Jump to content
Dogomania

dobermanka Sendi MA DOM, zostaje w DT :)


motyleqq

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 3 months later...
  • 4 months later...
  • 1 month later...

Ostatnie półtora tygodnia jest nieciekawie. Sendunia wręcz obsesyjnie pije wodę, może wypić tyle ile mieści miska i ciągle ma pragnienie. Za tym idzie niestety sikanie, w dużych ilościach, no i z dużą częstotliwością. Na razie jesteśmy na enarenalu, a w środę łapiemy kilka porcji moczu z różnych pór dnia i do weta. Jeżeli wynik nie będzie lepszy od poprzedniego to niestety trzeba będzie dołączyć do enarenalu jeszcze Minirin melt. W jakiej dawce - zobaczymy. Poza tym dziewczyna wygryza sobie w jednym miejscu łapkę i póki co nie wiemy dlaczego. Ogólnie dziewczynka w takiej sobie kondycji. Myślę, że strość zaczyna doskwierać. Wg mnie ma co najmniej już 10 latek :(. Dziekuję kochane, ze zagląda Was tu jeszcze garstka do mojej Senduni  milosc121.gif

Link to comment
Share on other sites

Joluniu, smutno czytać, a patrzeć jeszcze bardziej, jak naszym Przyjaciołom zaczyna doskwierać starość.... choć może starość to nie najlepsze słowo....

Jak nasi Przyjaciele zaczynają niedomagać...

Oby wyniki Senduni były lepsze, oby...

Tego Wam z serca życzę!!!!!

Wiesz przecież, że Sendunia jest mi szczególnie bliska....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...