Jump to content
Dogomania

NORA- po sterylizacji aborcyjnej, w dt. Prosi o ogłaszanie i pomoc w znalezieniu ds


Ania102

Recommended Posts

Na konto Nory wpływa 70 zł z bazarku który prowadziłam, potwierdzam wpływ i wpisuję do 1-wszego postu.
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237694-Zakończony-trwa-rozliczenie!-Dla-Kitki-Nory-i-Milvy[/url]
Michelle czy Norka nadal bierze te ziołowe specyfiki?

Link to comment
Share on other sites

Tak czytam o Norci i wydaje mi sie ze dla niej to tylko dom bez malych dzieci.Wydaje mi sie ze ona pasuje do spokojnych ludzi,emerytow lub takich w srednim wieku ale koniecznie bez malych dzieci.To sunia w typie mojej Zuzy,ktora lubi spokoj.
I tak mysle sobie ze moze by Ja w gazecie oglosic?Starsze osoby nie korzystaja raczej z internetu.

Link to comment
Share on other sites

Pikola chyba masz rację, wszakże jak były dzieci to karmiły Norcie z ręki i ona nie miała nic przeciwko temu, jednak dzieciaki były tylko godzinę czyli niedługo. Poza tym Norka nie daje się wziąć na ręce, co dzieciaki robią nagminnie,a czasami jak coś jej nie pasuje to zwiewa nawet przede mną, a ja przecież chcę tylko noska pocałować:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania102']Pikolo a o jakiej gazecie myślisz? Michelle Ty chyba wysyłałaś Kitkę do jakiejś lokalnej gazety. Mogłabyś tez Norkę podrzucić.
Rzeczywiście do domu z dziećmi nie pasuje.[/QUOTE]
Tak Kitka była ogłaszana w gazecie, poproszę Giselle4, żeby Norcie też podesłała, bo ona siedzi w gazetowych tematach

Link to comment
Share on other sites

Ciotki ja zamówiłam jej pakiecik z takim tekstem

Nora- mała suczka pilnie szuka domu. Do adopcji

Nora to mała suczka około 5-letnia. Jest zaszczepiona, zdrowa, wysterylizowana. Nora jest wesoła, spokojna, grzeczna.
W domu zachowuje czystość. Nora nie jest zbyt wymagająca, nie wymaga dużo ruchu, woli spędzać czas w domu, gdzie czuje się bezpiecznie. Obecnie przebywa w domu tymczasowym w okolicach Wrocławia- Dzierżoniów w towarzystwie innych psów. Jest koleżeńska ale większych od siebie zwierząt raczej się boi i podchodzi do nich z rezerwą.
Warunkiem adopcji Nory jest zgoda na wizytę okołoadopcyjną i podpisanie umowy adopcyjnej.
Prosimy o przemyslane decyzje Nora w swoim życiu poznała co to jest porzucenie i bezdomność.
Kontakt w sprawie Nory:
502-298-088 lub 535-194-226
e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Michelle czy coś powinnam dodać? Ciężko mi napisać coś o Norze bo jak próbuje to mam przed oczami jej zachowanie z Gabinetu weterynaryjnego i jej zęby na swojej ręce:)

Michelle prosiłabym jeszcze o fotki samej Norki, może jakieś takie np. przy nodze, żeby było widać że jest mała.

Kupiłam ubranko dla swojej Zuzki ale niestety za małe, myślę, że byłoby idealne dla Kitki, może wysłąłabym Tobie? czy lepiej bezpośrednio na adres Tych Państwa, jak myślisz? Na Norę chyba byłoby za małe w obwodzie. I właśnie sobie przypomniałam, ze nie wysłam adresu, więc wysyłam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='michelle04']Norka ma nową koleżankę, nie przyjęła jej zbyt przyjaźnie - pokazywała zębiska - no ale teraz już jest lepiej, ignoruje ją :eviltong:

[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi13727/58663dd60021742450fa8bb4/sdc13133[/IMG]

[IMG]http://c.wrzuta.pl/wi18432/d94df0ea00239afb50fa8b38/sdc13132-001[/IMG][/QUOTE]

Chodzi o Stefcie?:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ania102']Laro Ty chyba pisałaś gdzieś teksty ogłoszeniowe? Mogłabyś jakis skleić dla Norki? Tak to ruszymy z kilkoma tekstami.[/QUOTE]

Nie ma sprawy :)

Serce się kruszy i łamie na dziesiątki kawałków gdy pomyśli się, że ta niepozorna, mała istota żyła kiedyś na dworze... wysuszające promienie słońca, deszczowa słota, przenikające zimno - to wszystko towarzyszło Norze. Jak wszystko się zmienia, na lepsze lub gorsze, dla Norci przyszły lepsze czasy. Jej trudną sytuację w całym gąszczu problemów i trudności zauważyła dobra dusza, która dała drugie życie Norci.

Jak na małego, młodego (5 lat) pieska przystało, Nora jest pogodna i wesoła. Porzucenie i zaznane zło od ludzi nie odcisnęło na Norci dużego piętna. Pozostała spokojną, grzeczną sunią. Jeśli jesteś osobą, która nie przepada za długimi spacerami w zimne, ciemne poranki albo deszczowe wieczory to Nora jest sunią stworzoną dla Ciebie! Sunia chętnie spędza większość czasu na kanapie bądź też czymś innym miękkim :) Jest zdrowa, zaszczepiona, zadbana, wysterylizowana. Wobec większych psich kolegów zachowuje dystans, ogólnie kontakty koleżeńsko-towarzysko-psie nie są dla niej problemem :)

Możesz odwiedzić Norcię, gdyż przebywa teraz w domu tymczasowym pod Wrocławiem - w Dzierżonowie.

Warunkiem adopcji Nory jest zgoda na wizytę okołoadopcyjną i podpisanie umowy adopcyjnej.
Prosimy o przemyslane decyzje Nora w swoim życiu poznała co to jest porzucenie i bezdomność.
Kontakt w sprawie Nory:
502-298-088 lub 535-194-226
e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...