Jump to content
Dogomania

Mimi- sznaucerek miniaturka w DS :))))))))))))))))).


toyota

Recommended Posts

  • Replies 429
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='malawaszka']a czy uszka są zdrowe? bo tak na ostatnim foto jakiś syfek wydaje mi się widać?

no i co z domkiem?> nie ma chętnych już? :hmmmm:[/QUOTE]

Uszka zdrowe, az sama zaglądałam do nich jak zobaczyłam tę fotkę, nie wiem dlaczego tak wyszło to zdjęcie.
A jeśli chodzi o domek to dopiero będę robić jej ogłoszenia ten weekend.

Link to comment
Share on other sites

Ale kudełki to jej rosną, już widzę, ze jest więcej, no i jak rzęsy odrosły.. czaruje nimi :loveu:

[B]Sara[/B] myślę, ze nie ma po co bawić sie w ogłoszenia. [B]Maławaszka[/B] ja umieściła w sznaucerach do adopcji, mamy ją tez na FB, dodamy , ze szukamy domu idealnego, najlepiej z innym pieskiem i to będzie kwestia kilku,kilkunastu dni.
Ja mam domek chętny w okolicach Rzepina, ale bez pieska drugiego i nie sprawdzony jeszcze, bo nie mamy tam nikogo.

Ale może [B]Toyota [/B]coś wie, co z zainteresowaną panią??

A, [B]Sara[/B] a ta chudzina nie marznie teraz?? Moze jakies ubranie jej trzeba??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasjas']Ale kudełki to jej rosną, już widzę, ze jest więcej, no i jak rzęsy odrosły.. czaruje nimi :loveu:

[B]Sara[/B] myślę, ze nie ma po co bawić sie w ogłoszenia. [B]Maławaszka[/B] ja umieściła w sznaucerach do adopcji, mamy ją tez na FB, dodamy , ze szukamy domu idealnego, najlepiej z innym pieskiem i to będzie kwestia kilku,kilkunastu dni.
Ja mam domek chętny w okolicach Rzepina, ale bez pieska drugiego i nie sprawdzony jeszcze, bo nie mamy tam nikogo.

Ale może [B]Toyota [/B]coś wie, co z zainteresowaną panią??

A, [B]Sara[/B] a ta chudzina nie marznie teraz?? Moze jakies ubranie jej trzeba??[/QUOTE]

Ta Pani z Koła od Toyoty adoptowała już inną bezdomną sunię. Nie dogadałyśmy się, nie dałyśmy Pani jasnej informacji ze Mimi pójdzie do niej do adopcji i inna bezdomna bida znalazła tam domek.
A domek dla Mimi musi być idealny. Do jakiegoś domku, byle tylko wyadoptować jej nie pozwolę. To cudowna kruszynka, ja ją uwielbiam,zasługuje na wszystko co najlepsze. Ona jest bardzo żywiołowa, uwielbia się bawić, biegać, zaczepiać. Dlatego fajnie gdyby trafiła do raczej młodych ludzi, zeby mieli ochotę się z nią bawić, mile widziany domek z dziećmi. No i ona uwielbia inne pieski, dlatego domek z pieskiem mile widziany.

A zimno jej raczej nie jest z uwagi na to, ze Mimi na dworze non-stop biega (100km/h), zatrzymuje się tylkona sio i koo. Nie zauwazyłam żeby się trzęsla. Ale jeśli zauważę że jej zimno to kupię jej ubranko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sara2011']Ta Pani z Koła od Toyoty adoptowała już inną bezdomną sunię. Nie dogadałyśmy się, nie dałyśmy Pani jasnej informacji ze Mimi pójdzie do niej do adopcji i inna bezdomna bida znalazła tam domek.[/QUOTE]

Aha, no to już wiadomo.

Zrób tylko ogłoszenie na tablicy, wystarczy, zobaczysz.

[B]Maławaszko[/B] możesz uaktualnić ogłoszenie Mimi? Że szukamy domku idealnego. Najlepiej z innym zwierzem dla towarzystwa :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasjas']Zaraz coś sklecimy... tylko kto jest odpowiedzialny za tą adopcję?? Kto będzie decydował?? Do kogo kontakty??[/QUOTE]

Kasjas, podaj mój nr tel w ogłoszeniach. I ostrzegam że będę wymagająca jeśli chodzi o rekrutację DS dla Mimi.

Edited by Sara2011
Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasjas']:lol::lol:

Ale jak Ty zamierzasz te wszystkie wizyty przed adopcyjne zrobić?? ;)[/QUOTE]

No, z tym moze być kłopot ale mam taką cichą nadzieję, ze trafi się domek z niedaleka który chciałby osobiście przyjechać po niunię:-).
Jakoś tak się do tej pory składało, ze miałam okazję osobiście poznać domki wszystkich moich tymczasów. Wiem ze to nie zawsze jest możliwe ale pomarzyć można:-). Chociaż wydaje mi się, że jeśli chodzi o Mimi, to będzie w czym wybierać i przebierać:-).

Link to comment
Share on other sites

Mariola widziałam taki wątek: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/236256-Ma%C5%82y-psiak-lub-sunia-Gorz%C3%B3w-Wielkopolski?"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236256-Ma%C5%82y-psiak-lub-sunia-Gorz%C3%B3w-Wielkopolski?[/URL] może warto skontaktować się z tymi ludźmi, może akurat będą (prawie) idealni :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kajusza']Mariola widziałam taki wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236256-Mały-psiak-lub-sunia-Gorzów-Wielkopolski?[/URL] może warto skontaktować się z tymi ludźmi, może akurat będą (prawie) idealni :-)[/QUOTE]

Słodkokwaśna wysłała mi juz wczoraj nr tel, kontaktowałam się z Państwem ale już mają małego pieska.

Ja teraz koresponduję z pewną Panią spod Zielonej Góry w sprawie Mimi ale myślę że będzie więcej chętnych bo ogłoszenie wystawiałam dopiero w piątek na Tablica.pl.
Tak w ogóle to po 5 min od wystawienia ogłoszenia napisał do mnie pewien Pan w sprawie Mimi coś w typie "jestem zainteresowany adopcją tego psa, mój nr tel xxxxxxxx). Już nie wspomnę, ze skoro jest zainteresowany to on powinien do mnie zadzwonić. A po drugie nazawnie Mimi "jakimś [B]tym psem" [/B]do mnie nie przemawia i od razu skreśliłam Pana. Można nazawać Mimi po imieniu, kruszynką, śliczną sunieczką ale nie "tym psem", brrrrrrrrr. Ja mojej Mimiśki nie oddam byle komu.

Link to comment
Share on other sites

hahahahah ja uwielbiam debili odpowiadających na ogłoszenia - piszących w nocy z prośbą o oddzwonienie, albo dzwoniących o dziwnych porach, kiedy pytam o jakiego psa chodzi niewiedzą, i stwierdzają że obojętnie byle to był amstaff, i pytania nt czy to na pewno amstaff itp. Ogłaszając psy utwierdziłam się, że w Polsce czytanie ze zrozumieniem jest na poziomie szkoły specjalnej, a głupota i bezmyślność ludzi jest nieskończona :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...