Jump to content
Dogomania

dobermanka Sendi MA DOM, zostaje w DT :)


motyleqq

Recommended Posts

[quote name='izek77'][URL]http://www.boz.org.pl/ll/lukow/[/URL] tu najprawdopodobniej trafiła młoda masakra[/QUOTE]

To jest jakaś masakra, a to, że dobeczka tam trafiła jest OKRUTNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Miała mieć czas do czwartku, ludzie u których była oddali Ją jednak dziś:(:(:(:(:(...............
DLACZEGO???????????????????

Link to comment
Share on other sites

Spokojnie, zrobiło się trochę zamieszania, ale niestety nie jest to zależne od nikogo z nas....
Ludzie, u których była dobeczka miała mieć czas do czwartku, niestety już dzisiaj (nie wiemy dlaczego) Oni oddali Ją do tego wstrętnego schronu...
Sytuacja wygląda tak, że annber poszukuje dobka do adopcji, i dlatego motyleqq odpisała jej na tamtym wątku poszukując dla małej domu..
Najważniejsze jest teraz jednak wyciągnąć Małą z tej mordowni, i mamy nawet obietnicę Urzędnika, że Mała zostanie wydana, jak będzie dla Niej dom...

Link to comment
Share on other sites

dodam, że osoba która założyła to drugie wydarzenie zadeklarowała mamie Michała, że zabierze sukę. rozmawiałam dziś z urzędnikiem który jest decyzyjny obecnie w sprawie psa i powiedział, że ktoś już powiedział mu, że weźmie ją w czwartek bądź w piątek i jest to założycielka drugiego wydarzenia.

Link to comment
Share on other sites

o wszelki kontakt w sprawie suczki proszę dzwonić do mnie 503 051 156. na tą chwilę jestem jedyną osobą, która zna Michała i jest w tym samym mieście, co suczka.
będziemy potrzebować-jak zawsze- pieniędzy. na ewentualny transport, na sterylizację... może ktoś zrobiłby bazarek?

Link to comment
Share on other sites

Musimy koniecznie pomóc tej Sunieczce - Ona nie może być w tej mordowni!!!!!!!!!!
Trzeba Ją stamtąd wyciągnąć!!!!!!!!!!!!
Kochane Ciocie, które tu jesteście - rozsyłajcie wątek, zwołujcie ciocie, [COLOR=#ff0000][B]tutaj naprawdę [B]P[/B]OMOC JEST POTRZEBNA NA CITO!!!!!!!!!!!!![/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yolanovi']no to zwieramy szyki i działamy. Motyleqq Ty mogłabyś małą wydostać z tego schronu? Dałabyś radę z jakimś transportem? Na początek będzie potrzebna kasa na transport.[/QUOTE]

co do wydostania- jutro będę prosić uporczywie mamę, by zgodziła się na przenocowanie suczki(niestety chwilowo znów mieszkam z rodzicami). w transporcie pomoże mój tata, już się zgodził

Link to comment
Share on other sites

Gdybym nie miała 4-letniego synka, który ma głupie pomysły, to od razu bym po nią jechała. Ale mam, i nie mogę ryzykować. Jeden psiak musi mi wystarczyć, chociaż za dobermanem okropnie tęsknię...

Pomogę jak będę mogła - zrobię jakiś bazarek, może wysupłam jakąś kasę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zona']Gdybym nie miała 4-letniego synka, który ma głupie pomysły, to od razu bym po nią jechała. Ale mam, i nie mogę ryzykować. Jeden psiak musi mi wystarczyć, chociaż za dobermanem okropnie tęsknię...

Pomogę jak będę mogła - zrobię jakiś bazarek, może wysupłam jakąś kasę.[/QUOTE]

Bardzo Wielkie Dzięki Kochana!!! Każda pomoc mile widziana:)!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...