Jump to content
Dogomania

[Bydgoszcz] Lotos- staruszek ze Schroniska [TM :(]


Martuchny

Recommended Posts

Lotos to czarno-biały niewielki psiak. Został w schronisku określony na 8-9 lat, wygląda jednak niestety na sporo więcej. Przebywa w schronisku od 21.10.12. Lotos przyjechał do schroniska z kliniki weterynaryjnej, w której przebywał z powodu ciężkiej choroby. Teraz chodzi powoli, ostrożnie, jest bardzo spokojny, ale nieco niepewny siebie, nie przepada za ludzkim dotykiem.Nie wiemy teraz czy jest chory, czy po prostu jest w takim stanie z powodu zaawansowanego wieku, postaram się czegoś dowiedzieć od weta schroniskowego. Nie jest w stanie niestety przejść więcej niż 50 metrów. Kiedy dałam mu namoczone jedzonko(innego nie chciał jeść) zjadł ze smakiem.Ma dobry stosunek do psów. Ten staruszek potrzebuje DT/DS jak najszybciej! Jeśli ktoś byłby zainteresowany to kontakt do mnie : 667758789 i mail do Igi(mam nadzieje ,że się nie obrazisz:P) [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
[IMG]http://img715.imageshack.us/img715/4711/pb110061.jpg[/IMG]
[IMG]http://img132.imageshack.us/img132/2244/pb110062.jpg[/IMG]
wątek na forum schroniska:
[URL]http://www.schroniskobydgoszcz**********/potrzebna-pomoc-na-juz,52/lotos,3060.html[/URL]

Edited by Martuchny
Link to comment
Share on other sites

Cudny starszy pan. Szukamy miejsca dla biedaka, trochę Was pomęczę pytaniami :)

Czy już wiecie coś o zdrowiu Lotosa? Na co on wcześniej chorował?
Ile może ważyć, około 15 kg? Na zdjęciach wygląda na średniego psiaka.
Co macie na myśli pisząc, że nie przepada za ludzkim dotykiem? :lol: Warczy, dziabie, zwiewa, jest obojętny?
Na jakich zasadach schronisko wydaje psy do domów tymczasowych? Czy pomaga jakoś opłacać leczenie i utrzymanie psa w dt? Może to być tymczas w innym mieście?

Link to comment
Share on other sites

[B]siekowa[/B],dzieki za zainteresowanie!

dzis pojde z Lotosem do weta.
jesli chodzi o wielkosc,to chyba nie sklamie,jesli napisze,ze jest wielkosci mniej wiecej spaniela (choc ja mam nieco zaburzona swiadomosc jesli chodzi o spaniele,bo w domu codziennie patrze na moja spanielke o 10 cm nizsza niz to jest we wzorcu ;P)
generalnie,pies wogole nie reaguje na dotyk,nie ma z Nim kontaktu,jest taki troche "autystyczny" :(
z trudem Mu sie chodzi...
wydaje mi sie,ze nie bylby klopotliwym tymczasowiczem,bo przez wiekszosc czasu by sobie po prostu lezal...
co do wydawania psow do domow tymczasowych,to jak najbardziej moze to byc tymczas w innym miescie.
my pomozemy w miare mozliwosci poprzez zorganizowanie bazarkow....

Link to comment
Share on other sites

Bardzo podbny pies koczuje u nas na wsi od kilku tygodni - w pilniejszej potrzebie była jego bezdomna koleżanka, bo ciężarna (jest u nas od 9 dni) ale i tego kawalera dziś zabieram do siebie na dt. Jak ja nie pomogę, nikt palcem nie ruszy......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...