ...

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][SIZE=5][FONT=palatino linotype][COLOR=#000066][I][IMG]http://s21.postimg.org/d4114q5av/3773145_ozdobna_ozdoba_do_tekstu.jpg[/IMG][SIZE=6]
Kolejne Białogonki proszą o pomoc...[/SIZE][/I][/COLOR][/FONT][/SIZE][/B]

[FONT=book antiqua][I][URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/250179-Bez-szansy-na-dom-ale-z-male%C5%84k%C4%85-szans%C4%85-na-lepsze-jutro?p=21753031#post21753031"][COLOR=#000080]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250179-Bez-szansy-na-dom-ale-z-male%C5%84k%C4%85-szans%C4%85-na-lepsze-jutro?p=21753031#post21753031[/COLOR][/URL][/I][/FONT]
[IMG]http://s21.postimg.org/jgg6ek8d3/Kopia_3773145_ozdobna_ozdoba_do_tekstu.jpg[/IMG]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#37404E][FONT=lucida grande]Kopiuje z fb:
"Pamiętacie Czibę? Kochana sunia, która w schronisku bała się własnego cienia. Wychodziłam z nią na spacer niosąc ją na rękach. Jedynym ratunkiem był DT, który dała Pani Bożena z Sosnowca i jej Rodzina. Przez kilka miesięcy sunia uczyła się[/FONT][/COLOR][COLOR=#37404E][FONT=lucida grande]życia w domu i zaufania do człowieka. Z początkiem nowego roku dostałam od Pani Bożeny maila, że Cziba ma dom… na Śląsku. Cytuję fragment wiadomości: „Chyba lepiej nie mogła trafić. Małżeństwo 60-latków rok temu kupiło część domku z dużym ogrodem obsianym trawą. Psa chcą mieć jako towarzysza w domu i myślę z obserwacji zachowania, że i do łóżka wskoczy. Państwo nie mieli jeszcze psa i dopytywali o opiekę, jak wyprowadzać, jak karmić itp. Po powrocie do domu zadzwoniłam, bo miałam obawy, że będzie popiskiwać z tęsknoty, ale pani powiedziała, że już wychodziły do ogrodu i wszystko jest w porządku, a jak będzie się coś działo to zadzwoni i nie zadzwoniła. Już blisko tydzień nie mam wieści ale odbieram to jako dobry sygnał. Pani nawet wzięła wolne by być z psem choć pracuje tylko dorywczo 2 razy w tygodniu. U mnie TAKIEJ opieki nie miała”."

[IMG]https://scontent-a-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/1557637_273759639438990_1912167267_n.jpg[/IMG]

[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mortes'][B]Kochani ! Nie ma w schronie Arii, Czekoladki I Naomi !!!! :( Jesteśmy załamani !!! Nikt nie chce nam udzielić informacji gdzie są te psiaki !!! Kpią sobie i odpowiadają z ironicznym uśmiechem że maja wspaniałe domy ... Czy to nie dziwne że 3 białogonki w ciągu jednego dnia znalazły " wspaniałe domy"???
[/B][/QUOTE]

jak możesz wątpić ;) na peewno znalazly super domy i wylegują się na poduchach!

nie chce mi się nawet o tym gadać!!!! tak kłamstwo kłamstwem pogania!

jeszcze taka wiadomość z wczoraj:

"Aha, bardzo prosiłabym o zwrócenie uwagi na stan zdrowia rudego psa w ostatnim boksie w wyjściu na stary wybieg - Gizmo? - nie wygląda on dobrze, leży na budzie, jest apatyczny. Ostatnim razem jak byłam, wyglądał dokładnie tak samo. Coś jest z nim nie tak. Ja z tego wszystkiego zapomniałam im zwrócić na niego uwagi "

Edited by andzia69
Link to comment
Share on other sites

B[B]łagam nie zgłaszajcie nigdzie że Gizmuś żle się czuje ...Tam nie ma weterynarza ...będa eksperymentować na Gizmusiu i będa go wyciągać na chwytaku ... on tego nie przeżyje ...Próbujemy zebrać deklaracje na pobyt Gizmusia i Naj u Hałabajówki . Tam jest bardzo dobry wet ...

Mazowszanko jak możesz to zanotuj że zapłaciłam za następny miesiąc pobytu u Hałabajówki za Dupkę - 300 zł
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Ciocie kochane mamy problem z jedna Białogonką która już jest w domu stałym ... sunia potrafi po spacerze zrobić kupke w domu . Zdarza się to często i nie wiem co Pani doradzić ...Spacery sa podobno częste... Macie jakies pomysły jak zaradzić ???

Cieszymy się też ogromnie że Tchiba wreszcie znalazła swój stały dom:)

Edited by Mortes
Link to comment
Share on other sites

Słyszałam o takich przypadkach załatwiania się po spacerze.
Ale przyznam, że nie wiem dlaczego tak sie dzieje, ani jak temu zaradzić.
Jest takie podforum na tamat zachowań psów (behawior). Można tam poczytać, albo założyć watek opisujacy problem.
Zaraz pojawi się mnóstwo rad i podpowiedzi.
Teraz pakuję słoiki. Może w wolnej chwili tam zajrzę.

Link to comment
Share on other sites

Sunia jest juz w nowym domu ok 8 miesięcy i od początku tak było ...
Mazowszanko jakbyś mogła zajrzeć to bedę wdzięczna ...ja teraz skupiam się na Gizmusiu i Naj ...sporo kasy na transport mi brakuje a to juz w niedziele ten szczesliwy dzień dla nich :)
Dużo czasu tez rozmawiam z Krzysiem bo jest w kiepskim stanie , załamany ... ciezko znosi te tajemnicze adopcje schroniska ...:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mortes']Sunia jest juz w nowym domu ok 8 miesięcy i od początku tak było ...
Mazowszanko jakbyś mogła zajrzeć to bedę wdzięczna ...ja teraz skupiam się na Gizmusiu i Naj ...sporo kasy na transport mi brakuje a to juz w niedziele ten szczesliwy dzień dla nich :)
Dużo czasu tez rozmawiam z Krzysiem bo jest w kiepskim stanie , załamany ... ciezko znosi te tajemnicze adopcje schroniska ...:(
[/QUOTE]

Załozyłam wątek na podforum behawior. Mam nadzieję, że ktoś zajrzy i coś podpowie.
Podpytaj się jeszcze o szczegóły, bo mój opis tego problemu na wątku jest dosyć lakoniczny.
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250235-Suczka-adoptowana-ze-schroniska-za%C5%82atwia-sie-po-spacerze-w-domu-Jak-temu-zaradzi%C4%87[/url]

A Krzysia pociesz, że najwyżej bedziemy po jednym Białogonie wyciągać ze schronu. Zobaczcie ile już ich "poszło".
I ilu ludzi pomaga :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mortes']Ciocie kochane mamy problem z jedna Białogonką która już jest w domu stałym ... sunia potrafi po spacerze zrobić kupke w domu . Zdarza się to często i nie wiem co Pani doradzić ...Spacery sa podobno częste... Macie jakies pomysły jak zaradzić ???

[/QUOTE]

A może sunia na spacerze nie może się skupić? Może chodzi gdzieś przy ruchliwych ulicach albo po chodnikach? Chyba najlepszy sposób to nagradzanie za kupkę na spacerze (głaskanie, smakołyk) i pilnowanie w domu. Jak nakryje się psiaka na załatwianiu w domu trzeba mu przerwać, ale w danym momencie, później już nie skojarzy. Broń Boże prawić kazania czy krzyczeć po czasie, bo psina zgłupieje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...