Jump to content
Dogomania

dobermanka Sendi MA DOM, zostaje w DT :)


motyleqq

Recommended Posts

Trzymajcie się Jolu, leczcie się i nie dajcie się choróbsku

Trzymamy sie Elu, przynajmniej sie staramy. Chróbsko niestety z tych nie do wyleczenia tylko do kontorlowania za pomocą leków, ale do końca życia. Mam nadzieję, że jak ustablizujemy się przy pomocy potrzebnych leków, to jeszcze Sendunia wróci do lepszej kondycji. Dziękuję, że jesteście :)

Link to comment
Share on other sites

dziękujemy za życzenia :) Sendunia od wielkiej soboty przyjmuje minirin i podziałało jak ręką odjął. przestała latać co chwile do michy z wodą i siusia tyle co normalny pies, a nie rzekę całą. Przez to i ja mam lepsze samopoczucie, mimo że jakby się pech uczepił do mnie w osotanim czasie. Do kompletu wydatków na weta doszła jeszcze konieczność zakupienia nowej pralki, bo poprzednia, wcale nie taka stara, ok. 5 letnia, posypała sie totalnie. A bez pralki ani rusz, więc trzeba było w te pędy kupić nową :( Może na kolejne 5 lat będzie spokój ;)

Link to comment
Share on other sites

dziękujemy za życzenia :) Sendunia od wielkiej soboty przyjmuje minirin i podziałało jak ręką odjął. przestała latać co chwile do michy z wodą i siusia tyle co normalny pies, a nie rzekę całą. Przez to i ja mam lepsze samopoczucie, mimo że jakby się pech uczepił do mnie w osotanim czasie. Do kompletu wydatków na weta doszła jeszcze konieczność zakupienia nowej pralki, bo poprzednia, wcale nie taka stara, ok. 5 letnia, posypała sie totalnie. A bez pralki ani rusz, więc trzeba było w te pędy kupić nową :( Może na kolejne 5 lat będzie spokój ;)

Trzymamy zatem kciuki i za zdrówko naszej ślicznej Sendusi i za sprzęt ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Cześć Kochana Senduniu :loveu: ...

wyobrażam sobie, że łatwo nie było, więc tym bardziej jestem pod wrażeniem ;)

Dla Senduni zostawiam moooc ucałowań, dla Skipcia i Pańci tyż ;)

W tym tygodniu powinnam mieć wreszcie receptę, to podeślę :) , mam nadzieje, że Niunia czuje się lepiej :)!

Link to comment
Share on other sites

Cześć Kochana Senduniu :loveu: ...

wyobrażam sobie, że łatwo nie było, więc tym bardziej jestem pod wrażeniem ;)

Dla Senduni zostawiam moooc ucałowań, dla Skipcia i Pańci tyż ;)

W tym tygodniu powinnam mieć wreszcie receptę, to podeślę :) , mam nadzieje, że Niunia czuje się lepiej :)!

Bernadko, bardzo Ci dziękuję. Sendunia zdecydowanie lepiej się czuje od kiedy zaczęła brać Minirin. Zrobiła się taka żywsza, weselsza, chętniej idzie na spacery, nie wspominając już o tym, że i dla mnie ogromna ulga, bo skończyło się podlewanie w domu. A co do aparatu, to chyba Sendunia nigdy go nie pokocha ;). Jak tylko wezmę do ręki od razu zaczyna panikować, biegać po mieszkaniu, skakać na mnie, wspinać się na meble, chować pod stół, czy gdzie się tylko da. Nie pozostaje mi nic innego jak przekupstwo, ale i tu nie zawsze się udaje. Pozdrawiam serdecznie :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

I ja jestem kompletnie przybita. Nie potrafię wiecej pisac...

 

Wiem Joluś, wiem... rozumiem...

Wróciłam teraz do początku wątku.... do początku historii Senduni...

 

Ufam, że będzie dobrze, że Sendunia wyjdzie cało z tego choróbska!!!

Inaczej przecież być nie może!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...