Jump to content
Dogomania

Chudy szczeniak - płn Wielkopolska


Sylwiia_

Recommended Posts

[quote name='Sylwiia_']Aha i jeszcze jedno istotne chciałabym dodać - pierwotnie dostałam info od opiekunki, że to kwestia kilku dni i Asper, jeśli nie znajdzie nowych opiekunów stałych - zostanie oddany do schroniska. Tak jednak sie nie stało na szczęście, wiec rozumiem nadpobudliwe i pełne dobroci serce Danusi :-)
Natomiast naprawdę nie znam się na zasadach hotelowania, może dlatego się obruszam. Dłużej tutaj pobędę-przyswoję sobie zasady;-)[/QUOTE]


Że Asper wyląduje w schronie-to kwestia czasu-myslę że niedługo
Obym była złym prorokiem !Typuję wywózke do Kołobrzegu.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 369
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='cancer43']Że Asper wyląduje w schronie-to kwestia czasu-myslę że niedługo
Obym była złym prorokiem !Typuję wywózke do Kołobrzegu.[/QUOTE]


Też się tego obawiam, nikt nie będzie się zajmował nie swoim psiakiem nie wiadomo ile czasu....
Nie chcę podejmować decyzji za kogoś. Z jednej strony nie jest tak źle w miejscu,w którym jest, z drugiej strony nie wiadomo co będzie za jakiś czas, a kwota 150 złotych miesięcznie jest do uzbierania nawet bazarkami...
Sorry, że tak cały czas "różnie" piszę, po prostu głośno myślę...

Link to comment
Share on other sites

W takim razie prosze kontaktować się z opiekunką i z nią ustalać dalsze posunięcia, ja wpływu nie mam - pani Ania, nr. tel 602 461 085

Ja więcej zrobić nie mogę, opisałam sytuację, zilustrowałam zdjęciami. Dziękuję za zaangażowanie wszystkim aktywnym.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cancer43']Niepokoi mnie jeszcze jedno - ponoć Asper jest umówiony na kastracje.I tu dwie kwestie - czy można kastrowac takie młodziaki i co z nim po kastracji - do budy na mróz ?[/QUOTE]
Jestem , nie wiedziałam,że tu takie emocje na wątku...
[B]On jest za młody na kastrację, Boże co za koszmarny pomysł!!!!!!!!!
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=#ff0000]Cytuję z forum na temat kastracji:[/COLOR]
Zatem tzw. wczesne kastracje (kilka-kilkanaście tygodni czy nawet kilka miesięcy życia) to istne barbarzyństwo niegodne człowieka, a tym bardziej lekarza weterynarii.[/B]

Edited by ewu
Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu'][B]Jeśli pies zostanie wykastrowany i pozostawiony w tej budzie na mrozie to z pewnością będzie to przynajmniej bardzo szkodliwe.
Czy Asper miałby trafić do domowego dt?[/B][/QUOTE]

Pies miał byc w domu,pani zresztą mówiła że zastanawia się czy nie dać mu domu na stałe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cancer43']Pies miał byc w domu,pani zresztą mówiła że zastanawia się czy nie dać mu domu na stałe[/QUOTE]
[B]Danusiu nie się co zastanawiać. Błagam niech on jedzie do tego dt. Pieniądze załatwimy, 150 zł to nie majątek. To jest wspaniała okazja.
Boże ,że ja tak daleko mieszkam , już bym go wiozła do tego dt.
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']Ale co jej powiedzieć? Co obcy człowiek może jej tłumaczyć?[/QUOTE]
Może komus innemu wytłumaczy jakie ma plany wzgledem Aspera ? Bo jeżeli jej mówiłam że przejme odpowiedzialnośc za psa,najpierw szukała mu domu,teraz pies ma zostac w budzie,to o co tu chodzi ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu'][B]Danusiu nie się co zastanawiać. Błagam niech on jedzie do tego dt. Pieniądze załatwimy, 150 zł to nie majątek. To jest wspaniała okazja.
Boże ,że ja tak daleko mieszkam , już bym go wiozła do tego dt.
[/B][/QUOTE]
Ale w jaki sposob - włamac sie tam ? Skończy się policją

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sylwiia_']U źródła Ewu zapytać i wysnuć wnioski...? Macie nr tel. - jaki problem?
Nie demonizujmy, nie linczujmy, myślmy. Ja nie wiem w końcu w jakim wieku jest pies.[/QUOTE]
Przepraszam ale trochę nie rozumiem... Obca osoba ma dzwonić i mówić,że widziała psa w internecie i co dalej...
Wiek podałaś na początku wątku... Ja nikogo nie linczuję, nie demonizuję... Martwię się jedynie o pieska.

Link to comment
Share on other sites

A powiedzcie dziewczyny, tak szczerze- znacie osobę oferującą dom tymczasowy? A jeśli nie, to, czy ktoś ten dom sprawdzi, jakie tam są warunki? Za co się płaci prócz karmy? Asper to typowy szczeniak ,nie wymaga opieki behawiorysty, nie trzeba go socjalizować, naprawdę to typowy szczeniak rozbrykany. Co to znaczy "socjalizacja"? Pytam serio- z ciekawości.

Link to comment
Share on other sites

Ucieszyłam się,że Asper nie będzie zamarzał w budzie ,że będzie bezpieczny. Oczywiście ,że dt trzeba sprawdzić ale chyba warto zrobić wszystko żeby piesek zamieszkał z człowiekiem w ciepłym domu.
Asper z pewnością nie umie zachować czystości w domu i im dłużej przebywa na dworze, tym trudniej będzie go tego nauczyć.
W tych warunkach , w jakich przebywa staje się kandydatem na podwórkowego psa a to chyba nie jest najlepszy psi los.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...