Jump to content
Dogomania

Chanel ma dom, w którym zwierzęta są traktowane z należytym szacunkiem i miłością


elik

Recommended Posts

oj,zapomnialam o najwazniejszym
o zachowaniu
tydzien to malo aby poznac psiaka
ale
bardzo ładnie je
nie łapczywie,zostawia sobie na pozniej
sygnalizuje ze chce wyjsc na pole-szczeka
nie ciągnie na spacerkach ale ma swoje zdanie,w lewo babciu w lewo
mozna ja czesac i szczotkowac
dotykac do uszek i pysia
myc oczka
Chodzi pieknie po schodach,ciągnie do mieszkania.
Pozostawiona sama w pokoju połozyla sie na kocyk ze smaczkiem i czekala .
Brzusio i łapki to tereny objęta zakazem
zaraz popiskuje i zabiara łapki
kiedy tylko poczuje ręke na brzusiu napina sie i odsłania zęby z dziwnym płaczem.
Prosze,niech to bedzie najlepszy weterynarz
bo pewnie bedzie to sterylka aborcyjna:(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 603
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kochane, sunieczka już w samochodzie zdąża do lepszego życia :)
Zachowuje sie tak, jak na spanielke przystało :)
Martwi mnie ten jej bolący brzuszek. Oby tylko szczęśliwie dojechała do Ani. Wet dobry, sprawdzony na nie jednym "naszym" psiaku.
Jak się trochu ogarnę z robotą, zrobimy konkurs na imie dla panienki. Nie przysti, żeby taka śliczna panienka była bezimienna :)

Acha, pamiętam jak jestem poza kompem, a jak wracam to zapominam. Ale sie mi przypomło

[CENTER][SIZE=3]Dzieki za piękny banerek. To chyba robota iwstar58.
Czy tak ? Tak czy siak, jeszcze raz dzięki.[/SIZE]

:Rose: :Rose: :Rose:










[/CENTER]

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

pojechała
dowiozłysmy na stacje Orlenu
wsiadła przy pomocy michelle do kenela
pod kocyk
aby jej było cieplo:)
a to pozegnanie w aucie michelle
[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi15542/69ca96d800159483509fa322/sdc11960[/IMG]
spała na piernatkach
[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi13869/51754588001f9719509fa324/sdc11958[/IMG]
byłas chwilka w moim zyciu
ale zyczę Ci szczescia i najlepszego domku:)

Link to comment
Share on other sites

Ania Shy znowu stanęła na wysokości zadania - Aniu, niezwykła z Ciebie osoba. Nigdy nie odmawiasz pomocy :loveu:

Chciałam sobie wkleić banerek sunieczki, ale już jeden mam i mi krzyczy dogo, że za duży rozmiar. Może ktoś mógłby jeszcze zmniejszyć, żeby można go sobie było dodać jako drugi banerek do podpisu?

A sunieczka bardzo mnie wzruszyła, bo przypomiała mi mojego pierwszego tymczasowicza - Jokiego, który też trafił do mnie w strasznym stanie. Nie dosyć, że kołtuny bardzo mu naciągały i odparzały skórę, to jeszcze był cały poraniony. Niektóre rany były tak głębokie, że dopiero po miesiącu strupki zaczęły odpadać.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/199999-Cocker-spaniel-JOKI-z-Białej-Podlaskiej-szczęśliwy-w-nowym-domu[/URL]

Martwię się tym brzuszkiem sunieczki. Skoro jest taka obolała, to może coś jej się stało, kiedy ją przerzucili przez ogrodzenie - w końcu z wysokości spadła na twardą ziemię.
Trzymam kciuki za jej szybki powrót do formy.

Link to comment
Share on other sites

Coś nie mogę dziś zacytować postów, ech
elik, banerek to drobiazg :lol:, niech służy Rudej..
Czekam z niecierpliwością na ten imienny konkurs :lol:
Cavani- baner jest wymiarowy, tylko pewnie trzeba skrócić link do wątku,
bo oba Twoje banery przekraczają dozwoloną ilość znaków.
Dziś już nie zdążę tego zmienić, ale jutro podlinkuję krócej.

Mordka bardzo smutna, ale i zniekształcona bo fotka zrobiona z bliska.
Mam nadzieję, ,że podróż nie była zbyt uciążliwa dla pati i shy,
no i dla suni.:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwstar58']...
elik, banerek to drobiazg :lol:, niech służy Rudej..[/QUOTE]
Z drobiazgów życie się składa :)
Jak zbierzermy pełną kwotę za transport, to bardzo Cię juz prosze o zmianę napisu :) Będziemy zbierać na weta dla niuni.

[quote name='iwstar58']...Czekam z niecierpliwością na ten imienny konkurs :lol:[/QUOTE]
Już był zapisany, ale dogo mnie wywaliło, a że było już dobrze po półnowy (nawet bliżej rana niż północy), nie miałam siły pisać jeszcze raz, ale obiecuję, że dzisiaj posiedzę i napisze nowe reguły gry :)


[quote name='iwstar58']...
Mam nadzieję, ,że podróż nie była zbyt uciążliwa dla pati i shy,
no i dla suni.:lol:[/QUOTE]

Niestety podróż jeszcze trwa :(
Pati przewiduje, że do Warszawy przyjedzie około godz. 20-tej. Będzie miała za sobą ponad 1000 km.

[CENTER][SIZE=3]Pati wielgachne dzięki [/SIZE]

:Rose: :Rose: :Rose: :Rose: :Rose:
















[/CENTER]

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati851']Witam!
Na 90% jest to ropomacicze, żeby nie było za późno. Mam nadzieję że dziewczyny już bezpieczne[/QUOTE]

Czy Twoje zdanie jest poparte spostrzeżeniami (zapach, wydzielina) czy to tylko przypuszczenie ?

Link to comment
Share on other sites

pati, serdecznie dziękujemy za pomoc w transporcie suni[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-rtURXZ_ppm8/UJ42uIguWuI/AAAAAAAAAKw/sUklQv1d0So/s128/animaatjes-bedankt-68464.gif[/IMG],
shy, podziękowania za przejęcie i BDTdla Rudej [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-rtURXZ_ppm8/UJ42uIguWuI/AAAAAAAAAKw/sUklQv1d0So/s128/animaatjes-bedankt-68464.gif[/IMG]
[quote name='elik']
Jak zbierzermy pełną kwotę za transport, to bardzo Cię juz prosze o zmianę napisu :) Będziemy zbierać na weta dla niuni.[/QUOTE]
OK. Uaktualnię banerek, myślę, że już nawet z pięknym imieniem :lol:
Tymczasem jeszcze skróciłam linki do starego.
Mam nadzieję, że będzie działał, bo jak nie, to:flaming:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/234822-Cocker-spanielka-jutro-bedzie-juz-za-póżno-(-blagam-o-pomoc"][IMG]http://tiny.pl/hk5dt[/IMG][/URL]

Bidulka, jeśli okazałoby się, że to ropomacicze :-(

elik, zapomniałam zapytać, czy druga sunia też pojechała?


[CENTER]

[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwstar58']...
elik, zapomniałam zapytać, czy druga sunia też pojechała?[/QUOTE]

Tak. Obie sunie są bezpieczne u Ani, ale to nie wpłynęło za zwiększenie kosztu transport suni z Dzierżoniowa.
Za zwiększoną ilość km dopłaciła Emilka.

Ania umówiła już sunie do weta na dzisiejsze popołudnie. Dzisiaj prawdopodobnie będzie wiadomo co suni dolega. Jeśli nie będą potrzebne jakieś dodatkowe specjalistyczne badania.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Tak. Obie sunie są bezpieczne u Ani, ale to nie wpłynęło za zwiększenie kosztu transport suni z Dzierżoniowa.
Za zwiększoną ilość km dopłaciła Emilka.

Ania umówiła już sunie do weta na dzisiejsze popołudnie. Dzisiaj prawdopodobnie będzie wiadomo co suni dolega. Jeśli nie będą potrzebne jakieś dodatkowe specjalistyczne badania.[/QUOTE]

czekam na diagnoze
z duszą na ramieniu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']...
[SIZE=3]Natomiast do należności [B]za transport[/B], za który już w całości przelałam należność z mojego prywatnego konta, [B]brakuje jeszcze 30 zł -[/B]założyła[SIZE=3]m, żeby pati od razu otrzymała całą sumę [/SIZE].[/SIZE]

Namiary na konto do transportu podam na PW.

[B]Za transport nie będzie faktury, ale pati851 jest obecna na wątku i wszystko widzi [/B];)


[CENTER][SIZE=3]Bardzo dzi[SIZE=3]ę[/SIZE]kujemy za dotychczasowe wsparcie finansowe dla spanusi[/SIZE]
:loveu::Rose:
[/CENTER]
...[/QUOTE]

Przypominam się i bardzo proszę. Z własnej nie przymuszonej woli dołożyłam do transportu 20 zetów, ale więcej nie mogę. Pomagam wielu psiakom, a swoich mam 3 + jeden na tymczasie. Proszę o zrozumienie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katarzyna09']Dorzucę dyszkę do transportu,proszę o nr.konta na pw.[/QUOTE]

[quote name='katarzyna09']Sorry,nie zauważyłam :oops:
[COLOR=#000000]Fundacja KASTOR[/COLOR]
[COLOR=#000000]ul. Siewna 23/23[/COLOR]
[COLOR=#000000]31-231 Kraków[/COLOR]

[COLOR=#000000]PKO BP 71 1020 2892 0000 5902 0455 7542[/COLOR][/QUOTE]
sprawdzałaś deklarację katarzyny09, czy nie poszła na konto Kastora?

Zróbmy więc szybki konkurs na imię;
[B]ja zaproponuję Aischa - zaa 30zł[/B]... i pewnie nikt mnie nie przebije :evil_lol:
ale trudno, dziewczyna nie może wisieć za transport

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwstar58']sprawdzałaś deklarację katarzyny09, czy nie poszła na konto Kastora?
Zróbmy więc szybki konkurs na imię;
[B]ja zaproponuję Aischa - zaa 30zł[/B]... i pewnie nikt mnie nie przebije :evil_lol:
ale trudno, dziewczyna nie może wisieć za transport[/QUOTE]
Iwstar58 bardzo serdecznie dziękuję :loveu:

Sprawdziłam, nie wpłynęła żadna wpłata.

Przy okazji za wczasu bardzo proszę przy wpłacaniu na konto Fundacji w tytule przelewu proszę pisać:[B] darowizna + imie jakie ustalimy[/B].
Gdyby ktoś chciał już wpłacać, to można w tytule napisać: [B]darowizna - sunia z Dzierżoniowa[/B].
W obu przypadkach proszę także o nick, ale konieczne jest napisanie słowa: DAROWIZNA.

Co do konkursu, to piękne imie zaproponowałaś. Ja myślałam o konkursie, gdzie każdy startujący byłby zobowiązany do wpłaty5 zł za proponowane imie, a proponujący wybrane imie wpłaciłby dodatkowo powiedzmy 20 zł :)
W ten sposób można byłoby zebrać więcej kasy na leczenie suni.

Prosze wybierzcie jak chcecie wybierać imie dla dziewczynki )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...