Jump to content
Dogomania

BIAŁOGONY już nie umrą w schronisku. W BDT u Mortes.Zapraszamy na nowy wątek :)


Mazowszanka13

Recommended Posts

Nie będzie drugiej faktury za leczenie Babuli bo wet zgubił rozpiskę co było robione i umorzył płatność bo nie wie ile tam wyszło :multi: ja się wcale nie cieszę .....:evil_lol:

Dzisiaj zaszczepiliśmy Dorkę na razie szczenienie Babuli jest odłożone żeby nie obciążać nerek dodatkowo.

[SIZE=3][FONT=arial black][COLOR=#4b0082]Ostatnie chwile Wenecji...[/COLOR][/FONT][/SIZE]
ostatnie RTG było o wiele gorsze niż poprzednie, nie chciała zejść z kanapy i iść na dwór dzisiaj już nawet nie chciała zjeść :-(
[IMG]http://img843.imageshack.us/img843/9530/z3sp.jpg[/IMG]

[IMG]http://img809.imageshack.us/img809/8876/a1qo.jpg[/IMG]

przepraszam że nie byłam w stanie nic dla niej zrobić żeby dłużej z nami była.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Mazowszanka2']Aż boję się zapytać :-([/QUOTE]

Dwa tygodnie temu wet stwierdził raka kości, dostawała środki przeciwbólowe dotąd dokąd mogła w miarę na nich normalnie funkcjonować. Wczoraj było bardzo źle, wet zadecydował że zobaczymy dzisiaj może miała zły dzień ale dzisiaj nie chciała już wstać ani jeść, trochę podziumkała i za chwilę wszystko zwymiotowała. Strasznie bez niej pusto...tydzień temu wy adoptowałam z jej ekipy sunię teraz Weni nie ma i jakby się miejsca zrobiło za dużo :(

Za to Babula ma świetne wyniki jak na swój wiek i te nerki nieszczęsne więc tak sobie zażartuję trochę przez łzy że mimo takiej ciężkiej choroby nerek, głuchoty, ślepoty, półzębna Babka jest niezniszczalna :)

Link to comment
Share on other sites

A Molly koleżanka ją wzięła pod swoje skrzydła ale była u mnie bo ona nie ma warunków lokalowych, taka mała z krótkim ogonkiem biało-ruda. Nie miała wątku więc się nie chwaliła. chyba na fb jest gdzieś to napisane. Nie znam Stwiego.
Bardziej pusto emocjonalnie mam a nie lokalowo ;)

Link to comment
Share on other sites

Magduś ...nawet nie wiem co powiedzieć ... dziękuję za to że Wenecja nie umierała w tym ohydnym kieleckim schronie ... Szczególnie dziękuję też Obieżyświat za danie szansy Wenecji...
Myśle też że te wakacje spędzone z Krzysiem i czas spędzony u Magdy były najwspanialszymi chwilami Wenecji w całym jej życiu

Link to comment
Share on other sites

Stiwi to staruuuuuuszek jest. Bardzo stary staruszek. Taki, któremu zostało pewno kilka miesięcy. Chorutki, biedniutki, którego nikt na dożycie nie weźmie. I ktory pewnego dnia odejdzie sam, na zimnej podłodze, bez człowieka, ktory poglaskalby po głowie w tym trudnym momencie. Ktory podtrzymały za łapkę i powiedział "żegnaj przyjacielu, do zobaczenia po drugiej stronie tęczy".
Stary, chory pies. Niechciany, niekochany.

Link to comment
Share on other sites

Bo mam doła. Na wątkach malutkich puszystych słodkich szczeniaczków jest pełno osób. A starymi, burymi, chorymi psami to kto się zajmie? Szczeniaczki też kiedyś stare bedą. O Stiwim to najlepiej Ci Iza opowie.

trzeba wielkiej odwagi zeby tym starym i nieadopcyjnym pomagać. Matko, jaki mam dół. Gigant normalnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hałabajówka']No wiesz to masz wyczucie czasu z tymi pożegnaniami ;) a gdzież on teraz jest i duży, mały, jak z psami...konkrety mi potrzebne ;)[/QUOTE]

Magduś, to białogonek, przecież, jeden, jedyny inny od wszystkich. To znaczy, duży i bokserowaty. I do tego bardzo stary i całkowicie nie widomy.

zdjęcie z interwencji podczas odbierania psów:
[IMG]http://imageshack.us/a/img38/4707/h6xi.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...